Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12-13 years
Caden 1st Divsion
—
(Kids Session 2)
1-3
終了
Aiden Davis
Amped Mixed Martial Arts TX
Won by Submission
Payton Zilligen Neanderthal fight company
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids Session 2)
9-3
終了
Noah Newcomb
Rock City MMA
Won by points - 03:00
Gabriel Barefoot MSA Martial Arts
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
11-3
終了
Jose * The Kraken* Aguilar. JR
210 JIU-JITSU/Kraken JIU-JITSU
Won by Submission - 01:04
Fausto Medina Malicious Grounds
Children No-Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 10-11 years
Ethan 1st Division
—
(Kids Session 2)
7-2
終了
ARMANDO GAYTAN
Genesis Jiu Jitsu
Sloan Blackwell Select Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:52
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
10-2
終了
Unknown User
Won by points - 03:00
Davis Nolan Next Generation MMA Frisco
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
3-5
終了
Zakariaha Dennis
10th Planet El Paso
Won by points - 03:00
Mikey Robertson T.O.S.S Academy
Children No-Gi (Female) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids Session 2)
11-5
終了
Kimberly Nguyen
Pablo Silva BJJ
Won by Submission - 00:58
Katherine Galleposo Dynamic Jiujitsu Academy
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
2-3
終了
Kinsler Brown
Amped Mixed Martial Arts TX
Hunter Petty Wolf Pack MMA Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
5-3
終了
Blaine Holliday
RDA Judo/Team Bluejitsu
Won by Submission - 00:29
Charles Anderson Genesis Jiu Jitsu
Children No-Gi (Female) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids Session 2)
11-6
終了
HEIDI Caprio
Street Jitsu
Won by Submission - 02:52
Skylar Stewart 10th Planet - Mount Pleasant
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
Caden 2nd Div
—
(Kids Session 2)
1-5
終了
Troy Hooper
Genesis Jiu Jitsu
Josiah Charlton T.O.S.S Academy Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
8-5
終了
Reese Risner
Amped Mixed Martial Arts TX
Won by points
Parker Robertson T.O.S.S Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
7-5
終了
Jack Moore
Rock City MMA
Won by Submission - 01:48
Juliet Stewart 10th Planet - Mount Pleasant
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
8-6
終了
Victor M. Camacho
Fight Time Fitness
John Kade Underwood Wise BJJ Won by Submission - 00:40
Children No-Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
2-6
終了
Shelby Schulz
Ralph Gracie Waco
Piper Wheeler Neanderthal fight company Won by points - 03:00
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Kids Session 2)
9-6
終了
Rianna Tate
Carlos Farias BJJ
Won by points - 03:00
Abbey Snapp Peoples Kenpo/Lovato BJJ
Children No-Gi (Female) / Novice / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
4-3
終了
Isabel Varela
Campuzano MMA
Won by points - 03:00
Vida Garcia SFS MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
5-5
終了
Tanner Cato
Street Jitsu
Blaine Holliday RDA Judo/Team Bluejitsu Won by Submission - 02:16
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids Session 2)
3-8
終了
Denim Hobbs
Street Jitsu
Cambri Heuring Amped Mixed Martial Arts TX Won by Submission - 01:19
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
6-4
終了
Gwynn Barefoot
MSA Martial Arts
Locke Oliver T.O.S.S Academy Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
11-9
終了
Tyler Bravo
BVMMA
Connor Stallmer Warrior Martial Arts Academy Won by Submission - 00:40
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
7-6
終了
Malachi Calderon
Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:25
Atticus King The Martial Arts Laboratory
Children No-Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 12-13 years
Ethan 2nd Division
—
(Kids Session 2)
8-9
終了
Collin Little
All American MMA
Kyle Krall Neanderthal fight company Won by points
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
Krystiana 2nd Division
—
(Kids Session 2)
1-8
終了
Samantha Kellett
Sidekicks Martial Arts BJJ
Krystiana Jimenez Grapplers Lair Won by points - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
3-7
終了
William Sallaway
BJJ ONE
Zakariaha Dennis 10th Planet El Paso Won by points - 03:00
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
2-7
終了
Annisa "Issa" Fields
Lovato's School Of Brazilian Jiu-Jitsu and MMA
Won by Submission - 00:42
Shelby Coyle Amped Mixed Martial Arts TX
Children No-Gi (Female) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids Session 2)
11-8
終了
Kimberly Nguyen
Pablo Silva BJJ
Won by Submission - 00:59
HEIDI Caprio Street Jitsu
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids Session 2)
5-6
終了
Ethan Todd
The Grind MMA
Lennox Carlson Genesis Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Children No-Gi (Female) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids Session 2)
11-7
終了
Katherine Galleposo
Dynamic Jiujitsu Academy
Won by Submission - 00:23
Skylar Stewart 10th Planet - Mount Pleasant
Children No-Gi (Male) / Beginner / 140 - 149.9 / 10-11 years
Emyle 2nd Division
—
(Kids Session 2)
6-6
終了
Emyle Love
Storm MMA and Fitness
Joshua Linder Fight Time Fitness Won by points - 03:00
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids Session 2)
2-8
終了
Keira Kaminski
Gracie Barra Southlake Texas
Won by Submission - 02:40
Jayden Caudle Mohler MMA