Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens No-Gi (Female) / Intermediate / 60 - 64.9 / 16-17 years
Hannah 2nd Division
—
(All Divisions)
7-4
Gotowy
Hannah Caasmann
German Top Team HQ
Wygrana na punkty - 03:00
Iryna Serykava 5th Dimension Bjj Union
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 44.9 / 12-13 years
Stanislaw 1st Division
—
(All Divisions)
2-3
Gotowy
Unknown User
Osada Jiu Jitsu - Judo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Loui Buchfink TeamXtreme
Children No-Gi (Male) / Expert / 45 - 49.9 / 12-13 years
(All Divisions)
4-5
Gotowy
GADJIMURAD AKHMEDOV
Moka Team 443
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Elias Burger PSLPB CICERO COSTHA
Children No-Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 10-11 years
(All Divisions)
5-2
Gotowy
David Vrabii
Wolfpack Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Ibrahim Yalcin Grappling fight school Frankfurt
Women No-Gi / Intermediate / 60 - 64.9 (Bantam Weight) / Adult
(All Divisions)
11-2
Gotowy
Javiera Nancupil
Fightzone Remagen Checkmat
Wygrana na punkty - 05:00
Vanessa Huebenthal Kenpokan Hannover
Children No-Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 8-9 years
(All Divisions)
1-1
Gotowy
Andre Zaytsev
Nexus Fighter Academy
Darius Di Letizia Kingdom JJ Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 8-9 years
Robert 1st Division
—
(All Divisions)
3-6
Gotowy
Aymen Mohamed Ben Mimoun
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 04:00
Nikolas Novak Reinders MMA
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 64.9 / 16-17 years
(All Divisions)
9-4
Gotowy
Maxim Potapov
MMA Team Dresden
Amin Ebiev FIGHTERS Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Women No-Gi / Intermediate / 60 - 64.9 (Bantam Weight) / Adult
(All Divisions)
11-3
Gotowy
Stephanie Gellerer
Berserkers Team Magdeburg
Katharina Roesen Fight Fusion Wygrana na punkty - 05:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 35 - 39.9 / 10-11 years
(All Divisions)
2-6
Gotowy
Unknown User
Osada Jiu Jitsu - Judo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Savva Efimov METAGAME Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 12-13 years
(All Divisions)
5-6
Gotowy
Ivan Fiodorov
Wolfpack Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Jordan Ventre Next Generation MMA
Teens No-Gi (Male) / Expert / 55 - 59.9 / 14-15 years
(All Divisions)
10-2
Gotowy
Stepan Ernst
Glory Fight Club
Abdelkader Betta SPORT ATTITUDE 78 Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 8-9 years
(All Divisions)
1-3
Gotowy
David Wahl
Delariva Germany
Martin Silin Combat Center Schwarzenbek Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Children No-Gi (Male) / Expert / 40 - 44.9 / 10-11 years
(All Divisions)
7-2
Gotowy
Mikail Melic
Nexus Fighter Academy
ARIF Nassim BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 40 - 44.9 / 12-13 years
Adrian 1st Division
—
(All Divisions)
8-2
Gotowy
Adrian Feiger
Frontline Academy Oslo-HQ
Alexandr Tuzlucov Wolfpack Academy Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 35 - 39.9 / 12-13 years
(All Divisions)
4-3
Gotowy
Nils Nink
Martial Arts Diez e.V.
Wygrana na punkty - 04:00
Mike Kochan Stoklosa gracie barra anderlecht
Children No-Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 10-11 years
(All Divisions)
5-4
Gotowy
Ibrahim Yalcin
Grappling fight school Frankfurt
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:06
Khakim Umedov Nexus Fighter Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 44.9 / 12-13 years
Stanislaw 1st Division
—
(All Divisions)
2-4
Gotowy
Sebastian Jandy
Osada Jiu Jitsu - Judo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Loui Buchfink TeamXtreme
Children No-Gi (Male) / Expert / 25 - 29.9 / 10-11 years
(All Divisions)
3-4
Gotowy
Lyam Soler
Jaypee Gym
Wygrana na punkty - 04:00
Andrea Wosinski Jaypee Gym
Children No-Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 10-11 years
(All Divisions)
5-5
Gotowy
David Vrabii
Wolfpack Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Mason Long SBG Ireland HQ
Children No-Gi (Male) / Expert / 35 - 39.9 / 12-13 years
(All Divisions)
4-4
Gotowy
Daniel Colisnicenco
Wolfpack Academy
Tymur Tebidze POUND FOR POUND TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 8-9 years
(All Divisions)
1-2
Gotowy
Darius Di Letizia
Kingdom JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Bastian Krey Body Masters
Women No-Gi / Expert / 65 - 69.9 (Feather Weight) / Adult
(All Divisions)
11-6
Gotowy
Lucie Pudilova
SBG Ireland HQ
Wygrana na punkty - 06:00
Kimberley Hoyer Jiboia BJJ
Children No-Gi (Male) / Expert / 40 - 44.9 / 12-13 years
Adrian 1st Division
—
(All Divisions)
8-3
Gotowy
Yannick Schulz
Martial Arts Diez e.V.
Unknown User Kampfsportschule Oliver Winter Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 44.9 / 12-13 years
Stanislaw 1st Division
—
(All Divisions)
2-5
Gotowy
Brinza Nichita
Wolfpack Academy
Wygrana na punkty - 02:59
Unknown User Osada Jiu Jitsu - Judo
Teens No-Gi (Female) / Beginner / 65 - 69.9 / 14-15 years
Hannah 1st Division
—
(All Divisions)
9-5
Gotowy
Luana Taleb
Fight Team Tirschenreuth
Wygrana na punkty - 03:00
Hannah Caasmann German Top Team HQ
Teens No-Gi (Male) / Expert / 55 - 59.9 / 14-15 years
(All Divisions)
10-3
Gotowy
Jakub Chalawa
Zenith bjj
Wygrana na punkty - 04:00
Khabibulo Umedov Nexus Fighter Academy
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 25 - 29.9 / 8-9 years
Avi 1st Division
—
(All Divisions)
1-6
Gotowy
Diego Fidel Mazzella
Kingdom JJ
Avi VANBERSELAERT AJP ACADEMIE JACKSON PAULO Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Children No-Gi (Male) / Beginner / 35 - 39.9 / 10-11 years
(All Divisions)
2-7
Gotowy
David Matija Stamenovic
TeamXtreme
Mark Ponomarenko Kingdom JJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 65 - 69.9 / 16-17 years
(All Divisions)
9-6
Gotowy
Gheorghe Catranji
Gorilla Grappling Würzburg
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Ian Liske MMA Team Dresden
Teens No-Gi (Male) / Expert / 65 - 69.9 / 16-17 years
(All Divisions)
7-5
Gotowy
Mio Madsen
Mjoelnir Hamburg
Justus Ludwig Polar Jiu Jitsu Team Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 25 - 29.9 / 10-11 years
(All Divisions)
3-5
Gotowy
Illia Menkov
POUND FOR POUND TEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Boris Myakishev Ratiborets Vienna