Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
9-11
Ferdig
Carter Osborn
The Academy of Pensacola
Seier med poeng - 03:00
Jacoby Ishee American Top Team Gulfport, MS
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-14
Ferdig
Stephen Fell
9th jiujitsu
Seier med poeng - 03:00
Mason Rice Team Ross
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Mariah 1st Division
—
(Kids and Teens)
8-12
Ferdig
Allie Sutley
I'mmortal. Kombat
Mariah Nguyen Yamane Championship MMA Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:47
Children No-Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
11-11
Ferdig
Myla May
Yamane Championship MMA
Jayden Coleman MAGJJ Seier på submission - 01:10
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 5 years & younger
Deacon 2nd Division
—
(Kids and Teens)
4-12
Ferdig
Deacon Bardinelli
MAGJJ
Alijah Smith The Academy of Pensacola Seier på submission - 02:22
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
5-9
Ferdig
Emma Grace McCraney
Rilion Gracie Academy Crestview
Sawyer Landry BJJ Revolution Team Seier på submission - 01:03
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
6-12
Ferdig
Owen Godwin
Port City Combat Sports
Owen Hebert Triad Martial Arts Academy of Ruston Seier på submission - 00:53
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years years Group 2
(Kids and Teens)
7-15
Ferdig
Connor Kinsey
Panacea Martial Arts
Seier på submission - 01:10
Kade Mason MAGJJ
Teens No-Gi (Female) / Beginner / 130 - 139.9 / 16-17 years
Haylie 1st Division
—
(Kids and Teens)
10-12
Ferdig
Haylie Dupree
LionHeart Academy
Glamoura Akwuba Team NXG Combat Sports Seier på submission - 01:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
9-9
Ferdig
James Hawkins
Gracie United
Pearl Treadway Rilion Gracie Academy Crestview Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-12
Ferdig
Maddox DeSalvo
TruJitsu/Excelsior
Ronan Staples Rilion Gracie Academy Crestview Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
11-12
Ferdig
Daemeon Coleman
MAGJJ
Seier på submission - 00:13
Jett Deville BJJ Revolution Team
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
5-10
Ferdig
Zoë Wingard
Panacea Martial Arts
Piper Wingard Panacea Martial Arts Seier på submission - 00:16
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
4-11
Ferdig
Landry Papis
Graham MMA Killer Bees
Seier med poeng - 03:00
Mac Andrews Gracie United
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
6-13
Ferdig
Jace Foxen
Panacea Martial Arts
Henry SeungHyuk Shim Auburn Mixed Martial Arts Seier på submission - 00:17
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
10-13
Ferdig
Ty Damian Fernandez
Gracie Barra Crestview
Seier på submission - 02:32
Aiden McTaggart Yamane Championship MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
7-13
Ferdig
Joseph Garrett
Panacea Martial Arts
Kylie Gruwell Team NXG Combat Sports Seier med poeng - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Expert / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
12-13
Ferdig
Thomas Hough
Yamane Championship MMA
Devin Shumate LionHeart Academy Seier på submission - 03:33
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-13
Ferdig
Kaydin Kasden
Legends MMA
Seier på submission - 00:24
Jackson Friend MAGJJ
Children No-Gi (Male) / Expert / 130 - 139.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
11-15
Ferdig
Cage Roberts
Team Ross
Seier med poeng - 04:00
Morgan Franklin Bayou Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-13
Ferdig
Gabriel Burkett
MAGJJ
Cameron Hebert Cyclone BJJ Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 6-7 years
Michael & Bennett 2nd Division
—
(Kids and Teens)
6-15
Ferdig
Bennett Williams
Triad Martial Arts Academy of Ruston
Seier på submission - 01:02
Michael Leggett Team Jucao Chalmette
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
9-10
Ferdig
Alex Head
Team NXG Combat Sports
Seier med poeng - 03:00
Eli Pitts Bayside Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
8-10
Ferdig
Gray Williams
Triad Martial Arts Academy of Ruston
Seier med poeng - 03:00
Brody Godwin Bayside Jiu Jitsu
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
10-10
Ferdig
Cameron Maxwell
Bayside Jiu Jitsu
Noah Sullivan Bayside Jiu Jitsu Seier på submission - 01:07
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
8-11
Ferdig
Dextra Quevreaux
Victory MMA-Farmington MO
Seier med poeng - 03:00
Piers Ezell Panacea Martial Arts
Teens No-Gi (Male) / Expert / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
12-14
Ferdig
Lane Turnley
Gladiators Academy of Lafayette
Seier med poeng - 04:00
Aidan Mehm Montgomery Martial Arts
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
7-14
Ferdig
Mason Carpenter
MAGJJ
Reed Williams Triad Martial Arts Academy of Ruston Seier med poeng - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
6-17
Ferdig
Wyatt Arcement
Cyclone BJJ
Seier på submission - 01:25
Henderson Arington Yamane Championship MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-14
Ferdig
Greysan Bardinelli
MAGJJ
Seier på submission - 02:37
Olivia Foxen Panacea Martial Arts
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 5 years & younger
Deacon 2nd Division
—
(Kids and Teens)
4-13
Ferdig
Cole Knight
BlackSmith Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Haile GASKINS Gracie Barra Crestview
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-15
Ferdig
Jason Cox
Panacea Martial Arts
Seier på submission - 00:13
Cohen Harris LionHeart Academy