Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
Gavin 1st Division
—
(Session 1)
1-4
Ferdig
AnnaMarie Nevayaktewa
Pro Edge MMA
Gavin Case Warriors Guild Martial Arts Seier på submission - 00:24
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 8-9 years
Isaiah 1st No-Gi Div.
—
(Session 1)
4-4
Ferdig
Isaiah Ibana
Chance Odle Strong Heart Academy Seier med poeng - 02:59
Children No-Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Session 1)
10-2
Ferdig
Gabriel Phelps
Gracie Barra Avondale
Seier på submission - 01:00
Michael Stadler Mako BJJ
Children No-Gi (Female) / Beginner / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Session 1)
2-4
Ferdig
Naomi Wallis
BlueStarr Grappling
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Brianna Salgado Gracie Barra Arcadia
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Olson 1st Division
—
(Session 1)
6-2
Ferdig
Benjamin McEvoy
Joe Stevensons Cobra Kai
Seier på submission - 02:21
Benjamin Olson Siege MMA
Children No-Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
Emma & Madison 1st Division
—
(Session 1)
5-4
Ferdig
Emma Schear
Gracie Barra Ocotillo
Seier på submission - 00:40
Daniela Beck Carlson Gracie Henderson
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Session 1)
8-2
Ferdig
Brennan Sweeten
Sentosa Martial Arts
Seier på submission - 02:37
Elijah Leyva BlueStarr Grappling
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Session 1)
1-2
Ferdig
Mikey Jacoby
10th Planet San Diego Lil Freaks
Joshua Olson Siege MMA Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Session 1)
3-2
Ferdig
Cason Dudek
Proving Ground MMA
Seier med poeng - 03:00
Lorenzo Gomez Pro Edge MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 140 - 149.9 / 12-13 years
(Session 1)
10-5
Ferdig
Shawn Bennett
Ethos Martial Arts AZ
Seier på submission - 00:11
Roman Gomez Pro Edge MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Session 1)
9-5
Ferdig
Miguel Castillo
Pro Edge MMA
Izaac Esparza Fight Syndicate MMA Seier på submission - 01:17
Children No-Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
Emma 2nd Division
—
(Session 1)
5-7
Ferdig
Hollie Thornbury
Team Kihon MMA
Giuliana Dunsey Siege MMA Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
Josiah 1st Division
—
(Session 1)
7-3
Ferdig
Josiah Fernandez
ODINS HALLS BJJ
Seier med poeng - 03:00
Cali Lowe Fight Syndicate MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Session 1)
10-3
Ferdig
Wesley Styers
Gracie Barra Avondale
Seier på submission - 00:52
Michael Stadler Mako BJJ
Children No-Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
4-2
Ferdig
Ryan Decker
Proving Ground MMA
Seier med poeng - 03:00
IVAN OCHOA Kingman Riot MMA
Children No-Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Session 1)
2-2
Ferdig
Elijah Castro
Destiny Health & Mma
Dienekes Kylis Carlson Gracie Temecula Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
jaydens 2nd div
—
(Session 1)
9-2
Ferdig
Angelica Favre
Team Kihon MMA
Seier på submission - 00:53
Jayden JayRob Finchum 10TH PLANET ROUTE 66 2
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
3-3
Ferdig
Antono Gonzalez-Zeas
Precision Mixed Martial Arts Mesa
Antonio Marquez Proving Ground MMA Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 140 - 149.9 / 12-13 years
(Session 1)
10-6
Ferdig
Brooklyn Anderton
Park City Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Roman Gomez Pro Edge MMA
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
Bella 1st Division
—
(Session 1)
1-5
Ferdig
Bella Silva Sena
Aguirres fighting system
Kailyn Soto Proving Ground MMA Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Olson 1st Division
—
(Session 1)
6-3
Ferdig
Gabriel Murawski
Kingman Riot MMA
Liam Salas-Feliciano 10TH PLANET ROUTE 66 2 Seier på submission - 02:29
Children No-Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
7-6
Ferdig
Magnolia Seeger
AZ Combat Sports
Page Johns ONE JIU JITSU Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
Emma & Madison 1st Division
—
(Session 1)
5-5
Ferdig
Irie Vargas
Proving Ground MMA
Seier på submission - 01:53
Daniela Beck Carlson Gracie Henderson
Children No-Gi (Male) / Beginner / 140 - 149.9 / 10-11 years
(Session 1)
9-6
Ferdig
Cesar Rodriguez
Proving Ground MMA
Seier på submission - 02:24
Joey Heim 10th Planet Phoenix
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
4-5
Ferdig
Gavin Ferneau
Kingman Riot MMA
Jayden Leyva BlueStarr Grappling Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 100 - 109.9 / 8-9 years
Amber 2nd Division
—
(Session 1)
8-5
Ferdig
Amber Salazar
Joe Stevensons Cobra Kai
Sonja Fernandez ODINS HALLS BJJ Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 170 & Over / 12-13 years
(Session 1)
2-3
Ferdig
Louise Richardson
Destiny Health & Mma
Eli De La Torre Siege MMA Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Session 1)
10-4
Ferdig
Gabriel Phelps
Gracie Barra Avondale
Wesley Styers Gracie Barra Avondale Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
Emma & Madison 1st Division
—
(Session 1)
5-6
Ferdig
Emma Villarreal
Team Kihon MMA
Seier på submission - 01:30
Emma Schear Gracie Barra Ocotillo
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
3-4
Ferdig
Keegan Cavello
Sentosa Martial Arts
Seier med poeng - 03:00
Christopher Dry Proving Ground MMA
Children No-Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
Josiah 1st Division
—
(Session 1)
7-4
Ferdig
Cruz Chacon
10th Planet Phoenix
Cali Lowe Fight Syndicate MMA Seier på submission - 01:44
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Olson 1st Division
—
(Session 1)
6-4
Ferdig
Caio Carpenter
Maracaba BJJ
Elijah Goku Viruete 10TH PLANET ROUTE 66 2 Seier på submission - 00:38