Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Novice / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
3-12
Ferdig
Kendrick Lyskowski
Tobin's Elite Academy of Martial Arts
Dylan Kerr Seier på submission - 00:55
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
4-11
Ferdig
Alexander Brown
No Team / Association
Seier på submission - 00:32
Christopher Morris World Martial Arts & Fitness Academy
Women No-Gi / Novice / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Adult
(Adults)
6-10
Ferdig
Ryland Rivera
Renzo Gracie
Addison Flores Mountain Rollerz Jiu-Jitsu Seier på submission - 00:19
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
4-12
Ferdig
BRITTON SLEIGHT
Bernales Institute of Martial Arts
Alexander Brown No Team / Association Seier på submission - 01:48
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
2-10
Ferdig
Jaron Sever
Defiance Martial Arts
Seier med poeng - 04:00
Christopher Morris World Martial Arts & Fitness Academy
Absolute Women No-Gi / 18 & above / Intermediate
(Adults)
6-11
Ferdig
Addison Flores
Mountain Rollerz Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Lizzie Hershberger Wyo Faction
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-13
Ferdig
Kyler Wood
Fierce MMA
Tate Johnson Maximus Boxing & MMA Academy Seier på submission - 03:32
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Intermediate
(Adults)
1-11
Ferdig
Siosiua Koloa
10Th Planet Salt Lake City
Seier med poeng - 05:00
Cody Langille Salt Lake Grappling Club
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-13
Ferdig
Mike Rawson
10Th Planet Salt Lake City
JR Rodriguez World Martial Arts & Fitness Academy Seier på submission - 02:32
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Expert
(Adults)
4-13
Ferdig
Luke Perkins
Salt Lake Grappling Club
Amir Allam 10Th Planet Salt Lake City Seier på submission - 02:18
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-14
Ferdig
Carson Kelly
Wasatch Combat Sports
Seier på submission - 01:26
Travis Lindberg 10Th Planet Salt Lake City
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Expert
(Adults)
5-16
Ferdig
Erich Mundt
Salt Lake Grappling Club
Seier med poeng - 06:00
Thomas Harper World Martial Arts & Fitness Academy
Absolute Women No-Gi / 18 & above / Intermediate
(Adults)
6-12
Ferdig
Alyssa Flores
Mountain Rollerz Jiu-Jitsu
Seier på submission - 01:05
Larisa Knapp Victory Training Academy
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
3-15
Ferdig
Tyler Polito
Fierce MMA
Seier med poeng - 04:00
Kenneth Powers Park City Jiu Jitsu
Men Gi / Purple / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
CHAMPIONSHIP BELT
—
(Adults)
1-14
Ferdig
Patrick Johnson
Park City Jiu Jitsu
Victor Flores Mountain Rollerz Jiu-Jitsu Seier på submission - 05:41
Men Gi / Purple - Black / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Director (40+)
(Adults)
4-16
Ferdig
Almansor Vaz
Zenith USA
Seier med poeng
Kaifah Detoles First BJJ Carlson Gracie Utah
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
2-11
Ferdig
Jaron Sever
Defiance Martial Arts
Seier på submission - 02:58
Brian Miya Team Link Utah
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Director (40+)
(Adults)
4-17
Ferdig
Chris Wellmon
Park City Jiu Jitsu
Brett Olsen Sylvio Behring USA Seier på submission - 03:32
Absolute Women No-Gi / 18 & above / Intermediate
(Adults)
6-13
Ferdig
Lizzie Hershberger
Wyo Faction
Seier på submission - 02:45
Larisa Knapp Victory Training Academy
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Intermediate
(Adults)
1-12
Ferdig
Joel Haro
Seier på submission - 01:20
Cody Langille Salt Lake Grappling Club
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Expert
(Adults)
4-14
Ferdig
Thomas Harper
World Martial Arts & Fitness Academy
Luke Perkins Salt Lake Grappling Club Seier på submission - 03:10
Men Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather weight) / Director (40+)
(Adults)
5-18
Ferdig
Manuel Alvarado
Wyo Faction
Danny Ocana Park City Jiu Jitsu Seier med poeng - 04:00
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
2-12
Ferdig
Jaron Sever
Defiance Martial Arts
JR Rodriguez World Martial Arts & Fitness Academy Seier på submission - 03:31
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
3-21
Ferdig
Cooper Drazin
Wasatch Combat Sports
CJ Mansfield Unified Jiu-Jitsu Seier med poeng - 04:00
Absolute Women No-Gi / 18 & above / Intermediate
(Adults)
6-14
Ferdig
Addison Flores
Mountain Rollerz Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Alyssa Flores Mountain Rollerz Jiu-Jitsu
Absolute Men No-Gi / 18 & above / Intermediate
(Adults)
1-13
Ferdig
Bryce Scanlon
TEAM LINK
Seier med poeng - 00:33
Siosiua Koloa 10Th Planet Salt Lake City
Men Gi / Black / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-15
Ferdig
Liron Wilson
The Guild MMA
Amir Allam 10Th Planet Salt Lake City Seier med poeng
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
1-18
Ferdig
Dylan Kerr
Jake Shivers Team Link Utah Seier med poeng - 04:00
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-20
Ferdig
Victor Castro
SIBJJ-Alliance Twin Falls
Nico Velazquez Fierce MMA Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
2-13
Ferdig
Mason Sorenson
Fierce MMA
Jesus De La Cruz Mountain Rollerz Jiu-Jitsu Seier på submission - 01:31
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-18
Ferdig
Jesse DiYanni
Park City Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:15
JR Rodriguez World Martial Arts & Fitness Academy
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-16
Ferdig
Brian Miya
Team Link Utah
Seier med poeng - 04:00
Rhett Kelton One Hit MMA