Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-12
Gotowy
Jake Dolak
Gracie Barra Chino
Zeke Haglin ODINS HALLS BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Session 3)
4-18
Gotowy
Lauren Christopher
SBG Missoula
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Brandon Fullmer Defiance Martial Arts
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
3-13
Gotowy
Tre McCoy
Absolute MMA Behring
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Jake Murray Westside BJJ
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Director (40+)
(Session 3)
2-12
Gotowy
Kris Hardy
Chute Boxe Academy
Andy Stumpf SBG Montana (Kalispell) Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Session 3)
5-22
Gotowy
Paul Adams
FIGHT CAPITAL GYM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Travis Slagowski No team no team
Women No-Gi / Expert / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Session 3)
7-16
Gotowy
Kaycee Pearce
Cache Valley Martial Arts and Fitness
Courtney Martell Syndicate MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 3)
4-22
Gotowy
Bryce Kindred
Team Link Utah
Jesus De La Cruz Mountain Rollerz Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-13
Gotowy
Travis Weston
Fusion Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Brandon Fullmer Defiance Martial Arts
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 3)
3-11
Gotowy
Dylan Splitt
Peak Kickboxing and Brazilian Jiu Jitsu
Mark Chacon Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Session 3)
2-15
Gotowy
Jake Dolak
Gracie Barra Chino
Dustin Christensen UTAH JIUJITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Session 3)
1-12
Gotowy
Simon Ashwood
Syndicate MMA
Warren Weingartner Drysdale/Zenith Wygrana na punkty - 06:00
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Intermediate
(Session 3)
7-19
Gotowy
Kelly Ziemba
Syndicate MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Alisha Hoskins SBG Missoula
Men Gi / Purple / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Director (40+)
(Session 3)
6-17
Gotowy
Travis Ingersoll
Team Link Utah
Jonathan Semetko Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Women Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Director (40+)
(Session 3)
5-24
Gotowy
LYNDSIE Peterson
Absolute MMA Behring
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Jennifer Neadeau SBG Montana (Kalispell)
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Session 3)
4-19
Gotowy
Cameron Cozzens
Syndicate MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Lauren Christopher SBG Missoula
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 3)
3-12
Gotowy
Ethan Hammond
Dryson Bento Penn Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Men Gi / Blue / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 3)
6-15
Gotowy
Joshua Garcia
Renzo Gracie Utah
Vincent Lucero Westside BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Session 3)
5-23
Gotowy
Caesar Villegas
CASCAO JIU JITSU
Clark Vicente Team Link Utah Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Session 3)
2-16
Gotowy
Garrett Seale
SBG Missoula
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
Morgan Bahen Wasatch Combat Sports
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Expert
(Session 3)
7-21
Gotowy
Amy Campo
Drysdale/Zenith
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Courtney Martell Syndicate MMA
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
1-15
Gotowy
Talen Little
Unified Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
William Elson Westside BJJ
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
3-14
Gotowy
Tre McCoy
Absolute MMA Behring
Erik Boerner Montana Mixed Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Expert
(Session 3)
Gotowy
Addison Flores
Mountain Rollerz Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Courtney Martell Syndicate MMA
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Session 3)
5-18
Gotowy
Zack Ghalayini
Durango Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Andy Stumpf SBG Montana (Kalispell)
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
3-15
Gotowy
Matthew Bejarano
Physical Concepts Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Andrew Lanza Team Zenith
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Intermediate
(Session 3)
7-20
Gotowy
Ariel O'Neill
Montana Mixed Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Kelly Ziemba Syndicate MMA
Women Gi / White / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Session 3)
6-18
Gotowy
Theresa Kelly
Montana Mixed Martial Arts
Kaycee Pearce Cache Valley Martial Arts and Fitness Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Session 3)
1-14
Gotowy
RICHARD CESENA
Unified Brazilian Jiu-Jitsu
Bryce Edminister Koa Kingdom Wygrana na punkty - 06:00
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
3-16
Gotowy
Michael Canada
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Jacob Lamb Team Link Utah
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 3)
4-23
Gotowy
Dryson Bento
Penn Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Dylan Splitt Peak Kickboxing and Brazilian Jiu Jitsu
Women Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Director (40+)
(Session 3)
5-25
Gotowy
Alisha Hoskins
SBG Missoula
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Jennifer Neadeau SBG Montana (Kalispell)
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 3)
2-20
Gotowy
Victor Montiel
Unified Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Alex Ahart Pro Edge MMA