Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Intermediate / 25 - 29.9 / 9 years
Keanu's 1st Div. - SB
—
(Kids and Teens)
5-17
Ferdig
Keanu Vanbockryck
JII ON DU
Seier med poeng - 03:00
Tim Ryan Tone Up C&F
Children Gi (Male) / Intermediate / 45 - 49.9 / 9 years
Achilles 2nd Match//JH
—
(Kids and Teens)
1-23
Ferdig
Neo Dieter
Seier med poeng - 03:00
Achilles Rademaker Team Kaishin HQ
Children Gi (Male) / Expert / 35 - 39.9 / 9 & 10 years
(Kids and Teens)
8-18
Ferdig
Vincent Hertrich
CheckMat Franconia
Paul Steinbrenner Matrix Jiu-Jitsu Seier på submission - 00:36
Children Gi (Female) / Beginner / 25 - 29.9 / 10 years
(Kids and Teens)
2-27
Ferdig
Raeden Sander
Team Hohenfels BJJ
Alena Chiara Symannek Renzo Gracie Holland Seier på submission - 00:33
Children Gi (Male) / Expert / 25 - 29.9 / 9 years
(Kids and Teens)
3-17
Ferdig
Mujahid Ali
Gracie Barra Utrecht
Seier med poeng - 04:00
Mark Gärtner Integra Fight
Children Gi (Male) / Expert / 40 - 44.9 / 12 years
(Kids and Teens)
2-26
Ferdig
OLEKSANDR HAVRYSHCHUK
Academy MMA Damask
Seier på submission - 01:59
Stefan Djuric Roger Gracie Academy Switzerland Team Strikezone
Children Gi (Male) / Expert / 35 - 39.9 / 11 & 12 years
(Kids and Teens)
8-21
Ferdig
MARTIN KORINEK
Gracie Jiu-Jitsu Praha
Seier med poeng - 04:00
Kubrat Kamdzhalov
Absolute Gi Women / 18 & above / Purple
(Kids and Teens)
12-19
Ferdig
Franziska Malischewski
Berserkers Team Magdeburg
Seier på submission - 00:49
Taru Laitinen MMA TEAM 300 / 10th Planet Tampere
Children Gi (Female) / Expert / 35 - 39.9 / 12 years
(Kids and Teens)
6-26
Ferdig
Sophia La Delia
JII ON DU
Seier med poeng - 04:00
Natalia Sitarova ŠK BEST FITNESS SENEC
Children Gi (Male) / Beginner / 45 - 49.9 / 12 years
(Kids and Teens)
5-16
Ferdig
Talon Sells
Alpha / Team Coelhão Kaiserslautern
Celina Labanauskas Matrix Jiu-Jitsu Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 20 - 24.9 / 6 years
Mia's 2nd Div. - SB
—
(Kids and Teens)
1-21
Ferdig
Kaleb Rivera
ROLLING RASCALS, Ramstein Bjj
Mia Ryan Tone Up C&F Seier på submission - 01:09
Teens Gi (Male) / Expert / 60 - 64.9 / 15 years
(Kids and Teens)
9-24
Ferdig
VLADYSLAV POHORILOV
Academy MMA Damask
Vitor Gabriel Campos Carlson Gracie Luxembourg Seier med poeng - 04:00
Children Gi (Male) / Expert / 50 - 54.9 / 9 years
(Kids and Teens)
4-26
Ferdig
Unknown User
Checkmat Remagen
Leon Sinanovic Pyranha MMA Seier på submission - 01:01
Absolute Gi Women / 18 & above / White
(Kids and Teens)
11-22
Ferdig
Stefanie Lange
METAGAME Jiu Jitsu
Simona Rinkova Jungle Bjj Seier med poeng - 04:00
Children Gi (Male) / Expert / 35 - 39.9 / 11 & 12 years
(Kids and Teens)
8-22
Ferdig
Alexandr Zaytsev
Budoteam Horoměřice
Justin Raffin Lilius Barnatt Academy Seier med poeng - 04:00
Children Gi (Male) / Expert / 35 - 39.9 / 7 years
Elias 2nd Div. - JR
—
(Kids and Teens)
6-27
Ferdig
NAZAR PODOLIAN
Academy MMA Damask
Seier med poeng - 04:00
Elias Glezman Arena Aschaffenburg
Children Gi (Male) / Expert / 25 - 29.9 / 9 years
(Kids and Teens)
3-18
Ferdig
Pécsi Szebasztián
Carlson Gracie Hungary
VITALII ZADVORNYI Academy MMA Damask Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:11
Children Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 11 years
(Kids and Teens)
4-24
Ferdig
Amir Kahale
Team Nogueira Dubai
Seier med poeng - 04:00
Benjamin Finneran Gracie Barra Warrington
Teens Gi (Male) / Expert / 70 - 74.9 / 14 years
(Kids and Teens)
10-21
Ferdig
Askenderov Asev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
MAKSYM SELISHCHEV Academy MMA Damask Seier med poeng - 04:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 30 - 34.9 / 10 & 11 years
(Kids and Teens)
5-18
Ferdig
Angelo Markham
Ben Ryan Tone Up C&F Seier på submission - 00:59
Absolute Gi Women / 18 & above / Purple
(Kids and Teens)
12-20
Ferdig
Pia-Maria Müller
AJJK
Taru Laitinen MMA TEAM 300 / 10th Planet Tampere Seier på submission - 05:29
Teens Gi (Male) / Expert / 60 - 64.9 / 15 years
(Kids and Teens)
9-25
Ferdig
Stevan Vujmilovic
Roger Gracie Academy Switzerland Team Strikezone
Hafeni NAFUKA Fight Fusion Seier på submission - 01:25
Children Gi (Male) / Expert / 35 - 39.9 / 11 & 12 years
(Kids and Teens)
8-23
Ferdig
MARTIN KORINEK
Gracie Jiu-Jitsu Praha
Jaden DuBois Matrix Jiu-Jitsu Seier med poeng - 04:00
Children Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 9 years
Elia's 1st div. - JR
—
(Kids and Teens)
6-25
Ferdig
Ryker Hicks
Matrix Jiu-Jitsu
Joël Noten Gracie Barra Utrecht Seier med poeng - 04:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 40 - 44.9 / 9 years
Mutaf 2nd Division - SB// Achilles 1st Division//JH
—
(Kids and Teens)
3-20
Ferdig
Achilles Rademaker
Team Kaishin HQ
Müftah Atak Polar Jiu Jitsu Team Seier med poeng - 04:48
Children Gi (Male) / Expert / 45 - 49.9 / 13 years
(Kids and Teens)
4-27
Ferdig
Nikola Djuric
Roger Gracie Academy Switzerland Team Strikezone
Seier på submission - 03:48
Anmol Singh Pyranha MMA
Teens Gi (Male) / Expert / 70 - 74.9 / 14 years
(Kids and Teens)
10-20
Ferdig
Marcelo Barbosa
Carlson Gracie Luxembourg
Seier på submission
Oleksandr Shuvkashvili Matrix Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 30 - 34.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-24
Ferdig
Keanu Vanbockryck
JII ON DU
Archie Harcarik Apex Jiu-Jitsu Seier med poeng - 03:00
Teens Gi (Male) / Novice / 55 - 59.9 / 14 years
(Kids and Teens)
11-23
Ferdig
Muhammed Berá Kinik
Buschkamp Bros
Seier med poeng - 03:00
Thierry Henri Constantino Cassiano Jeanrenaud Tone Up C&F
Children Gi (Female) / Intermediate / 25 - 29.9 / 9 years
(Kids and Teens)
2-29
Ferdig
Maria Novoa
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Rada Kamdzhalova Seier med poeng - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 55 - 59.9 / 16 years
Vladyslav's 2nd Div. - SB
—
(Kids and Teens)
5-19
Ferdig
Stephen Mccann
SATORI HQ
Seier med poeng - 04:00
VLADYSLAV ILCHENKO Academy MMA Damask
Teens Gi (Male) / Expert / 60 - 64.9 / 15 years
(Kids and Teens)
9-26
Ferdig
VLADYSLAV POHORILOV
Academy MMA Damask
Seier på submission - 02:33
Stevan Vujmilovic Roger Gracie Academy Switzerland Team Strikezone