Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Teens and Adults)
4-25
Gotowy
Bradley Morris
Fitness Fight Factory
Tucker Pennell John's Gym Georgetown Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Teens and Adults)
5-23
Gotowy
Leonardo Martinez
Sampson Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Brian Borg Gracie Barra North Austin
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Teens and Adults)
Gotowy
Adam Thompson
RCJ MACHADO
Wygrana walkowerem
Tanner Petrilla Vagabond Brazilian Jiu Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Teens and Adults)
Gotowy
Wesley Butler
Team LDMA
Wygrana walkowerem
Enrique Charles Mohler MMA
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Teens and Adults)
10-18
Gotowy
Garrett Dennison
Vortex Martial Arts Gym
Colby Capps UFC GYM Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Men No-Gi / Novice / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Teens and Adults)
3-19
Gotowy
Samuel Roberts
Sampson Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission)
Adam Duncan Next Generation MMA Frisco
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Teens and Adults)
Gotowy
Eric Martinez
Checkmat Texas
Wygrana walkowerem
Nick Talavera RuFFhouse MMA
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Teens and Adults)
1-20
Gotowy
Micheal Felker
Cobra Mansfield
Wygrane przez Poddanie (submission)
Garrett Wallace Mohler MMA
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Teens and Adults)
12-25
Gotowy
Jeremy West
Claunch Academy
Michael Hunter SBG Moray Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Absolute Gi Women / 18 & above / White
(Teens and Adults)
11-31
Gotowy
Sophia Brownfield
Melissa Calderon Checkmat Texas Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Teens and Adults)
3-23
Gotowy
Christopher Flores
Street Jitsu
Gabe Rednose Shah Mat BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Teens and Adults)
7-28
Gotowy
Max Adib
Deacon Laugher SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:58
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Teens and Adults)
4-27
Gotowy
Unknown User
Team tooke
Mason Cain Amped Mixed Martial Arts TX Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Teens and Adults)
8-22
Gotowy
Eli Vidana
Next Generation MMA Frisco
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
William Benson Shadowhouse South Jiu Jitsu
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Teens and Adults)
5-25
Gotowy
Wendell Martin
Checkmat Texas
Anthony Robinson STAR BRAZILIAN JIU JITSU Wygrana na punkty - 06:00
Men Gi / Blue / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Director (40+)
(Teens and Adults)
12-30
Gotowy
James Trachier
Mansfield MMA
Michael Davis Street Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Teens and Adults)
6-23
Gotowy
Wyatt Condon
Mario Roberto Jiu Jitsu Academy
JD Moreno Top Game Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Teens and Adults)
3-24
Gotowy
Joseph Mcaleavey
W4R training center
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Richard Wendt Next Generation MMA Frisco
Absolute Gi Women / 18 & above / White
(Teens and Adults)
11-32
Gotowy
Adriana Medeiros
Checkmat Texas
Melissa Parker Gracie Barra Champions Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Teens and Adults)
1-21
Gotowy
James Williamson
Checkmat
Jerrin Alex George Prevalsky MMA and Boxing Gym Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Teens and Adults)
12-26
Gotowy
Miles Lewis
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Hunter SBG Moray
Men No-Gi / Expert / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Teens and Adults)
6-24
Gotowy
Thomas Rodriguez
Street Jitsu
Toshiyasu Sagae imanari jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Men No-Gi / Intermediate / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
2nd div Guillermo
—
(Teens and Adults)
9-22
Gotowy
Gabe Rednose
Shah Mat BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
James Rugg Osman Jiu Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Teens and Adults)
2-20
Gotowy
Sidney Minton
Gravitas LDMA
Wygrana na punkty - 04:00
Nolan Robison The Grind MMA
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Teens and Adults)
7-31
Gotowy
David Rosas
Keenan Craven Checkmat Texas Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Teens and Adults)
3-26
Gotowy
Alexander Leon
Mohler MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Jacob Cavasos Select Jiu Jitsu
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Master (30+)
(Teens and Adults)
11-36
Gotowy
Phuong Pham
TCB Fight Factory
Ken Starnes STAR BRAZILIAN JIU JITSU Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Teens and Adults)
5-26
Gotowy
Sebastian Black
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:20
Aric Mercado The Grind MMA
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Teens and Adults)
3-28
Gotowy
Daniel Stowers
Mohler MMA
Felix Sibert Checkmat Texas Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Teens and Adults)
7-34
Gotowy
Freddie Catalan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Danny Davis The Martial Arts Laboratory
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Teens and Adults)
1-22
Gotowy
Joey Heenan
Street Jitsu
David Janes Mohler MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Teens and Adults)
4-29
Gotowy
Mason Cain
Amped Mixed Martial Arts TX
Jeremy Smith 10th Planet Altus JJ Wygrana na punkty - 04:00