Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 120 - 129.9 / 13 years
Winner of this Divison fights Jaxon Norton/RV
—
(Saturday)
1-14
Ferdig
Braden Eakins
The Holy Grail
Andres Garcia 10th Planet New Caney
Children Gi (Male) / Advanced / 100 - 109.9 / 13 years
(Saturday)
6-11
Ferdig
Tai Tran
RILION GRACIE ACADEMY - GRACIE ELITE TEAM
AuBree Jones Virtues Jiu-Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 13 years
(Saturday)
3-9
Ferdig
Andres Garcia
10th Planet New Caney
Luke Barr Gracie Barra The Woodlands
Children Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 13 years
(Saturday)
6-14
Ferdig
Luke Barr
Gracie Barra The Woodlands
Braden Eakins The Holy Grail
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 8 years
(Saturday)
2-18
Ferdig
Colton Allen
Wolfpack MMA
Drake Spurlock ACS MMA - Team Tooke
Teens Gi (Male) / Expert / 140 - 149.9 / 15 years
Isaak Tracy's 1st Division
—
(Saturday)
Children Gi (Male) / Advanced / 60 - 69.9 / 10 & 11 years
(Saturday)
5-30
Ferdig
Ryder Tracy
Lockhart Jiu jitsu
Raphael Chien Gracie Barra Katy
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Saturday)
Men No-Gi / Novice / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Saturday)
1-35
Ferdig
Francisco Rosales
Gracie Barra Katy
Luis Segura Darkside
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Saturday)
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Saturday)
8-33
Ferdig
Vinicius Barbosa
GFTEAM
Jay Mathur Gracie Barra Westchase
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 11-12 years
Lane Schraer doing 2 divisions
—
(Saturday)
5-1
Ferdig
Logan Barr
Gracie Barra The Woodlands
Seier med poeng - 03:00
Connor Lopez McCall Mixed Martial Arts
Children No-Gi (Female) / Novice / 50 - 59.9 / 5 years
(Saturday)
1-1
Ferdig
Emerson Barefield
Twin Dragons MMA
DARCY CLARK Virtues Jiu-Jitsu Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 6 years
(Saturday)
4-1
Ferdig
WYATT CLARK
Virtues Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Cory Painter Elite MMA- Baytown
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 11-12 years
Lane Schraer doing 2 divisions
—
(Saturday)
5-2
Ferdig
Lane Schroer
Elite MMA (Baytown)
Teagan Borrego The Holy Grail Seier på submission - 01:30
Children No-Gi (Male) / Expert / 50 - 59.9 / 7 & 8 years
(Saturday)
7-1
Ferdig
Colt Williams
Strong Arm BJJ
Diego Gonzalez DEO JIU-JITSU Seier på submission - 01:10
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6 & 7 years
Caleb Aguan and Drake Spurlack doing 2 divisions
—
(Saturday)
2-2
Ferdig
Benjamin Knapp
Alliance Team Gacho
Caleb Aguon Elite MMA Kingwood Seier på submission - 01:30
Children No-Gi (Male) / Beginner / 39.9 & Under / 5 years
(Saturday)
3-1
Ferdig
MANUEL AGUIRRE
Gracie Barra Champions
Olivia DeSouza Rilion Gracie Academy Seier med poeng
Teens No-Gi (Male) / Expert / 140 - 149.9 / 14-15 years
Isaak Tracy's 1st Division
—
(Saturday)
8-1
Ferdig
John Rich
McCusker MMA
Isaak Tracy Lockhart Jiu jitsu Seier med poeng - 04:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6 years
(Saturday)
1-2
Ferdig
AllySandra Santoyo
Guerras House Of Warriors
Penellope Wallace Elite MMA Baytown Seier med poeng - 04:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
Winner of this Division will fight Alexander Semplice
—
(Saturday)
5-7
Ferdig
Ryan Eakins
The Holy Grail
Seier på submission - 01:13
Cooper Armstrong
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 50 - 59.9 / 10 years
(Saturday)
1-4
Ferdig
Kiley Jones
Virtues Jiu-Jitsu
Camilla Soto Gracie Barra Katy Seier på submission - 00:43
Children No-Gi (Male) / Novice / 80 - 89.9 / 8 years
(Saturday)
4-2
Ferdig
WAYLON CLARK
Virtues Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Ah'Mauri Chinn Twin Dragons Martial Arts
Children No-Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 12 years
(Saturday)
7-4
Ferdig
Eddie Pugachov
Team tooke
Seier på submission - 03:19
David Dossett Rilion Gracie Academy
Children No-Gi (Male/Female) / Advanced / 100 - 109.9 / 13 years
(Saturday)
1-5
Ferdig
AuBree Jones
Virtues Jiu-Jitsu
Seier på submission - 01:52
Luke Nini Velha Guarda Team Hopkins
Children No-Gi (Female) / Expert / 120 - 129.9 / 13 years
(Saturday)
6-1
Ferdig
Alana Manzanares
TX 3RD Coast MMA
Nina Amico BJJ Revolution Team Seier med poeng - 04:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8 & 9 years
2nd place person fights Jayde Barefield
—
(Saturday)
2-7
Ferdig
Lincoln Taylor
Ed Ramos Team HQ
Seier på submission - 02:10
Paxton Keenan Gracie Barra Cedar Park
Teens No-Gi (Male) / Expert / 130 - 139.9 / 14 & 15 years
(Saturday)
8-4
Ferdig
Tayde Garcia
Guerras House Of Warriors
JJ Shafer Team Rivas BJJ Seier på submission - 03:16
Children No-Gi (Male) / Expert / 50 - 59.9 / 7 & 8 years
(Saturday)
7-2
Ferdig
JESUS "THE ANSWER" CERVANTES III
DEO JIU-JITSU
Seier med poeng - 04:00
Colt Williams Strong Arm BJJ
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 11-12 years
Lane Schraer doing 2 divisions
—
(Saturday)
5-3
Ferdig
Connor Lopez
McCall Mixed Martial Arts
Seier på submission - 01:12
Lane Schroer Elite MMA (Baytown)
Children No-Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 6 years
(Saturday)
1-3
Ferdig
Elizabeth Gill
Elite MMA
Penellope Wallace Elite MMA Baytown Seier med poeng
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 7 years
(Saturday)
3-4
Ferdig
Izaya Roque
Virtues Jiu-Jitsu
Mikey Taylor Guerras House Of Warriors Seier på submission - 03:00