Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Female) / Novice / 9 years / -69.9
(Saturday)
1-3
Dokončeno
Eowyn Reeves
Lotus Club
Natalie Carvalho American Top Team - Coconut creek
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Saturday)
7-3
Dokončeno
Omari Akhmedov
American Top Team - Coconut creek
JARROD ANDERSON Gamblers Jiu-Jitsu Club
Men Gi / Adult / White / -149.9 (Feather weight)
(Saturday)
6-22
Dokončeno
David Camacho
John Wai Martial Arts
Danniel Giraldo Trillo Jiujitsu Academy
Children No-Gi (Male) / Expert / 12 years / -79.9
(Saturday)
7-24
Dokončeno
Jordan Mukaddam
kumite mma
Won by Submission - 00:47
Angel Morales Trillo Jiujitsu Academy
Children No-Gi (Male) / Expert / 9 years / -69.9
(Saturday)
7-26
Dokončeno
Erick Shelton
East Coast Combat Club
Christopher Greene kumite mma Won by Submission
Children No-Gi (Male) / Expert / 12 years / -79.9
(Saturday)
7-25
Dokončeno
Jordan Mukaddam
kumite mma
Lucas Gabriel Gonzalez FABIO NOVAES BJJ Won by points - 04:00
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 12 years / -99.9
(Saturday)
Children No-Gi (Male) / Novice / 6 years / -49.9
(Saturday)
2-9
Dokončeno
Tommy MIRISOLA
American Top Team - Coconut creek
Won by points - 03:00
Josh Selby Off The Grid BJJ
Children No-Gi (Male) / Expert / 9 years / -69.9
(Saturday)
7-27
Dokončeno
Christopher Greene
kumite mma
Won by Submission
Kian Garib V.R.M.A / Fightsports
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 8 years / -59.9
(Saturday)
2-10
Dokončeno
Peter Saavedra
K2 Mixed Martial Arts
Won by Submission - 00:51
Berry Nasir St.vil Winners Training Centers
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 13 years / -119.9
(Saturday)
3-3
Dokončeno
Lily Alvarez
American Top Team - Coconut creek
Mia Schutte MAU Won by Submission - 02:14
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 8 years / -59.9
(Saturday)
2-11
Dokončeno
Hayden Hauserman
Christian Carvalho BJJ-MMA
Matthew Livorsi Off The Grid BJJ Won by Decision - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 7 years / -59.9
(Saturday)
7-29
Dokončeno
Carlos Sainz
Alpha Miami Grappling
Won by Submission - 00:59
Christopher Vazquez AKI
Children No-Gi (Female) / Beginner / 11 years / -99.9
(Saturday)
3-1
Dokončeno
Zoey Williams
ATT SHARK TEAM C
Fatima Paez Atos Miami Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 8 years / -59.9
(Saturday)
2-12
Dokončeno
Peter Saavedra
K2 Mixed Martial Arts
Brody Williams ATT SHARK TEAM C Won by points
Children No-Gi (Male) / Novice / 8 years / -79.9
(Saturday)
4-1
Dokončeno
Christopher Baldwin
Lotus Club Miami
Won by points - 03:00
Daniel Lima American Top Team Coconut Creek
Children No-Gi (Male) / Expert / 11 years / -79.9
(Saturday)
7-32
Dokončeno
Yanko Lopez Jr
American Top Team Fort Lauderdale
Christian Greiner V.R.M.A / Fightsports Won by Submission - 00:47
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 8 years / -59.9
(Saturday)
2-13
Dokončeno
Matthew Livorsi
Off The Grid BJJ
Julian Bello AKI Won by Submission
Children No-Gi (Male) / Expert / 7 years / -59.9
(Saturday)
7-30
Dokončeno
Carlos Sainz
Alpha Miami Grappling
Won by Disqualification (disqualification)
ROY BARAK American Top Team - Coconut creek
Children No-Gi (Male) / Beginner / 6 years / -49.9
(Saturday)
2-8
Dokončeno
Samuel Wladdimiro
Atos Miami
Miles Hobson American Top Team Won by Submission - 00:55
Children No-Gi (Male) / Expert / 9 years / -59.9
(Saturday)
7-28
Dokončeno
Christopher Vazquez
AKI
Keagan Mesina V.R.M.A / Fightsports Won by points - 04:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 9 years / -79.9
(Saturday)
4-6
Dokončeno
Jaxon Byrd
Off The Grid BJJ
Won by points - 03:00
Zachary Beckett kumite mma
Teens No-Gi (Female) / Beginner / 15 years / -149.9
(Saturday)
3-4
Dokončeno
Mia Schutte
MAU
Destiny " Care Bear " Bedford American Top Team Fort Lauderdale Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 8 years / -79.9
(Saturday)
4-2
Dokončeno
Kaden Pesaturo
American Top Team
Won by points
Daniel Lima American Top Team Coconut Creek
Children No-Gi (Male) / Expert / 9 years / -79.9
(Saturday)
7-31
Dokončeno
Sidney Katz
V.R.M.A / Fightsports
Jorge Fernandes American Top Team Won by points - 04:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 8 years / -69.9
(Saturday)
4-4
Dokončeno
Lucas Limo
CAPITAL JIU JITSU
Rio Tanacs Renato Tavares association Won by Disqualification (disqualification) - 00:08
Children No-Gi (Male) / Novice / 8 years / -79.9
(Saturday)
4-3
Dokončeno
Christopher Baldwin
Lotus Club Miami
Kaden Pesaturo American Top Team Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 10 years / -79.9
(Saturday)
4-7
Dokončeno
Aidan Gonzalez
Phoenix Krigsman American Top Team Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 11 years / -79.9
(Saturday)
4-10
Dokončeno
Kayden Palenzuela
K2 Mixed Martial Arts
Won by Submission
Riallen Goettler-Byrd Off The Grid BJJ
Children No-Gi (Male) / Beginner / 8 years / -69.9
(Saturday)
4-5
Dokončeno
Rio Tanacs
Renato Tavares association
Teandre Halley American Top Team Coconut Creek Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 11 years / -89.9
(Saturday)
5-8
Dokončeno
Gabriel Salgado
Atos Miami
Joshua Bernal V.R.M.A / Fightsports Won by Submission - 00:33
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 9 years / -79.9
(Saturday)
4-9
Dokončeno
Joseph Varona
AKI
Won by points - 03:00
- Round 1
Jake Basoa V.R.M.A / Fightsports