Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Female) / Expert / 25 - 29.9 / 10-11 years
Evolet 1st Division
—
(All Divisions)
8-14
Gotowy
Lena Gerling
Budospirit
Selena Zrnic Mma Spirit Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Children Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 10-11 years
(All Divisions)
2-18
Gotowy
Jerome Kattler
JII ON DU
Wygrana na punkty - 03:00
Emilio Ochmann Budospirit
Children Gi (Female) / Expert / 50 - 54.9 / 12-13 years
(All Divisions)
1-27
Gotowy
Alejandra Sanner
Matrix Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Ostara Freyberg germano’s team
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(All Divisions)
12-14
Gotowy
Jan Kögel
Game Theory Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Sven Groten Game Theory Jiu Jitsu
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(All Divisions)
11-13
Gotowy
Kristian Popov
Henri Burns Team Haapiti Wygrana na punkty - 06:00
Children Gi (Male) / Expert / 40 - 44.9 / 12-13 years
Shea 2nd Division
—
(All Divisions)
8-18
Gotowy
Shea Williams
Trident Martial Arts Uk
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Willem Anhuth GFTeam Berlin
Men No-Gi / Intermediate / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
10-22
Gotowy
Robin Feickert
Triangle Jiu-Jitsu Münster
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Fabian Urbach Fighters Playground
Children No-Gi (Male) / Beginner / 35 - 39.9 / 12-13 years
Jonah Div 2
—
(All Divisions)
Gotowy
Unknown User
Martial Arts Diez e.V.
Benjamin Dirks Matrix Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Children Gi (Female) / Expert / 40 - 44.9 / 10-11 years
Svea 2nd Division
—
(All Divisions)
8-17
Gotowy
Svea Freyberg
germano’s team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Juliana Wilson Team Hohenfels BJJ
Men No-Gi / Intermediate / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
3-24
Gotowy
Esauro Cantu
Team Hohenfels BJJ
Robin Höft Impacto Team Stuttgart Wygrana na punkty - 04:00
Women No-Gi / Intermediate / 60 - 64.9 (Bantam Weight) / Adult
(All Divisions)
12-24
Gotowy
Gioia Konrad
Fight Temple
Wygrana na punkty - 05:00
Marina Molodtcova Mma Spirit
Men No-Gi / Intermediate / Bantam Weight (60 Kg to 64.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
Gotowy
Václav Hrdlička
5th dimension BJJ
Wygrana walkowerem
Arman Neysi Morilla Sports - GFTeam Worms
Teens No-Gi (Female) / Expert / 55 - 59.9 / 16-17 years
Genesis 2nd Division
—
(All Divisions)
7-19
Gotowy
Genesis Esparza
Matrix Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Alina Heinemann Wolfpack Karlsruhe
Children Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 8-9 years
(All Divisions)
7-24
Gotowy
Temirlan Valiyev
Moka Team 443
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Dimitriou Christos Dimitriou
Children Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 8-9 years
(All Divisions)
2-19
Gotowy
Tadija Krstic
Polar Jiu Jitsu Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Chase Cantu Team Hohenfels BJJ
Men No-Gi / Intermediate / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
9-25
Gotowy
Ryo Tomioka
Mma Spirit
Muhammed Berá Kinik Buschkamp Bros Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Teens Gi (Male) / Intermediate / 65 - 69.9 / 16-17 years
(All Divisions)
6-26
Gotowy
Oskar Sennewald
Kampfsportschule Leipzig
Carl-Ryuu Kleine Delariva Germany Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Men No-Gi / Intermediate / Bantam Weight (60 Kg to 64.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
4-26
Gotowy
Paul Braun
Six Blades
Nils Rill-Schäfer BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Children Gi (Male) / Beginner / 30 - 34.9 / 8-9 years
(All Divisions)
Gotowy
Omar Diab El Arab
Polar Jiu Jitsu Team
Wygrana walkowerem
Kosta Krstic Polar Jiu Jitsu Team
Children Gi (Male) / Expert / 50 - 54.9 / 10-11 years
Paul 2nd Division
—
(All Divisions)
5-25
Gotowy
Paul Steinbrenner
Matrix Jiu-Jitsu
Nathan Brogan Next Generation MMA
Children Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 8-9 years
(All Divisions)
7-25
Gotowy
Bobby Lee Burgess
LUCIO SERGIO BJJ LIFE STYLE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Temirlan Valiyev Moka Team 443
Children Gi (Female) / Expert / 50 - 54.9 / 12-13 years
(All Divisions)
1-28
Gotowy
Katharina Boes
JII ON DU
Ostara Freyberg germano’s team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Children Gi (Male) / Expert / 20 - 24.9 / 8-9 years
Maximus 2nd Division
—
(All Divisions)
8-19
Gotowy
Marlo Jones
Mandala Jiu Jitsu School
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Maximus Sanner Matrix Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / Super Heavy Weight (100 Kg to 114.9 Kg) / Director (40+)
(All Divisions)
3-27
Gotowy
Patrick Schiffer
Game Theory Jiu Jitsu
Frédéric FANGIO Tone Up C&F Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Director (40+)
(All Divisions)
4-24
Gotowy
Mackenzy Etienne
Matrix Jiu-Jitsu
Lars Kohlmeier HOLY GROUND BJJ SQUAD Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / Middle Weight (80 Kg to 84.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
10-23
Gotowy
Unknown User
Fight Akademie Mönchengladbach
Benny Wunderlich Arena Aschaffenburg Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Children Gi (Male) / Expert / 35 - 39.9 / 10-11 years
(All Divisions)
2-20
Gotowy
Ulysses Sanner
Matrix Jiu-Jitsu
Carlos Carrera Stallion Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Teens Gi (Male) / Beginner / 60 - 64.9 / 14-15 years
(All Divisions)
6-24
Gotowy
Dan Dzeni
Philco MMA Team
Wygrana na punkty - 03:00
Timothy Truesdell Clay Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
11-19
Gotowy
Nicolas Munique
Alliance Nürnberg
Maximilian Dominic Strempel 10th Planet Berlin Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Children Gi (Female) / Expert / 30 - 34.9 / 10-11 years
Ella & Evolet 2nd Division
—
(All Divisions)
Gotowy
Unknown User
Helsingør Kampsportscenter
Ella Dorkin Wygrana walkowerem
Children Gi (Male) / Expert / 45 - 49.9 / 10-11 years
Shea 1st Division
—
(All Divisions)
1-30
Gotowy
Shea Williams
Trident Martial Arts Uk
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Wissam Nazzal JII ON DU
Men No-Gi / Intermediate / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
11-17
Gotowy
Jérémie Kipfer
Kimura Europe
Denis Holder Kongs Gym Wygrana na punkty - 04:00