Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women No-Gi / Beginner / 50 - 54.9 (Straw Weight) / Adult
(Kids and Teens and Adult Women)
6-6
Gotowy
Sabrina Pietras
RIO GRAPPLING CLUB POLAND
Unknown User Aranha Belgium Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 45 - 49.9 / 12 years
(Kids and Teens and Adult Women)
Gotowy
Joseph Kelly
Armiya Brooks GRACIE BARRA NOTTINGHAM Wygrana walkowerem
Children No-Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 10 years
Lilli 1st Division
—
(Kids and Teens and Adult Women)
1-4
Gotowy
DENYS CHUB
Academy MMA Damask
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Lilli Gräwe Kampfkunst-Akademie Bengez
Children No-Gi (Male) / Expert / 25 - 29.9 / 8 years
(Kids and Teens and Adult Women)
9-9
Gotowy
Marko Smetaniuk
СК ТИГР
Wygrane przez Poddanie (submission)
Mathis Gaelens PHD-BJJ Aalst
Children No-Gi (Male) / Expert / 45 - 49.9 / 12 years
(Kids and Teens and Adult Women)
3-6
Gotowy
Ahcene LARBI
Spirit
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Fedor Borisenko Sputnik
Women No-Gi / Expert / 65 - 69.9 (Feather Weight) / Master (30+)
(Kids and Teens and Adult Women)
12-5
Gotowy
NADINE LAARMAN
OG Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Femke Van Tittelboom PHD-BJJ Aalst
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 25 - 29.9 / 11 years
(Kids and Teens and Adult Women)
2-4
Gotowy
Firass Chehade
Toulouse Matskill
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Emil Gilmanov Orion`s Belt
Children No-Gi (Male) / Expert / 35 - 39.9 / 10 years
(Kids and Teens and Adult Women)
8-9
Gotowy
HLIEB SOBOL
Academy MMA Damask
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Filip Dopierała Dopierała Shooters Team Konin
Women No-Gi / Expert / 60 - 64.9 (Bantam Weight) / Master (30+)
(Kids and Teens and Adult Women)
5-5
Gotowy
Olesya Gilmanova
Loop Martial Arts
Sara Sampieri 10th Planet London Wygrana na punkty - 06:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 25 - 29.9 / 7 years
(Kids and Teens and Adult Women)
4-4
Gotowy
Temirlan Valiyev
Moka Team 443
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:19
LUKYAN SERGENYUK IF Region Federation of Pankration, Grappling & Jiu-Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 10 years
Lilli 1st Division
—
(Kids and Teens and Adult Women)
1-5
Gotowy
Alexander Enikeev
A-FORCE BJJ
Dmitry Pravednikov Supernova BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Children No-Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 10 years
(Kids and Teens and Adult Women)
10-9
Gotowy
ILLIA BABENKO
IF Region Federation of Pankration, Grappling & Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Salim Benali C.E.N.S. ACADEMY
Teens No-Gi (Male) / Expert / 45 - 49.9 / 15 years
Iryan 1st Division
—
(Kids and Teens and Adult Women)
7-8
Gotowy
OMAR BOUGOFFA
Mill Hill BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Unknown User
Children No-Gi (Male) / Beginner / 25 - 29.9 / 9 years
Ali 1st Division
—
(Kids and Teens and Adult Women)
2-2
Gotowy
Obayda Bervin
Vicfight
Wygrana na punkty - 03:00
Ali Ozer FPA
Teens No-Gi (Male) / Expert / 75 - 79.9 / 17 years
Hugo & Oleksandr 1st Division
—
(Kids and Teens and Adult Women)
3-8
Gotowy
Hugo Alonso Le Métour
CICERO COSTHA EUROPE
Oleksandr Doroshenko IF Region Federation of Pankration, Grappling & Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Women No-Gi / Expert / 60 - 64.9 (Bantam Weight) / Adult
(Kids and Teens and Adult Women)
11-3
Gotowy
Griet Eeckhout
Aorta Team
Wygrana na punkty - 06:00
Linda Stachová GB Draculino Slovakia
Teens No-Gi (Male) / Expert / 55 - 59.9 / 15 years
(Kids and Teens and Adult Women)
4-8
Gotowy
Lesley Van Egmond
Team Ramirez/JJF
Ihor Makogin СК"Архат" Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Women No-Gi / Intermediate / 55 - 59.9 (Fly Weight) / Adult
(Kids and Teens and Adult Women)
6-4
Gotowy
Alecia Pasquin-Onderko
Spang BJJ
Tabea Schwab Ferrer BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Women No-Gi / Expert / 50 - 54.9 (Straw Weight) / Adult
(Kids and Teens and Adult Women)
12-6
Gotowy
Bianca Van Zanen
Tatsujin dojo Amsterdam / 10th planet JJ Amsterdam
PARASKEVI BOUMPOULA Rio Grappling Club Balkans Wygrana na punkty - 06:00
Children No-Gi (Female) / Expert / 25 - 29.9 / 8 years
Evolet 2nd Division
—
(Kids and Teens and Adult Women)
7-10
Gotowy
Unknown User
Helsingør Kampsportscenter
Wygrana na punkty - 04:00
Karla Wettmarshausen BERSERKERS TEAM
Children No-Gi (Male) / Expert / 35 - 39.9 / 10 years
(Kids and Teens and Adult Women)
8-10
Gotowy
Angelo Markham
Filip Dopierała Dopierała Shooters Team Konin Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 8 years
(Kids and Teens and Adult Women)
9-4
Gotowy
William Müller
germano’s team
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:09
Charlie Kelly
Women No-Gi / Expert / 55 - 59.9 (Fly Weight) / Adult
(Kids and Teens and Adult Women)
5-6
Gotowy
Flavia Masini
RGA Gymbox
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Denise Huber Ferrer BJJ
Teens No-Gi (Male) / Expert / 65 - 69.9 / 15 years
(Kids and Teens and Adult Women)
3-9
Gotowy
Oleksandr Shuvkashvili
Matrix Jiu-Jitsu
Maksym Semenenko Academy MMA Damask Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 44.9 / 13 years
(Kids and Teens and Adult Women)
2-5
Gotowy
Peter Shlepov
Gymnasium
Talha Bervin Vicfight Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Expert / 70 - 74.9 / 15 years
(Kids and Teens and Adult Women)
9-7
Gotowy
Malik Abdouraguimov
Delariva Nantes
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Jaiden Workman Team Hohenfels BJJ
Children No-Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 9 years
(Kids and Teens and Adult Women)
10-4
Gotowy
Nikolay Kostyukov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
GADJIMURAD AKHMEDOV Moka Team 443 Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:42
Children No-Gi (Male) / Novice / 20 - 24.9 / 6 years
(Kids and Teens and Adult Women)
1-2
Gotowy
Wissem Bervin
Vicfight
Wygrana na punkty - 03:00
Relja Seregi Kampfkunst-Akademie Bengez
Children No-Gi (Female) / Expert / 35 - 39.9 / 11 years
(Kids and Teens and Adult Women)
4-11
Gotowy
Neele Stübe
BERSERKERS TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Selma SAIT OUERSIGHNI NSM TEAM
Teens No-Gi (Male) / Expert / 85 - 89.9 / 17 years
(Kids and Teens and Adult Women)
3-10
Gotowy
Niels Horn
Rumble Sports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Jan Morović INFINITY Bjj Split
Children No-Gi (Female) / Expert / 25 - 29.9 / 8 years
Evolet 2nd Division
—
(Kids and Teens and Adult Women)
7-11
Gotowy
Zlata Gonchar
Academy MMA Damask
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Myriam DYA NSM TEAM
Women No-Gi / Beginner / 50 - 54.9 (Straw Weight) / Adult
(Kids and Teens and Adult Women)
6-7
Gotowy
Unknown User
Aranha Belgium
Wygrana na punkty - 04:00
Kristina Rau Coppa BJJ Association Germany