Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Intermediate / 40 - 49.9 / 7 years
(Kids and Teens)
1-29
Gotowy
Dawson Adams
World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Acoya Wu Alliance Atlanta Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10 years
(Kids and Teens)
3-27
Gotowy
Sofia Alvarez
Kenny Kim Ares BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Fiona Dixon J3 Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 10 years
(Kids and Teens)
5-25
Gotowy
Mafer Aguado
J3 Jiu Jitsu
Kenny Hayes World Jiu-Jitsu Academy Georgia Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Advanced / 120 - 129.9 / 11 years
extra match for camden up 1 skill
—
(Kids and Teens)
6-24
Gotowy
Camden Hamilton
Atos JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Brody Park
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5 years
(Kids and Teens)
2-18
Gotowy
Ibrahim Abd Al-Rahman
Alliance Atlanta
Calvin Love WARRIOR BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 10 years
(Kids and Teens)
4-24
Gotowy
Seidyn Dang
Alliance Atlanta
Wygrana na punkty - 03:00
Eli Flowers Gracie Barra Georgia
Children Gi (Female) / Advanced / 70 - 79.9 / 12 years
(Kids and Teens)
3-28
Gotowy
Maggie Fox
PMA Oak Ridge
Wygrana na punkty - 03:00
Ashlee Kent Rush MMA
Teens Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 15 years
(Kids and Teens)
8-19
Gotowy
Kyle Chekroune
Drysdale/Zenith
Wygrana na punkty - 03:00
Trey Lowe Alliance Acworth
Children Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 11 years
(Kids and Teens)
7-23
Gotowy
Roan Swamy
ALLIANCE
Ricky Sosa FightSport Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8 years
(Kids and Teens)
1-23
Gotowy
Jackson Love
WARRIOR BJJ
Matthew Ramos WARRIOR BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10 years
(Kids and Teens)
5-24
Gotowy
Trey Parker
Megalodon Gym
James Lazar Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 12 years
(Kids and Teens)
6-26
Gotowy
Kael Fielder
Megaladon
Asaad Abd Al-Rahman Alliance Atlanta Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8 years
(Kids and Teens)
1-24
Gotowy
Ezra King
World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Reese Rogers World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Children Gi (Female) / Advanced / 100 - 109.9 / 11 years
(Kids and Teens)
3-29
Gotowy
Kaia McCormick
SBG International
Wygrana na punkty - 03:00
Candace Gates PMA Oak Ridge
Children Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 12 years
(Kids and Teens)
7-26
Gotowy
Joshua Murray
De La Riva Columbus (Columbus Martial Arts)
Wygrana na punkty - 04:00
Ryan Jerman Creighton MMA
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10 years
(Kids and Teens)
4-25
Gotowy
Mason Dudding
Alliance Atlanta
Wygrana na punkty - 03:00
Jaromir Ostrovski World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Teens Gi (Male) / Intermediate / 130 - 139.9 / 15 years
(Kids and Teens)
8-23
Gotowy
Young Cho
Creighton MMA
Brian Kersellius Gracie Barra Columbus Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8 years
(Kids and Teens)
2-16
Gotowy
Conall Gootee
Kenny Kim Ares BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Nicholas Yi World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Children Gi (Male) / Beginner / 140 - 149.9 / 13 years
(Kids and Teens)
6-25
Gotowy
Duncan Caudill
Rush MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Hayden Bresler
Teens Gi (Male) / Advanced / 110 - 119.9 / 14 years
(Kids and Teens)
3-30
Gotowy
Mkaila McCormick
SBG International
Wygrana na punkty - 03:00
Skyler Kean Sobrinho Brazilian Jiu Jitsu
Teens Gi (Male) / Expert / 100 - 109.9 / 14 years (Group 2)
(Kids and Teens)
6-27
Gotowy
Dominic Herrera
KnuckleUp Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Austin Fox PMA Oak Ridge
Children Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 11 years
(Kids and Teens)
7-25
Gotowy
Christian Tabb
KnuckleUp Fitness
Wygrana na punkty - 04:00
Breanna Williams Roberto Traven BJJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-33
Gotowy
Maksim Valiquette
WARRIOR BJJ
Miguel Cabrera De La Riva Columbus (Columbus Martial Arts) Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi (Male) / Intermediate / 140 - 149.9 / 17 years
(Kids and Teens)
8-25
Gotowy
Miles Jackson
PMA Oak Ridge
Wygrana na punkty - 03:00
Alex Christie Creighton MMA
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 12 years
(Kids and Teens)
5-27
Gotowy
Samuel Wilhelm
X3 sports
Kostas Sarapnickas World Jiu-Jitsu Academy Georgia Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 13 years
(Kids and Teens)
4-26
Gotowy
Adriano Onate
Tribe Bjj Team
Wygrana na punkty
Christopher Keith Jr. KnuckleUp Fitness
Teens Gi (Male) / Intermediate / 130 - 139.9 / 15 years
(Kids and Teens)
8-24
Gotowy
Steven Moore
PMA Oak Ridge
Wygrana na punkty - 03:00
Young Cho Creighton MMA
Children Gi (Female) / Advanced / 70 - 79.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-36
Gotowy
Iris Smith
Kenny Kim Ares BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Kirra Mitchell Rush MMA
Children Gi (Female) / Intermediate / 80 - 89.9 / 11 & 12 years
(Kids and Teens)
1-37
Gotowy
Sofia Alvarez
Kenny Kim Ares BJJ
Solunne Fedovskiy American Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Children Gi (Male) / Beginner / 39.9 & Under / 7 years
(Kids and Teens)
2-19
Gotowy
Ibrahim Abd Al-Rahman
Alliance Atlanta
Peter Yi World Jiu-Jitsu Academy Georgia Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi (Male) / Advanced / 110 - 119.9 / 14 years
(Kids and Teens)
3-32
Gotowy
Connor Melton
PMA Oak Ridge
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Lukas Onate Tribe Bjj Team
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 11 years
(Kids and Teens)
6-31
Gotowy
Eli Arnold
World Jiu-Jitsu Academy Georgia
Rome Haffner I'mmortal. Kombat Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08