Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
7-46
Ferdig
Mason Rice
Alliance Acworth
Abel Ludwig Gracie Barra South Forsyth Seier med poeng - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
12-44
Ferdig
Kael Fielder
Megalodon Gym
Riccardo Marano ATOS Atlanta Seier med poeng - 04:00
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
10-45
Ferdig
Elias Nelson
Miller Martial Arts/ATT Warner Robins
Andrew Ingevaldson Juanaconda BJJ Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-40
Ferdig
Liberty OQuinn
Union Team BJJ
Grace Finkey Alliance Atlanta Seier med poeng - 03:00
Teens Gi (Male) / Novice / 115 - 129.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
11-42
Ferdig
Nevaeh Vance
Team Manu
Denjell Obando Nova Uniao Atlanta Seier på submission - 01:12
Teens Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
12-45
Ferdig
Bryce Banares
Tribe Bjj Team
Seier på submission - 01:17
Xavier Flores PMA Oak Ridge
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-42
Ferdig
LATHAN MANER
Wolfhunter JiuJitsu Club
Owen Winslett Ground strike Grappling WarDogs Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years Group 2
(Kids and Teens)
5-46
Ferdig
Rayne Williams
Greubel's MMA
Zoe Del Rosario XL VCB Martial Arts Academy Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
Coraline 2nd Division
—
(Kids and Teens)
8-46
Ferdig
Aubreigh Chavez
Gracie Barra Columbus
Seier på submission - 01:27
Coraline Airheart Triumph Fight Academy
Teens Gi (Male) / Expert / 145 - 159.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
12-48
Ferdig
Gabriel Jacobus
Gracie Barra Columbus
Seier på submission - 02:47
Sean Goldsby Roberto Traven BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years Group 2
(Kids and Teens)
6-40
Ferdig
Bentley Parker
Gracie Barra Columbus
Seier med poeng - 03:00
Leland Moore Integrity BJJ
Children Gi (Female) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
11-43
Ferdig
Autumn Davis
Team NXG Combat Sports
Seier med poeng - 03:00
Mackenzie Williams
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
7-47
Ferdig
Artels James Jr
SBG Birmingham
Jonathan Peiffer Gazzy Parman/Kenny Kim Seier på submission - 01:49
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years Group 2
(Kids and Teens)
3-42
Ferdig
Ayla Eddy
I'mmortal. Kombat
Hayden Brodeur Evolution Anniston - Gracie Barra Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 110 - 124.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
10-49
Ferdig
John Moorman
Greubel's MMA
Christopher Carr Rise Up BJJ Seier på submission - 00:10
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-43
Ferdig
Ryan Richards
Nucleus Brazilian Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Joaquin Torres Gwinnett Training Academy
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-49
Ferdig
Ali Badalov
Gracie Barra South Forsyth
Seier på submission - 01:43
Bradley Murtha Team Roberto Traven
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
7-49
Ferdig
Jase Moore
Integrity BJJ
Seier på submission - 00:22
Daniel Klinck Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
5-48
Ferdig
Santiago Blazquez
Gracie Barra Georgia
Seier med poeng - 03:00
Waylon Oglesby Wolfhunter JiuJitsu Club
Teens Gi (Female) / Beginner / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
11-41
Ferdig
Madison McGhee
Ascension MMA
Seier på submission - 01:41
Savannah Chao Riverstone Jiu Jitsu Canton
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
Coraline 2nd Division
—
(Kids and Teens)
8-47
Ferdig
Emma Lowman
Gracie Barra Ellijay
Seier med poeng - 03:00
Coraline Airheart Triumph Fight Academy
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years Group 2
(Kids and Teens)
6-41
Ferdig
Theodore Wheat
Burton Brazilian Jiu Jitsu
Kameron Collins XL VCB Martial Arts Academy Seier på submission - 00:45
Children Gi (Female) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
10-47
Ferdig
Lyla King
Bad Apple MMA
Seier på submission - 02:00
Lucy Brame Nucleus Brazilian Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-44
Ferdig
Jackson Bullard
ATOS Atlanta
Seier med poeng - 03:00
Hudson Flatau PMA Oak Ridge
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
7-51
Ferdig
Landon Smith
Drysdale/Zenith
Jhonny Souza Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Seier på submission - 01:47
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-40
Ferdig
Raphael Pesce
Columbia Martial Arts & Fitness
Jacob Parman ATOS Atlanta Seier ved dommeravgjørelse
Children Gi (Female) / Beginner / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
11-44
Ferdig
Caylee Crossley
SPARTAK ATL
Mariia Gulakova Gracie Barra South Forsyth Seier på submission - 00:44
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
5-49
Ferdig
Liam Bailey
Pete Snider BJJ
Jordan Gallow Union Team BJJ Seier med poeng - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 125 - 139.9 / 12-13 years
Tanner 1st Division
—
(Kids and Teens)
9-43
Ferdig
Tanner Whidden
Southpaw Fitness
Seier med poeng - 03:00
Austin Cornelius Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
7-50
Ferdig
Jackson Chidester
Alliance Atlanta
Jase Moore Integrity BJJ Seier på submission - 01:20
Teens Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
12-46
Ferdig
Ryan Knightly
Seier med poeng - 04:00
Xavier Flores PMA Oak Ridge
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years Group 3
(Kids and Teens)
6-43
Ferdig
Sevak Bagdasaryan
Union Team BJJ
Yushan Li Drysdale/Zenith Seier ved dommeravgjørelse - 03:00