Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
Marcella 1st Division
—
(Teens & Women & Men Int/Exp & Blue & Up)
6-3
Ferdig
Kendra Slaton
Ultimate MMA
Marcella Mellick East West Martial Arts
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Teens & Women & Men Int/Exp & Blue & Up)
3-2
Ferdig
Samuel Lee
TECT Center
Chad Tamanaha Team Robson Moura
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Director (40+)
(Adult Men Nov/Beg & White Belts)
6-23
Ferdig
Cale Wood
Miller Martial Arts/ATT Warner Robins
Marcus Colon KIOTO BJJ
Children Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids)
4-24
Ferdig
Anberlin Hardy
Rush MMA
Eliana Travis MidSouth LCCT Brazilian Jiu Jitsu Academy
Teens Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Teens & Women & Men Int/Exp & Blue & Up)
2-11
Ferdig
Daniel Mcentyre
Gracie Barra Georgia
Coby Shields Checkmat Gulf Breeze BJJ
Teens Gi (Male) / Intermediate / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Teens & Women & Men Int/Exp & Blue & Up)
1-11
Ferdig
Isaac Dunton
Integrity BJJ
George Esparza Blind Fury Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids)
3-4
Ferdig
Riley Jones
Ascension MMA
Angel Quinones Jr I'mmortal. Kombat
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
Aiden 2nd Div
—
(Kids)
4-17
Ferdig
Conner Doherty
ATOS Atlanta
Tristan Kilgore Drysdale/Zenith
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
Bruce 1st Division // Kai' 2nd No-Gi Division
—
(Kids)
2-8
Ferdig
Kai Moreno
American Top Team - Team Lima
Anberlin Hardy Rush MMA
Children Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 12-13 years
Samuel 2nd Division
—
(Kids)
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Teens & Women & Men Int/Exp & Blue & Up)
5-12
Ferdig
Nicholas Maka
American Top Team Atlanta
Nicholas Tkalych Gracie Barra Columbus
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Teens & Women & Men Int/Exp & Blue & Up)
Men Gi / White / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adult Men Nov/Beg & White Belts)
1-21
Ferdig
Rex Passmore
Miller Martial Arts/ATT Warner Robins
Drew Standridge Twin Tigers BJJ
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
Grant 1st Division
—
(Kids)
5-1
Ferdig
Grant Davis
Team Jucao South
Kendyl Kelly Smith bjj Seier på submission - 01:53
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
Aiden 2nd Div
—
(Kids)
6-1
Ferdig
Tristan Kilgore
Drysdale/Zenith
Seier med poeng - 03:00
Mikayla Williams Miller Martial Arts/ATT Warner Robins
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids)
1-1
Ferdig
Cayden Marer
American Top Team - Team Lima
Eli Timbs-Usher Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
Kadin & Ryder 1st Division
—
(Kids)
5-2
Ferdig
Kadin Peacock
Rush MMA
Seier med poeng - 03:00
Jude Escobar ATOS Atlanta
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
Aiden 2nd Div
—
(Kids)
6-3
Ferdig
Conner Doherty
ATOS Atlanta
Seier med poeng - 03:00
Kaitlyn Horn Miller Martial Arts/ATT Warner Robins
Children No-Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids)
3-1
Ferdig
VALENTINA MUNEVAR
Independent
Harris Thomas Integrity BJJ Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
Emmanuel 1st Division
—
(Kids)
1-2
Ferdig
Preston Hamby
Madisonville Jiu-Jitsu
Seier på submission - 00:16
Emmanuel Salazar NGA Hayastan
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
Kadin & Ryder 1st Division
—
(Kids)
5-3
Ferdig
Ian Kombrinck
Rush MMA
Seier på submission - 02:45
Ryder Wilson Agoge Combatives
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
Emmanuel 1st Division
—
(Kids)
1-3
Ferdig
Leilah Gita
Samantha Coady Rush MMA Seier på submission - 02:11
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
Aiden 2nd Div
—
(Kids)
6-2
Ferdig
Tristan Kilgore
Drysdale/Zenith
Seier med poeng - 03:00
Aiden Williams Alliance Acworth
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids)
2-1
Ferdig
Isabella Kombrinck
Rush MMA
Owen Peterson Drysdale/Zenith Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids)
2-2
Ferdig
Styles Stewart
Gwinnett Training Academy
Seier med poeng - 03:00
Jace Elkins Gracie Barra Columbus
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids)
3-2
Ferdig
Riley Jones
Ascension MMA
Seier med poeng - 03:00
Angel Quinones Jr I'mmortal. Kombat
Children No-Gi (Male) / Novice / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids)
4-2
Ferdig
Kai Moreno
American Top Team - Team Lima
Seier med poeng - 03:00
Bradyn Morgan TECT Center
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
Kadin & Ryder 1st Division
—
(Kids)
5-5
Ferdig
Kadin Peacock
Rush MMA
Ian Kombrinck Rush MMA Seier på submission - 00:46
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 6-7 years
(Kids)
6-6
Ferdig
Morgan Barlow
Miller Martial Arts/ATT Warner Robins
Esteban Nunez NGA Hayastan Seier på submission - 00:23
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Emmanuel 2nd Division & Brayden 1st Division
—
(Kids)
1-6
Ferdig
Cooper Wood
Gracie Barra Columbus
Seier på submission - 01:18
Noah Jones Ascension MMA
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
Aiden 2nd Div
—
(Kids)
6-5
Ferdig
Tristan Kilgore
Drysdale/Zenith
Conner Doherty ATOS Atlanta Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids)
2-5
Ferdig
Gannon Webb
TECT Center
Wyatt Peterson Drysdale/Zenith Seier med poeng - 03:00