Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 7 years
(Kids and Teens)
2-2
Gotowy
Jaime Dejesus
Casa of Jiu Jitsu
Jai-Marie Vallejo MCF WARPATH MMA & BOXING ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Teens No-Gi (Male/Female) / Novice / 99.9 & Under / 14 years
(Kids and Teens)
6-2
Gotowy
Brenda Leite
Teixeira MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Adin Clifford Gladiador Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Novice / 130 - 139.9 / 12 years
Tristan possibly doing extra division at beginner.
—
(Kids and Teens)
4-4
Gotowy
Tristan Piekarski
Casa of Jiu Jitsu
Nicole Santana No team name/association Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 11 years
(Kids and Teens)
5-3
Gotowy
Jecob Ruiz
UnderdogBJJ
Brandon Lee Carlson Gracie Team Brightman Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 130 - 139.9 / 14 years
(Kids and Teens)
6-4
Gotowy
Nick Polaz
Iceman's Martial Arts/Double Five
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Tyler Smith Casa of Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10 years
SEND TO CHUCK GONDOS - No one at NOVICE for BRANDAN MARGISON, moved to BEGINNER
—
(Kids and Teens)
3-4
Gotowy
Jaelyn Dang
Warrior Poet Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Brandon Margison Carlson Gracie Team
Teens No-Gi (Male/Female) / Novice / 99.9 & Under / 14 years
(Kids and Teens)
6-3
Gotowy
Brenda Leite
Teixeira MMA
Adin Clifford Gladiador Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Children No-Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 12 years
(Kids and Teens)
5-6
Gotowy
Victor Azevedo
Iceman's Martial Arts/Double Five
Wygrana na punkty - 04:00
Iniyan Karuppusamy Warrior Poet Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10 years
SEND TO CHUCK GONDOS - No one at NOVICE for BRANDAN MARGISON, moved to BEGINNER
—
(Kids and Teens)
3-5
Gotowy
Andres Puente Miguel
Tiger Schulmann's White Plains
Wygrana na punkty - 03:00
Jordon Dang Warrior Poet Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
2-5
Gotowy
Zephyr Kimball
ENDURE Jiu-Jitsu
Manuel Santana No team name/association Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 14 years
(Kids and Teens)
1-5
Gotowy
Darien Bouphavan
Casa of Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Eric Timiraos EQUIPE NOVA UNIÃO
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8 years
(Kids and Teens)
4-5
Gotowy
Logan Dias
Casa of Jiu Jitsu
Steven Madore Ascension Athletics Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 180 - 189.9 / 17 years
JACK 1st DIV
—
(Kids and Teens)
6-5
Gotowy
Jack Villano
Jiu Jitsu Life
Aidan DeFrancesco Practical Self Defense Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Children No-Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 11 years
(Kids and Teens)
5-4
Gotowy
Parker Libiszewski
FAA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Jecob Ruiz UnderdogBJJ
Children No-Gi (Male) / Beginner / 140 - 149.9 / 13 years
Yerald's 1st Div. - SB
—
(Kids and Teens)
1-3
Gotowy
JeweL Gaudio
Ultimate MMA
Hans Rojas Teixeira MMA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:31
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8 years
(Kids and Teens)
3-8
Gotowy
Nash Whitney
Carlson Gracie Team Brightman
Aaron Bruno Vargas Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8 years
(Kids and Teens)
4-6
Gotowy
Unknown User
ANIMALS MMA YONKERS
Andres Maldonado Renzo Gracie Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10 years
SEND TO CHUCK GONDOS - No one at NOVICE for BRANDAN MARGISON, moved to BEGINNER
—
(Kids and Teens)
3-6
Gotowy
Brandon Margison
Carlson Gracie Team
Jordon Dang Warrior Poet Academy Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Male/Female) / Novice / 99.9 & Under / 14 years
(Kids and Teens)
6-41
Gotowy
Brenda Leite
Teixeira MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Adin Clifford Gladiador Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 7 years
(Kids and Teens)
2-3
Gotowy
Sam Forman
Casa of Jiu Jitsu
Jaime Dejesus Casa of Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
2-6
Gotowy
Jason Romero
TSMA Spare
Renato Rojas Teixeira MMA Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 12 years
(Kids and Teens)
5-7
Gotowy
Gianna Rivera
Casa of Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Iniyan Karuppusamy Warrior Poet Academy
Teens No-Gi (Male) / Advanced / 120 - 129.9 / 16 years
Riley Feldblum also competing in expert/15/120-129
—
(Kids and Teens)
6-6
Gotowy
Riley Feldblum
-No academy
Wygrana na punkty - 03:00
Nicholas Tsintavis Renzo Gracie Whitestone
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 7 years
(Kids and Teens)
2-4
Gotowy
Mason Demmo
GFTeam Connecticut
Jai-Marie Vallejo MCF WARPATH MMA & BOXING ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Teens No-Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 15 years
Kevin 1st Div/Riley Feldblum also competing in advanced/16/120-129
—
(Kids and Teens)
6-7
Gotowy
Kevin Cancel
Carlson Gracie Team Brightman
Roberto Vargas Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Children No-Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 11 years
(Kids and Teens)
5-5
Gotowy
Alexandre Rioux
Gracie Barra Laval
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Brandon Lee Carlson Gracie Team Brightman
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
2-7
Gotowy
Zephyr Kimball
ENDURE Jiu-Jitsu
Jason Romero TSMA Spare Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Children No-Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 11 years
(Kids and Teens)
5-9
Gotowy
Cecilia Verrilli
Renzo Gracie Milford academy
Wygrana na punkty - 04:00
Nicholas Vargas
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 14 years
(Kids and Teens)
1-6
Gotowy
Tristan Piekarski
Casa of Jiu Jitsu
Eric Timiraos EQUIPE NOVA UNIÃO Wygrana na punkty
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 160 - 169.9 / 17 years
JACK 2ND DIV
—
(Kids and Teens)
6-8
Gotowy
Jack Villano
Jiu Jitsu Life
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Samantha Banwer Tiger Schulmann's Wayne
Children No-Gi (Male/Female) / Beginner / 160 - 169.9 / 12 years
Yerald's 2nd Div. - SB
—
(Kids and Teens)
1-8
Gotowy
Araya Guilmette
Ascension Athletics
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:09
Yerald Chaustre
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
2-8
Gotowy
Manuel Santana
No team name/association
Wygrana na punkty - 03:00
Renato Rojas Teixeira MMA