Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Female) / Advanced / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 1)
9-11
Dokončeno
Ava Baldino
Endgame BJJ
Gianna Cruz Essential Jiu Jitsu Won by Submission - 01:24
Children No-Gi (Female) / Novice / 90 - 99.9 / 8-9 years
Angelina's 1st Div
—
(Session 1)
8-6
Dokončeno
Anya Colon
Spear Jiu Jitsu
Hayden Hamilton Evolution Submission Grappling Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Session 1)
2-5
Dokončeno
John Gentile
Team Taino Martial Arts and Fitness
Jaxx Nemes Strategic Academy Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
11-13
Dokončeno
Mason Madlin
The Lab Easton
Triston Holcomb Team Lloyd Irvin Won by Submission - 00:54
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Tate 2nd Div
—
(Session 1)
5-9
Dokončeno
Unknown User
American Beach Muay Thai
Won by points - 03:00
Tate Younkers World Class Martial Arts
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Session 1)
13-3
Dokončeno
Anthony Ortiz
Lions Den Martial Arts
Anthony Kremzukou Hellfish MMA Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 120 - 129.9 / 10-11 years
(Session 1)
12-4
Dokončeno
Jake Shifgert
Tiger Schulmann's New Dorp
Won by points - 03:00
Danny Mekler DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 160 - 169.9 / 16-17 years
Diego 1st Division
—
(Session 1)
14-8
Dokončeno
Rene Manso
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Giacomo Hulla Tiger Schulmann's Tottenville Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
6-7
Dokončeno
Tommaso Celestino
Tiger Schulmann's New Dorp
Won by points - 03:00
Jake Bernstein
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Andrew & Peter 1st Division
—
(Session 1)
4-10
Dokončeno
James Grisinger IV
609 Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:02
Geno Manso DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Session 1)
9-9
Dokončeno
Mia Severino
Long Island MMA
Won by points - 03:00
Kahlen Haught Lions Den Martial Arts
Children No-Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Session 1)
11-14
Dokončeno
Luke Dakin
Precision MMA
Malachi Daniel Team Lloyd Irvin Won by points - 04:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Session 1)
1-9
Dokončeno
Parker Ng
Martinez BJJ
Won by points - 03:00
Henry Gentile Team Taino Martial Arts and Fitness
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Session 1)
7-8
Dokončeno
Shaun Leidy
Endgame BJJ
Jayden Cook Tri State G13 Won by Submission - 02:02
Teens No-Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 14-15 years
Eliot 1st Division
—
(Session 1)
15-8
Dokončeno
Rian Kirker
The MMA Collective/Kore BJJ
Won by Submission - 02:45
Mason Williams Impact Martial Arts NJ
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Session 1)
3-12
Dokončeno
Liam McGeorge
Spear Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Andrew Soares Teles American Beach Muay Thai
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Tate 2nd Div
—
(Session 1)
5-10
Dokončeno
Tyler Bittle
The Shark Tank BJJ Vineland NJ
Won by Submission - 00:35
Jack Weniger Spear Jiu Jitsu
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 140 - 149.9 / 16-17 years
(Session 1)
13-6
Dokončeno
Isaiah Peral
GROUND CONTROL
Won by Submission - 00:34
Bryan Lukyanenko Dento Teki Na Judo & Jujitsu Dojo
Children No-Gi (Female) / Novice / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Session 1)
12-2
Dokončeno
Leah DeFoney
Tiger Kang MMA
Won by points - 03:00
Mariella Rapoport Movement Art Jiujitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Andrew & Peter 1st Division
—
(Session 1)
4-11
Dokončeno
Peter Palumbo
Tiger Schulmann's Wayne
Jonah Bissol MPR Endurance MMA Won by Submission - 02:28
Children No-Gi (Female) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Session 1)
2-10
Dokončeno
Charlize Calixto
Choson Academy of Full Circle Martial Arts
Won by points - 03:00
Harleigh Karas Tri State G13
Children No-Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Session 1)
16-14
Dokončeno
Coltan Jones
Tri State G13
Won by points - 04:00
Frank DiMicelli Tiger Schulmann's Tottenville
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Session 1)
8-11
Dokončeno
Jaiden D’Alessio
Bayshore bjj
Carmen Perrotti Lions Den Martial Arts Won by Submission - 00:36
Teens No-Gi (Male) / Novice / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Session 1)
13-8
Dokončeno
Dylan Cruet
Webb MMA
Rohan Kurani Tiger Kang MMA Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Session 1)
1-10
Dokončeno
Karter Arellano
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Brandon Wiese Silva Fusion MMA & BJJ Won by points - 03:00
Children No-Gi (Female) / Novice / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
6-9
Dokončeno
Jennifer Hill
Impact Martial Arts NJ
Emma Way Stafford MMA Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Session 1)
7-4
Dokončeno
Vinny Montalvo
Martinez BJJ
Timothy Gerson DANTE RIVERA BJJ ACADEMY Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Session 1)
10-7
Dokončeno
Sebastian Koyang
Tiger Schulmann's Tottenville
Won by Submission - 02:07
Adonis Colon 609 Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Tate 2nd Div
—
(Session 1)
5-11
Dokončeno
Christiano Manso
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Won by Submission - 01:57
Max Maggio Precision JuJitsu
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 160 - 169.9 / 16-17 years
Diego 1st Division
—
(Session 1)
14-9
Dokončeno
Diego Viera
BUCTOWN MMA
Fernando Collado BUCTOWN MMA Won by Decision
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Andrew & Peter 1st Division
—
(Session 1)
4-12
Dokončeno
Dennis Borcky
World Class Martial Arts
Cebastian Pabon Altered Beast Won by points - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 16-17 years
Eliot 2nd Division
—
(Session 1)
15-12
Dokončeno
Thomas Miller
Tri State G13
Nick Jones The Lab Easton Won by Submission - 00:20