Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Session 1)
1-29
終了
Edita Kryvosheieva
Premier Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 00:34
Kaylee Lapitan Carlson Gracie Team
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
3-25
終了
Jabreel Dajani
UofGF/New Lenox
Landon “The Body Snatcher” Jaski Northern Illinois Combat Club Won by Submission - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Session 1)
6-24
終了
Robert Nelson
Carlson Gracie Team
Luke Reid Team Corral Won by points - 01:47
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Session 1)
1-28
終了
Amantur Ahmadov
Gracie Barra
Won by points - 03:00
Bennett York 3D Martial Arts
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
2-26
終了
Leila Boers
UofGF/New Lenox
Won by Submission - 02:03
Angellique Villaneda Sauk Valley Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Session 1)
5-31
終了
Bo Mirza
The Academy BJJ - CHICAGO
Elijah Richards Maxim Gym Won by points - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Session 1)
6-25
終了
SOPHIA LOPEZ
Hoosier Academy of Self Defense
Won by Submission - 01:07
Celisse Sanchez Gracie Barra
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
Tyler 1st Division
—
(Session 1)
4-19
終了
Amanecer Thorpe
3D Martial Arts
Tyler Pochordo Carlson Gracie Channahon Won by points - 02:29
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
3-24
終了
Caleb Jablonski
UofGF/New Lenox
Olin Bisping UofGF/New Lenox Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
2-27
終了
Sly Meyer
UofGF/New Lenox
Manuel Gutierrez Maxim Gym Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Session 1)
1-27
終了
Isaac Lainez
3D Martial Arts
Benjamin Wagner Premier Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Session 1)
5-32
終了
Salah Dajani
UofGF/New Lenox
Won by points - 03:00
Isaac Quintanar Nova Gyms BJJ
Children Gi (Female) / Advanced / 100 - 109.9 / 14-15 years
(Session 1)
6-26
終了
Sun-Yoon Karas
Pedigo Submission Fighting
Won by Submission - 02:44
Emily Peyton UofGF/New Lenox
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 1)
6-27
終了
Cael Lyons
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Victor Briseno Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
2-28
終了
Noah Flores
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 02:43
Ayan Cruz Bennett UofGF/New Lenox
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 6-7 years
(Session 1)
1-30
終了
Alex Lapitan
Carlson Gracie Team
Won by points - 01:03
Frankie Montemurro LCCT
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 1)
4-22
終了
Jayden Majewski
Carlson Gracie Channahon
Won by points - 03:00
Colton Evans Rothwell MMA LCCT
Children Gi (Female) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Session 1)
3-28
終了
Isabella Roppo
UofGF/New Lenox
Won by points - 03:00
Kenadie Lahey Sauk Valley Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
1-31
終了
Conrad Rowell
Torres Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
RODOLFO JESUS SANTOS IRON JIU JITSU
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Session 1)
4-23
終了
Conner Kolosh
UofGF/New Lenox
Won by points - 03:00
Noah Prieto Torres Martial Arts Academy
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
Tyler 2nd Division
—
(Session 1)
5-33
終了
Tyler Pochordo
Carlson Gracie Channahon
William Gipson Jr Team Combatzone Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
2-30
終了
Manuel Gutierrez
Maxim Gym
Noah Flores Carlson Gracie Team Won by Submission - 01:38
Children Gi (Female) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Session 1)
3-26
終了
Brock Hunter
Island Jiu Jitsu Michigan
Won by points - 03:00
OLIVIA TRUHLAR Carlson Gracie
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
2-29
終了
Sly Meyer
UofGF/New Lenox
Ayan Cruz Bennett UofGF/New Lenox Won by points - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
Tyler 2nd Division
—
(Session 1)
5-34
終了
Marlon Moreno
GRACIE BARRA (USA)
Tyler Pochordo Carlson Gracie Channahon Won by Submission - 02:41
Children Gi (Female) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Session 1)
3-29
終了
Lucy Dawson
Hoosier Academy of Self Defense
Won by points - 03:00
Kenadie Lahey Sauk Valley Jiu-Jitsu
Children Gi (Female) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Session 1)
3-30
終了
Isabella Roppo
UofGF/New Lenox
Lucy Dawson Hoosier Academy of Self Defense Won by points - 03:00
Women No-Gi / Intermediate / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Session 2)
6-1
終了
Zoey Fischer
Carlson Gracie Team
Stacey Penaflor Sauk Valley Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:26
Teens No-Gi (Female) / Expert / 120 - 129.9 / 14-15 years
Sarah 1st Division
—
(Session 2)
2-1
終了
Madison Martinez
Maxim Gym
Won by points - 04:00
Sarah Dowling Powersource Martial Arts
Teens No-Gi (Male) / Novice / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Session 2)
3-1
終了
Phillip Lullo
Chicago Fight Team
Won by Submission - 01:05
Bobby Skrocki Victory Martial Arts
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Session 2)
5-1
終了
Patrick Liston
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Won by Submission - 02:25
Nicholas Eisenach Carlson Gracie Channahon
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 14-15 years
Renzo 1st Division
—
(Session 2)
1-1
終了
Renzo Morgan
GRACIE BARRA (USA)
Gerardo Rodriguez 10th Planet - Lombard Won by points - 03:00