Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
1-25
Gotowy
Isaac Flores
No Association/No Team
Evan Smith Adrenaline Martial Arts & Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
6-34
Gotowy
Joe Hernandez
Selva Bjj
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Chris Treto Unique Logic Brazilian jiu-jitsu
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
3-36
Gotowy
Kasen Matsch
Krispy MMA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Joseph Rodriguez Logic Jiu-Jitsu
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
11-33
Gotowy
Aaron Garcia
University of Combat Sports
Wygrana na punkty - 06:00
Pancho Baldivia Sektor BJJ, Chino, CA.
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
4-38
Gotowy
Francisco Meza
University Combat Sports (UCS)
Phillip Smith Adrenaline Martial Arts & Fitness Wygrana na punkty - 04:00
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
6-36
Gotowy
Joe Hernandez
Selva Bjj
STEVEN LOPEZ University of Combat Sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
5-32
Gotowy
Alexandro Fernandez
Unique Logic Team La Verne
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Perez The Guild MMA
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
3-37
Gotowy
Carlos Alban
Checkmat Marcelo Mafra BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Andrew Gamboa Fight Science MMA
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
14-40
Gotowy
Unknown User
Fight Science MMA
Xavier Matus UFC gym rosemead Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
1-27
Gotowy
Isaac Flores
No Association/No Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Freddy Salazar Gracie Jiu Jitsu Beverly Hills
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
3-38
Gotowy
Nathan Crisler
Unique Logic Brazilian jiu-jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Kasen Matsch Krispy MMA
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
5-33
Gotowy
Andross Garcia Ayala
Unique Logic Brazilian jiu-jitsu
Michael Perez The Guild MMA Wygrana na punkty - 05:00
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
1-28
Gotowy
Evan Smith
Adrenaline Martial Arts & Fitness
Garrett Williams Level Up Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
14-41
Gotowy
Bradley Wagner
CSG 360 Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Xavier Matus UFC gym rosemead
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
4-39
Gotowy
Vinnie Do
Sektor Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Francisco Meza University Combat Sports (UCS)
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
3-39
Gotowy
Andrew Gamboa
Fight Science MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Kasen Matsch Krispy MMA
Absolute Gi Men / 18 & above / Blue
(Adults)
5-34
Gotowy
Andrew Roxas
Alliance Jiu Jitsu Redlands
Wygrana na punkty - 05:00
Alexandro Fernandez Unique Logic Team La Verne
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
11-34
Gotowy
Aaron Garcia
University of Combat Sports
Craig Hayes Gracie Barra Long Beach Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
3-40
Gotowy
Carlos Alban
Checkmat Marcelo Mafra BJJ
Nathan Crisler Unique Logic Brazilian jiu-jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
4-40
Gotowy
Scott Perez
University Combat Sports (UCS)
Wygrana na punkty - 04:00
Phillip Smith Adrenaline Martial Arts & Fitness
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
11-35
Gotowy
Joe Hernandez
Selva Bjj
Aaron Garcia University of Combat Sports Wygrana na punkty - 06:00
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
6-37
Gotowy
STEVEN LOPEZ
University of Combat Sports
Craig Hayes Gracie Barra Long Beach Wygrana na punkty - 06:00
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
2-35
Gotowy
Nathan Crisler
Unique Logic Brazilian jiu-jitsu
Fahmi Alkachak Ralph gracie santa clara Wygrana na punkty - 04:00
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
14-42
Gotowy
Bradley Wagner
CSG 360 Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Fahmi Alkachak Ralph gracie santa clara
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
2-36
Gotowy
Xavier Matus
UFC gym rosemead
Wygrana na punkty - 04:00
Nathan Crisler Unique Logic Brazilian jiu-jitsu
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
11-10
Gotowy
Rob Salazar
10th Planet - Burbank
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Derek Lobato Black House
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Dominic 1st Division
—
(Kids & Teens)
4-7
Gotowy
Dominic Ayala
10TH PLANET ROUTE 66 2
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Alius Guillen Team Ironman Ultimate Training
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Dominic 1st Division
—
(Kids & Teens)
4-8
Gotowy
Saul Pulido
Aguirres fighting system
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
John Zendejas 10th Planet Costa Mesa
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Dominic 1st Division
—
(Kids & Teens)
4-9
Gotowy
Dominic Ayala
10TH PLANET ROUTE 66 2
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
James Stewart 11th Dimension
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Dominic 1st Division
—
(Kids & Teens)
4-10
Gotowy
John Zendejas
10th Planet Costa Mesa
James Stewart 11th Dimension Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
Dominic 1st Division
—
(Kids & Teens)
4-11
Gotowy
Saul Pulido
Aguirres fighting system
Dominic Ayala 10TH PLANET ROUTE 66 2 Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
1-34
Gotowy
David Ohanian
KD MMA
AJ Dale Carlos Albertos MMA and Fitness Center Wygrana na punkty - 03:00