Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
5-36
Gotowy
Damien Garcia
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Victor Oates Virginia Beach Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-37
Gotowy
Carter Keith
Diego Bispo BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Tristan Simms Six Blades
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
6-36
Gotowy
Hart Coke
Northern Neck Mixed Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Grant Malay Pressure Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-42
Gotowy
Owen Paschall
Diego Bispo BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Liam Rodriguez Studio 360 Brazilian Jiu-Jitsu
Teens Gi (Male) / Intermediate / 145 - 159.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
7-31
Gotowy
Noah Bentley
Odyssey Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Austin Fisher Northern Neck Mixed Martial Arts Academy
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-39
Gotowy
Matthew Gattis
Erik Welander Six Blades Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
8-44
Gotowy
Derek Stevens
Coastal BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Owen Balingit Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
3-28
Gotowy
Abel Bentley
Odyssey Martial Arts
Patrick McClure Six Blades Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 110 - 124.9 / 12-13 years
jake 2nd div
—
(Kids and Teens)
9-38
Gotowy
Jake Rivero
SBY MMA and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Raven Lanier Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
5-39
Gotowy
Tristan Bonney
Six Blades
Hank Early Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Children Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-39
Gotowy
Ava Meeink
Chaos Jiujitsu
Milena Meister Six Blades Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Teens Gi (Male) / Expert / 160 - 179.9 / 16-17 years Group 2
(Kids and Teens)
7-34
Gotowy
JNye Fleming
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
JEREMIAH JEFFERSON Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Teens Gi (Female) / Expert / 115 - 129.9 / 14-15 years
Nevaeh & Kira 1st Division
—
(Kids and Teens)
9-41
Gotowy
Nevaeh Jones
RAW MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
Kira Hendricks Tiger Academy of Martial Arts
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Atlas 1st Division
—
(Kids and Teens)
2-34
Gotowy
Atlas Mante
RAW MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Jadon Keller Odyssey Martial Arts
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-26
Gotowy
Simon Tolman
Coastal BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Brixton Elijah Cerdenola Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
8-45
Gotowy
Malachi Daniel
Team Lloyd Irvin
Wygrana na punkty - 04:00
Khalel Sibugan Obxmartialarts nags head
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-35
Gotowy
Bradley Dixon
Odyssey Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Ronan Collins Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 110 - 124.9 / 12-13 years
Adam 1st Division
—
(Kids and Teens)
6-34
Gotowy
Jackson Carey
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Adam Brooks Six Blades JiuJitsu Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
Atlas 1st Division
—
(Kids and Teens)
2-35
Gotowy
Veit Monasterio
Diego Bispo BJJ
Kenneth McClure Six Blades Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 8-9 years
Nicole 1st Division
—
(Kids and Teens)
5-41
Gotowy
Zaila Porchia
Cornerstone Brazilian Jiu Jitsu
Nicole Mosegui Odyssey Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Teens Gi (Male) / Intermediate / 145 - 159.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
7-32
Gotowy
Alexander Eissing
New World Academy MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Austin Fisher Northern Neck Mixed Martial Arts Academy
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-43
Gotowy
Jackson Gue
Odyssey Martial Arts
Liam Rodriguez Studio 360 Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
5-42
Gotowy
Jackson Busier
Six Blades
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Charles Lausier Element Academy of Jiu-Jitsu
Teens Gi (Male) / Intermediate / 145 - 159.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
7-33
Gotowy
Noah Bentley
Odyssey Martial Arts
Alexander Eissing New World Academy MMA Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
6-37
Gotowy
Margad Amarbayar
Chantilly Mma Academy
Hart Coke Northern Neck Mixed Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Children Gi (Male) / Expert / 110 - 124.9 / 12-13 years
jake 2nd div
—
(Kids and Teens)
9-39
Gotowy
Dennis Bruin
Tidewater BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Raven Lanier Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-32
Gotowy
Jackson Reynolds
Diego Bispo BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Gunner Kerns Tidewater BJJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-44
Gotowy
Lysander Koch
Six Blades
Wygrana na punkty - 03:00
Owen Paschall Diego Bispo BJJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-38
Gotowy
Deacon Kelly
Virginia Beach Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Carter Keith Diego Bispo BJJ
Children Gi (Male) / Expert / 110 - 124.9 / 12-13 years
jake 2nd div
—
(Kids and Teens)
9-40
Gotowy
Liam Young
Odyssey Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Jake Rivero SBY MMA and Fitness
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
3-29
Gotowy
Adrian Visage
Outfox MMA
Abel Bentley Odyssey Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Female) / Intermediate / 125 - 139.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
5-45
Gotowy
Jaelyn Jones
RAW MMA
Tessa Shermer Northern Neck Mixed Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39