Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 8 years
(Kids and Teens)
4-35
Gotowy
John Beaty
Etown BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Brandt Hill Team Shawn Hammonds
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8 years
(Kids and Teens)
3-26
Gotowy
Garrett Johnson
TBJJA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Thomas Lopes Gracie Barra Tennessee
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 12 years
(Kids and Teens)
6-35
Gotowy
Eric Goodman
RMA Jiu Jitsu Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Maggie Fox PMA Oak Ridge
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 11 years
(Kids and Teens)
2-25
Gotowy
Tristan Collier
TBJJA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Taylor Varvaro Team Shawn Hammonds
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10 years
(Kids and Teens)
3-27
Gotowy
Micah Sevieri
RMA Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Elijah Jenkins Guardian Jiujitsu Lebanon
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-24
Gotowy
Carmelo Brewer
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Mujahed Ihmoud Border Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Teens Gi (Female) / Beginner / 120 - 129.9 / 15 years
(Kids and Teens)
2-29
Gotowy
XZAVIER COX
Phoenix MMA and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Cassandra Carter Team Shawn Hammond's/Nashville MMA
Children Gi (Male) / Intermediate / 160 - 169.9 / 12 years
(Kids and Teens)
5-40
Gotowy
Bryce Lander
Nashville MMA
Ethan Pivo TBJJA Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12 years
(Kids and Teens)
4-38
Gotowy
Caleb Jenkins
Guardian Jiujitsu Lebanon
Roman Comer Gracie Barra Tennessee Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Children Gi (Female) / Expert / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
6-39
Gotowy
Grady Fox
PMA Oak Ridge
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Alexandra Erb Harris Holt Martial Arts Academy
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8 years
(Kids and Teens)
1-22
Gotowy
Lynax Halladay
Gracie Owensboro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Bryn Sloan Legion JJ
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12 years
(Kids and Teens)
4-40
Gotowy
Tyler "The Tank" Holland
Team Torment
Aiden Rettich RMA Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Children Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 13 years
(Kids and Teens)
5-39
Gotowy
Elijah Hollandsworth
Guardian MMA
Adrian Carbajal MidSouth LCCT Brazilian Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10 years
(Kids and Teens)
3-28
Gotowy
Gabe French
Borras BJJ
James Hill PMA Oak Ridge Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 11 years
(Kids and Teens)
2-27
Gotowy
Taylor Varvaro
Team Shawn Hammonds
Ryan Cain Gracie Owensboro Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8 years
(Kids and Teens)
1-23
Gotowy
Eliana Travis
MidSouth LCCT Brazilian Jiu Jitsu Academy
Maggie Laster Gracie Owensboro Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 12 years
(Kids and Teens)
6-36
Gotowy
Randy Williams
Delete
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Maggie Fox PMA Oak Ridge
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12 years
(Kids and Teens)
4-41
Gotowy
Canon Prince
Phoenix MMA and Fitness
Wygrana na punkty - 03:00
Tyler "The Tank" Holland Team Torment
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10 years
(Kids and Teens)
Gotowy
Preston Douglas
Harris Holt Martial Arts
Wygrana walkowerem
Reese Climer Guardian Jiujitsu Lebanon
Children Gi (Female) / Expert / 100 - 109.9 / 12 years
(Kids and Teens)
6-40
Gotowy
LilyBelle Dyer
Guardian Brazilian Jiu-Jitsu
Brooklyn Graham Free Form MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-25
Gotowy
Mujahed Ihmoud
Border Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Connor Dunn TBJJA
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10 years
(Kids and Teens)
Gotowy
Mason McGinnis
Gracie Owensboro
Wygrana walkowerem
Reese Climer Guardian Jiujitsu Lebanon
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 11 years
(Kids and Teens)
2-28
Gotowy
Tristan Collier
TBJJA
Wygrana na punkty - 03:00
Yates Swindell Guardian Jiujitsu Lebanon
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10 years
(Kids and Teens)
3-31
Gotowy
Preston Douglas
Harris Holt Martial Arts
Mason McGinnis Gracie Owensboro Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:14
Children Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 11 & 12 years
2ND DIVISION - DRAGON & GRANT
—
(Kids and Teens)
6-41
Gotowy
Dragon Smith
Free Form MMA
Cameron Olenick RMA Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Children Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 12 years
(Kids and Teens)
4-43
Gotowy
Brody West
Guardian Jiujitsu Lebanon
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Charles Herndon Team Shawn Hammond's/Nashville MMA
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 12 years
(Kids and Teens)
4-46
Gotowy
Nikolai Figueroa
Harris Holt Martial Arts Academy
Jake Ramsey Gracie Owensboro Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 12 years
(Kids and Teens)
6-37
Gotowy
Eric Goodman
RMA Jiu Jitsu Academy
Randy Williams Delete Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10 years
(Kids and Teens)
3-29
Gotowy
Elijah Jenkins
Guardian Jiujitsu Lebanon
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:55
Gabe French Borras BJJ
Children Gi (Female) / Beginner / 110 - 119.9 / 9 years
(Kids and Teens)
2-30
Gotowy
Isabella Foster
Gracie Owensboro
Jillian Deweese Gracie Owensboro Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-26
Gotowy
Boone Nelms
TBJJA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Caleb Flores PMA Oak Ridge
Teens Gi (Male) / Intermediate / 140 - 149.9 / 16 years
(Kids and Teens)
5-41
Gotowy
Blake Alvey
Area502 MMA Carlson Gracie Jr. Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Miguel Gil Glory BJJ