Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-4
Dokončeno
Santtu Arora
Arte Suave Jiu-Jitsu
Dominic Pagliaro Form Jiu Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
2-3
Dokončeno
Ian Gingold
HagerstownBJJ
Davy Lam Fifty/50 Martial Arts Academy
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
3-31
Dokončeno
Andrew Bango
Yamasaki Leesburg - IronHide Academy
Warren Stewart
Men No-Gi / Beginner / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
2-38
Dokončeno
Bradley Hughes
The Lab Easton
Brandon Staudt Moser’s Mat Club
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-69
Dokončeno
Freddie Feliciano
Unknown User Moser’s Mat Club
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
Mason 2nd Division & Ethan 1st Division
—
(Kids and Teens)
3-17
Dokončeno
Ethan Mowery
The Lab Easton
Mason Kolb Form Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
2-15
Dokončeno
Avana Harford
Arte Suave Jiu-Jitsu
Gabriel Pastorini Gonsalves
Children Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 12-13 years
Lane 2nd Division
—
(Kids and Teens)
3-24
Dokončeno
Avana Harford
Arte Suave Jiu-Jitsu
Gabriel Pastorini Gonsalves
Teens No-Gi (Male) / Advanced / 140 - 149.9 / 14-15 years
Braden 1st Division
—
(Kids and Teens)
4-1
Dokončeno
Asher White
Bowerhouse MMA
Braden Vacca Gracie Maryland Won by Disqualification (disqualification) - 00:58
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
3-1
Dokončeno
Bain Hughes
Vicente Jr Team
Colby Jones 410 Academy of Martial Arts Won by Submission - 01:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
1-1
Dokončeno
Peyton Quick
MMA and Sport
Won by points - 03:00
Aiden Rosario SPECTRUM JIU JITSU
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 8-9 years
Jackson 1st Division
—
(Kids and Teens)
2-1
Dokončeno
Gavin L.K Merson
GROUND CONTROL
Won by points - 03:00
Jackson Brantley Arte Suave Jiu-Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-2
Dokončeno
Dominic Pagliaro
Form Jiu Jitsu
Santtu Arora Arte Suave Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:28
Children No-Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-2
Dokončeno
Riley Brantley
Arte Suave Jiu-Jitsu
Nolan Staudt Moser’s Mat Club Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
1-2
Dokončeno
Max Showacre
The Lab Easton
Won by Submission - 01:52
Timothy Furia Quintella MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-3
Dokončeno
Jack Cappa
The Lab Easton
Rae Smith-Pritt Vicente Jr Team Won by Submission - 00:55
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-4
Dokončeno
Mason Madlin
The Lab Easton
Mitchell Chen Double Phoenix Jiu Jitsu Won by Submission - 01:53
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-3
Dokončeno
Lola Madlin
The Lab Easton
Dominic Pagliaro Form Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
1-4
Dokončeno
Peyton Quick
MMA and Sport
Max Showacre The Lab Easton Won by Submission - 00:57
Teens No-Gi (Male) / Expert / 130 - 139.9 / 14-15 years
Braden 2nd Division
—
(Kids and Teens)
4-6
Dokončeno
Aidan Martin
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Braden Vacca Gracie Maryland
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Jackson 2nd Division
—
(Kids and Teens)
2-6
Dokončeno
Gabriella Gauthier
No Team
Dutch Srikachorn The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives Won by Submission - 00:21
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
1-3
Dokončeno
Aiden Rosario
SPECTRUM JIU JITSU
Timothy Furia Quintella MMA Won by points - 03:00
Teens No-Gi (Female) / Advanced / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
3-6
Dokončeno
Autumn Bagel
Ground Control BJJ
Won by points - 03:00
Savannah Willome MMA & Sport
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-5
Dokončeno
Mitchell Chen
Double Phoenix Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Vikas Arora Arte Suave Jiu-Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
Conor 1st div
—
(Kids and Teens)
1-6
Dokončeno
Conor Skinner
The Lab Easton
Won by Submission - 00:23
Sadie Elliott Bowerhouse MMA
Teens No-Gi (Female) / Beginner / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
4-7
Dokončeno
Autumn Mowery
The Lab Easton
Naya Pietzsch Carlos Catania BJJ Won by Submission - 02:37
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
Jason's 1st Div
—
(Kids and Teens)
1-7
Dokončeno
Nolan Staudt
Moser’s Mat Club
Jason Patterson Bowerhouse MMA Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-8
Dokončeno
Kennedy “Slop” Wilhelm
The Lab Easton
Vikas Arora Arte Suave Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:25
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 150 - 159.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
3-2
Dokončeno
Bahdan Kurepkin
Yamasaki academy
Amari Rowson Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Won by Disqualification (disqualification)
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
3-5
Dokončeno
Justin Bernard
Carlos Catania BJJ
Marvin Paz Form Jiu Jitsu Won by Disqualification (disqualification)
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 150 - 159.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
3-3
Dokončeno
Morgan Linton
Form Jiu Jitsu
Won by Disqualification (disqualification)
Bahdan Kurepkin Yamasaki academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
Jason's 1st Div
—
(Kids and Teens)
1-8
Dokončeno
Gabriel Trise
The Lab Easton
Won by Submission - 01:10
Mason Wilson Quintella MMA