Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-20
Afgelopen
Jeffrey Jenkins
Dominants
Gewonnen via Overgave - 02:29
James Lloyd
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-20
Afgelopen
DJ Joy
Carlson Gracie Maui
Gewonnen via Punten - 05:00
Jahdi Maunakea-Stamler Sunset beach Jiu Jitsu
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
12-23
Afgelopen
Elliott Sugai
Chris Atkins Jiu Jitsu
Makai Walker Keala Gewonnen op Beslissing - 04:00
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
10-23
Afgelopen
Annam Le
UFC GYM BJ PENN
Taylor Sadler Esaki Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 01:47
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-24
Afgelopen
Lowen Cabuag
K-Team
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
GARY HUNTER Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF)
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-25
Afgelopen
Dominic Ochoa
Trilogy BJJ
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
GARY HUNTER Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF)
Women Gi / White / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Adult
(Adults)
2-26
Afgelopen
Nadia Barulich
Island Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 04:00
Unknown User Longman Jiu Jitsu
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-20
Afgelopen
Todd Nordstrom
Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF)
Gewonnen via Punten - 04:00
Jeff Madarang UFC GYM BJ PENN
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
3-24
Afgelopen
Mark Martinez
William Akau Jr Zenith USA Gewonnen via Overgave - 03:37
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-22
Afgelopen
Steven Wohler
Sunset beach Jiu Jitsu
Mathew Ballard Esaki Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 04:00
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-26
Afgelopen
Thomas Everett
Alliance BJJ
Gewonnen via Overgave - 02:38
Lowen Cabuag K-Team
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
1-22
Afgelopen
Justin Acoba
UFC GYM BJ PENN
Gewonnen via Punten - 04:00
Keanu Bingo K-Team
Men Gi / Purple / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
7-23
Afgelopen
Gordon Sagun
CASCAO JIU JITSU
Gary Griffin Alliance Marcelo Garcia International Gewonnen via Punten - 04:00
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Director (40+)
(Adults)
8-18
Afgelopen
Valentin Fletes
ALLIANCE
Gewonnen via Overgave - 01:29
Craig Forrest Carlson Gracie JiuJitsu Club
Men Gi / Purple / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
11-15
Afgelopen
Brad Johnston
Essential Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 00:41
Christopher Prigge Longman Jiu Jitsu
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
12-22
Afgelopen
Lucian Finley
Island Jiu Jitsu
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Emiliano Orano Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF)
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
12-24
Afgelopen
Justin Barlahan
ZENITH BJJ
Gewonnen via Punten - 04:00
Christian Tabilang Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF)
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
6-17
Afgelopen
Bruno Pucci
United MMA Hawaii
Dharma Shay CJJF Nu Era Gewonnen via Overgave - 01:57
Absolute Gi Women / 18 & above / Blue
(Adults)
2-27
Afgelopen
Alexandria Toguchi
Zenith USA
Erin Millard Esaki Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 05:00
Men Gi / White / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-25
Afgelopen
Linden Lee
UFC GYM BJ PENN
Alan Brown Gracie Barra Kapolei Gewonnen via Overgave - 02:46
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Director (40+)
(Adults)
8-19
Afgelopen
Dale Hackbarth
United MMA Hawaii
Gewonnen via Punten - 04:00
Joel Ugay Hawaii Judo Academy
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
5-21
Afgelopen
Kaua Ford
(No academy)
Gewonnen op Beslissing
Jason Kaneaiakala Uptown Jiu Jitsu
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-24
Afgelopen
Hiu Pan Tang
Casa De Fera BJJ
Unknown User Gracie Academy Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 00:47
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-23
Afgelopen
Gerritt Gatewood
Mad Tiger Academy
Richard Sudlow UFC GYM BJ PENN Gewonnen via Overgave - 02:35
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
7-24
Afgelopen
Jon Giammalvo
UFC GYM BJ PENN
Seth Sarrett AXIS JIU-JITSU ACADEMY Gewonnen via Punten - 04:00
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
10-25
Afgelopen
Braheem Hughes
Caveirinha Jiu-Jitsu Family (CJJF)
Taylor Sadler Esaki Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 03:53
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
1-24
Afgelopen
Kevin Lee
No team name/association
Roy Salvador ROMA Jiu Jitsu Academy/Atos Hilo Gewonnen via Punten - 04:00
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
11-17
Afgelopen
Joseph Tidwell
Relson Gracie - O2 Martial Arts Academy
Gewonnen via Overgave - 02:01
Brendan Lewis HNL JIU JITSU
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
5-24
Afgelopen
Justin Barlahan
ZENITH BJJ
Gewonnen op Beslissing
Jason Kaneaiakala Uptown Jiu Jitsu
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
3-26
Afgelopen
Jonathan Domingo
Alliance bjj hawaii
Gewonnen via Overgave - 03:58
David Potts GRAPPLING UNLIMITED HAWAII
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
11-16
Afgelopen
Jeff Madarang
UFC GYM BJ PENN
Trey CHARLES Lockhart United MMA Hawaii Gewonnen via Overgave - 01:23
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
9-27
Afgelopen
Christopher Prigge
Longman Jiu Jitsu
Justin Puerto Island Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 02:04