Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12 years
(Kids and Teens)
8 - 23
Gotowy
Dorian Nicholson
Off The Grid BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Jeremy Velasco Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 7 years
(Kids and Teens)
2-14
Gotowy
Giovanni Vezzelli
ATT BAGA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Alexander Amaya American Top Team
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8 years
(Kids and Teens)
1-15
Gotowy
Madelyn Carlisle
Team Spartan
Wygrana na punkty - 03:00
Eleanor Silva V.R.M.A / Fightsports
Children No-Gi (Male) / Advanced / 110 - 119.9 / 13 years
Ask Michael to do extra Advance division, need to split up fight zone people.
—
(Kids and Teens)
9 - 25
Gotowy
Michael Schidek Jr.
FABIO NOVAES BJJ
Ethan Swanson Fight Zone DMMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Teens No-Gi (Female) / Expert / 120 - 129.9 / 16 years
(Kids and Teens)
11 - 29
Gotowy
Yasmeen Granados
CARDONAS BJJ MARTIAL ARTS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Emily Martins MMA Masters
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 7.1
(Kids and Teens)
2-18
Gotowy
Trevor Miller
Fabin Rosa BJJ Orlando
Wygrana na punkty - 03:00
Anthony Prieto AKI
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
4-24
Gotowy
Michael Hovis
The Jungle MMA & Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Jaydon Johnson Bully Me Now MMA
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12 years
(Kids and Teens)
7 - 22
Gotowy
Jaxson Forget
butin bik combat sports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Andre Ebojo Gracie Barra Trinity
Children Gi (Female) / Novice / 120 - 129.9 / 13 years
(Kids and Teens)
3-28
Gotowy
Jaylene "J J" Hernandez
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Nevaeh “Nae Nae” Swain Mastermind Academy Wygrana na punkty
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12 years
(Kids and Teens)
8 - 24
Gotowy
Solomon Lucas
Fight Zone DMMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Jackson Alley Utopia
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10 years
(Kids and Teens)
5-24
Gotowy
Lucas Ribeiro
BRAZILIAN TOP TEAM FLORIDA
Ethan Raley V.R.M.A / Fightsports Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi (Male) / Novice / 130 - 139.9 / 17 years
(Kids and Teens)
11 - 34
Gotowy
Jadiel Rodriguez
Carlson Gracie Central Florida
Wygrana na punkty - 03:00
Jose Reyes-Alfau Atlantis Jiu-Jitsu
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
4-25
Gotowy
Micah Rodriguez
BRAZILIAN TOP TEAM FLORIDA
Wygrana na punkty - 03:00
Landon Matthews Bully Me Now MMA
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 11 years
(Kids and Teens)
7 - 25
Gotowy
Julian Sierra
AKI
Wygrane przez Poddanie (submission)
Donovan Tomchik Wolfpack Team Dos Anjos
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 7 years
(Kids and Teens)
6-15
Gotowy
Axil Pittman
Carlson Gracie Plant City
Cole Morgan Bully Me Now MMA Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 11 years
(Kids and Teens)
12 - 25
Gotowy
Ethan "BOLO" Tran
V.R.M.A / Fightsports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Mohammad Alsalman ATT BAGA
Children Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8 years
(Kids and Teens)
10 - 21
Gotowy
Jake Rowland
ATT BAGA
Gabriel Asenjo Fabin Rosa BJJ Orlando Wygrana na punkty - 04:00
Children Gi (Male) / Novice / 100 - 109.9 / 13 years
Angel's original division.
—
(Kids and Teens)
9 - 26
Gotowy
Matheus Jaensch
Gracie Barra Orlando
Wygrana na punkty - 03:00
Ryan Martin American Top Team Saint Cloud
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8 years
(Kids and Teens)
1-16
Gotowy
Joslyn”babyshark” Molina
Mastermind MMA Academy
Tegan "Taco-T" Escarraz Mastermind MMA Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 7.1 years
Brody's 1st division
—
(Kids and Teens)
2-19
Gotowy
Brody Wilson
GRACIE TAMPA SOUTH
Austin Rafferty Bully Me Now MMA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:43
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 70 - 79.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-18
Gotowy
Sofia Ribeiro
BRAZILIAN TOP TEAM FLORIDA
Josslyn McCabe TEAM THIRD LAW Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 13 years
(Kids and Teens)
Gotowy
Isfandier Sharipov
V.R.M.A / Fightsports
Giovanni Quilantan Fight Zone DMMA Wygrana walkowerem
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8 years
(Kids and Teens)
5-27
Gotowy
Tom Oron
ATT BAGA
Wygrana na punkty - 03:00
Luis Charbonier Hellman's Mixed Martial Arts
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 139.9 / 15 years
(Kids and Teens)
11 - 32
Gotowy
Braden Sordia
American Top Team Saint Cloud
Rafael Delgado GRACIE BARRA KISSIMMEE Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Children Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 11 years
(Kids and Teens)
3-29
Gotowy
Desi Garrison
Bully Me Now MMA
Wygrana na punkty
Ruby Stone FABIO NOVAES BJJ
Children Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 13 years
(Kids and Teens)
12 - 26
Gotowy
Ethan Swanson
Fight Zone DMMA
Wygrana na punkty - 04:00
Nicholas Santiago AKI
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8 years
(Kids and Teens)
4-28
Gotowy
Michael Hovis
The Jungle MMA & Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Daniel Santana GRACIE BARRA KISSIMMEE
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10 years
(Kids and Teens)
6-13
Gotowy
Spencer Dean
Bully Me Now MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Joshua Barrionuevo II
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 12 years
(Kids and Teens)
7 - 23
Gotowy
Louie Baez
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Wygrana na punkty - 03:00
Jaxson Forget butin bik combat sports
Teens Gi (Male) / Novice / 140 - 149.9 / 15 years
(Kids and Teens)
11 - 35
Gotowy
Ryan Santos
Vortex jujitsu academy
Pedro Pereira Fabin Rosa BJJ Orlando Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6 years
(Kids and Teens)
2-20
Gotowy
Tiago Veloso
GRACIE BARRA KISSIMMEE
Jordyn Roberts Bully Me Now MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 11 years
(Kids and Teens)
9 - 29
Gotowy
Benjamin Bennett
Off The Grid BJJ
Alexander Petrov TEAM THIRD LAW Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47