Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-1
완료됨
Brittany Nieman
Next Level Combat
Olivia Beeskau Ironworks Training Center Won by Submission - 03:10
Men No-Gi / Intermediate / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-1
완료됨
Jamaal Randle
UFC Gym Ricardo Lamas
Nathaniel Rosado GF Team Won by points - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
1-1
완료됨
Garrett Engman
Next Level Combat
Won by Submission - 02:34
Max Andrade Primal MKE
Women No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
Alli & Hannah 1st Division
—
(Adults)
6-4
완료됨
Machelle Garley
Origin Brazilian Jiu-Jitsu
Hannah Jaeger Won by Decision - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
3-2
완료됨
Alejandro Torbenson
World Jiu-Jitsu Academy
Landon Weikle Next Level Combat Won by Submission - 00:45
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
완료됨
Rafael Ramos
The Farm
Noah Iovino Next Level Combat Won by Walkover
Men No-Gi / Intermediate / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-4
완료됨
Zachary Muller
Wrestle-Jitsu
Won by Submission - 01:41
Nicholas Koerner Combat Sports Academy of Eau Claire
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
2-1
완료됨
Walker Renz
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:15
Tait Teigen Next Level Combat
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
3-3
완료됨
Roberto Acosta
Crossover BJJ Academy
Kristofer Bryant 10th Planet - Lombard Won by points - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
1-2
완료됨
William Sharkey
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:59
Frank Nutsford Alliance MN
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-3
완료됨
Jordan Blackwell
American Top Team Savage
Nic Harrington Green Bay Jiu Jitsu Won by Submission - 00:18
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
완료됨
Rafael Ramos
The Farm
Tait Teigen Next Level Combat Won by Walkover
Men No-Gi / Intermediate / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-2
완료됨
Joe Austin
Next Level Combat
Won by Submission - 04:27
Jamaal Randle UFC Gym Ricardo Lamas
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
1-3
완료됨
Garrett Engman
Next Level Combat
Won by Submission - 01:16
Blaize Harlson Combat Sports Academy of Eau Claire
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
2-4
완료됨
Alfredo Torres
Combat Do
Nicholas Sanchez Strong Hold Athletics/ TAC Team Wisconsin Won by points - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
1-4
완료됨
William Sharkey
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:52
Jared Loberg Wrestle-Jitsu
Women No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-2
완료됨
Rebecca Nestingen
Spartan Martial Arts
Brittany Nieman Next Level Combat Won by Decision - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
3-4
완료됨
Alexis Franco
American Top Team Savage
Landon Weikle Next Level Combat Won by Submission - 00:33
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-8
완료됨
Axel Torbenson
World Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 05:00
Derek Sather Next Level Combat
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
1-7
완료됨
Matthew McFadden
Rising Son MMA
Pedro Lopez Ironworks Training Center Won by Submission - 04:22
Men No-Gi / Intermediate / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-5
완료됨
Mujahid Alston
The Cellar Gym
Jake Kettler The Academy MN Won by Submission - 01:09
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Executive (50+)
(Adults)
2-7
완료됨
Bill Thomas
Ironworks Training Center
Won by Submission - 02:27
Nick Holm American Top Team - Savage, MN
Women No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
Alli & Hannah 1st Division
—
(Adults)
6-5
완료됨
Alli Reese
Crossover BJJ Academy
Won by Submission - 03:19
Machelle Garley Origin Brazilian Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
2-2
완료됨
Noah Iovino
Next Level Combat
Won by points - 05:00
Walker Renz Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-3
완료됨
Nathaniel Rosado
GF Team
Joe Austin Next Level Combat Won by Submission - 00:24
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
1-5
완료됨
Blaize Harlson
Combat Sports Academy of Eau Claire
Won by Submission - 00:28
Jared Loberg Wrestle-Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
3-5
완료됨
Kristofer Bryant
10th Planet - Lombard
Won by points - 05:00
Luke Lund American Top Team Savage
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
1-8
완료됨
Patrick Goggin
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Chad Brito Just me Won by points - 05:00
Women No-Gi / Beginner / 200 & Over (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-8
완료됨
Dani Eiklenborg
Wrestle-Jitsu
Charlene Ayala Midwest Training Center Won by Decision - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-6
완료됨
Nicholas Koerner
Combat Sports Academy of Eau Claire
Mujahid Alston The Cellar Gym Won by Submission - 02:48
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
2-5
완료됨
Mason Kleinfeld
Next Level Combat
Won by Submission - 00:31
Alfredo Torres Combat Do
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-9
완료됨
Cameron Storbeck
Fearless MMA
Won by points - 05:00
Derek Sather Next Level Combat