Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Advanced / 60 - 69.9 / 11 years
(Kids and Teens)
5-14
Gotowy
Ivan Holcomb
TBJJA
Tommy Pham Bunnys MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Children Gi (Female) / Intermediate / 50 - 59.9 / 7 years
(Kids and Teens)
1-14
Gotowy
Kaori Karas
Pedigo Submission Fighting
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kara Ouzts Carlson Gracie Plant City
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8 years
(Kids and Teens)
4-8
Gotowy
Boone Nelms
TBJJA
Wygrana na punkty - 03:00
Jayden Reager Hayes MMA
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 70 - 79.9 / 11 years
(Kids and Teens)
2-10
Gotowy
Jaeda Banks
Gracie Barra Knoxville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Adrianna Missigman Hayes MMA
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 13 years
(Kids and Teens)
9-13
Gotowy
Keaton Farrell
The House MMA
Logan Saller Team Shawn Hammonds Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Teens No-Gi (Female) / Beginner / 140 - 149.9 / 15 years
(Kids and Teens)
Gotowy
Kathryn Melton
Hayes MMA
Wygrana walkowerem
Kimberly Stone Legacy Jiu-Jitsu Team Zenith
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8 years
(Kids and Teens)
5-12
Gotowy
Tyler Pham
Bunnys MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Jackson Whiteside Free Form MMA
Teens No-Gi (Female) / Beginner / 120 - 129.9 / 15 years
(Kids and Teens)
3-10
Gotowy
Chloe Hall
Bunnys MMA
Samantha Mccormick Legacy Martial Arts Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 11 years
8 WINNER bonus match
—
(Kids and Teens)
8-7
Gotowy
Wyatt Lacy
Shawn Hammonds
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Logan Shane Harris Holt Martial Arts Academy
Teens No-Gi (Male) / Expert / 140 - 149.9 / 15 years
(Kids and Teens)
10-11
Gotowy
Jerry McCoy
Dylan Hasbrouck Lucas Lepri BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 10 years
(Kids and Teens)
9-15
Gotowy
Benjamin Taylor
Joey Perry's Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Alyssa Archer Bunnys MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8 years
(Kids and Teens)
4-9
Gotowy
Coltin McKeel
Harris Holt Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Nolan McCormick McMinnville Jiu-Jitsu Academy
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10 years
(Kids and Teens)
6-11
Gotowy
Drake Kowach
Free Form MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Dominic Sampedro Carlson Gracie Plant City
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5 years
(Kids and Teens)
1-11
Gotowy
James Montgomery
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Judd Frazer Hayes MMA Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Female) / Beginner / 140 - 149.9 / 15 years
(Kids and Teens)
3-12
Gotowy
Sofia Allan
10th Planet Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Kathryn Melton Hayes MMA
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8 years
(Kids and Teens)
5-13
Gotowy
Gavin Roberts
Team Shawn Hammonds
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Bradlee Cannon Team Ross
Teens No-Gi (Male) / Expert / 160 - 169.9 / 16 years
(Kids and Teens)
10-13
Gotowy
Gabriel Berry
Bunnys MMA
Tek Tanner Brikhouse Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 10 years
(Kids and Teens)
9-18
Gotowy
Kevin Lopez
GFT Arkansas
Ryder Sisson The House MMA Academy Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6 years
(Kids and Teens)
4-12
Gotowy
Barrett Puryear
Bunnys MMA
Ryder Toungett Team Shawn Hammonds Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Female) / Advanced / 50 - 59.9 / 8 years
(Kids and Teens)
1-10
Gotowy
Lilly Early
Gracie Owensboro
Alexandra Erb Harris Holt Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 12-13 years
8
—
(Kids and Teens)
8-10
Gotowy
Brooks Vanlandingham
Free Form MMA
Will Sadler TBJJA Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:57
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12 years
(Kids and Teens)
7-11
Gotowy
Vincent Tarvin
Borras BJJ
Garrett Daubenberger Artista BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10 years
(Kids and Teens)
6-12
Gotowy
Asher Rose
Phoenix MMA and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Alexander Rosenberger TBJJA
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 140 - 149.9 / 17 years
(Kids and Teens)
3-17
Gotowy
Robert Owens
Legion JJ
Riley Woolery Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Children Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years
winner of Nov vs Caelum Sequeira in Beg
—
(Kids and Teens)
2-11
Gotowy
Andrew Thompson
TBJJA
James Montgomery Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Advanced / 70 - 79.9 / 10 years
(Kids and Teens)
6-14
Gotowy
Cole Graham
Free Form MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Dylan Russell Team Ross
Children No-Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 10 years
(Kids and Teens)
9-16
Gotowy
William Compton
Team Ross
Wygrana na punkty - 04:00
Alyssa Archer Bunnys MMA
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 17 years
(Kids and Teens)
10-15
Gotowy
Hunter Keppler
Bunnys MMA
Grayson Dobbs Bashido Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-12
Gotowy
Alonna Hardwick
Team Shawn Hammonds
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Shelbi Johnson The House MMA Academy
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 11 years
8 WINNER bonus match
—
(Kids and Teens)
8-8
Gotowy
Gavin Stewart
Glory BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Wyatt Lacy Shawn Hammonds
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 200 & Over / 17 years
(Kids and Teens)
5-15
Gotowy
Micah Abshear
American Killer Bees
Nicklas Alvarado M.A.S.K. Wygrana na punkty - 04:00
Teens No-Gi (Female) / Intermediate / 120 - 129.9 / 15 years
(Kids and Teens)
3-13
Gotowy
Gabriella Casey
Borras BJJ
Lauren Missigman Hayes MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28