Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
2-41
Gotowy
Junnior Carias
609 Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Jason Cornog Strive BJJ
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-39
Gotowy
Brandon Bernard
PURE MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Stanley Breish Endgame BJJ
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
1-40
Gotowy
Sam Lambert
Synthesis BJJ
Joseph Sindoni South Jersey Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Dylan Ryan
Black Hole Jiu-Jitsu
Zachary Jonas Black Hole Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Women Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
8-51
Gotowy
Grace Lim
Radji Barrett Jiu Jitsu
Alegria Garcia Strength & Honor MMA Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:35
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
3-43
Gotowy
Aly Mohamed
Lionheart mma
Shane Manske Impact Martial Arts NJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
6-42
Gotowy
Ronnie Zsido
Shorty's
Declan Patterson Summus Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Purple / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-55
Gotowy
Stephen Bednarik
Top Team Combat Sports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Christopher Di Pasquale Notorious MMA
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
3-44
Gotowy
Kevin Rupinski
Notorious MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Shane Manske Impact Martial Arts NJ
Men Gi / White / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-42
Gotowy
Marquel Peace
Zentai Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Jacob Garcia-Torres Hoboken Fight Club
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
10-46
Gotowy
James Green
Team Pereira/ Jucao
Anthony Camacho Up Top Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
2-42
Gotowy
Mike Calabrese
Notorious MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Matthew Masch Black Hole Jiu-Jitsu
Men Gi / Purple / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-50
Gotowy
Victor Azeredo
Hoboken Fight Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Brett Pastore ANIMALS MMA YONKERS
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
7-43
Gotowy
Charlie Anderson
Top Team Combat Sports
Wygrana na punkty - 04:00
William Musmacker RENZO GRACIE BROOKLYN
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
9-58
Gotowy
Sonny Roche
Grindhouse MMA & Fitness
Wygrana na punkty - 05:00
Zachary Mitchell 10th planet allentown
Men Gi / Purple / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
1-49
Gotowy
William Kim
Hoboken Fight Club
Joseph Aumann PURE MMA Wygrana na punkty - 06:00
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
10-44
Gotowy
Anthony Lafferty
South Jersey Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Brandon G Renzo Gracie PA Academy
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-48
Gotowy
Abdeslam Khellouf
Team Balance
Christopher Moseley Black Hole Jiu-Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Women Gi / Blue / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
8-50
Gotowy
Izabella Frezzo
Notorious MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Erin Brinew Asbury Park Jiu Jitsu
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-41
Gotowy
Sammy Viana
Loyalty BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Brandon Bernard PURE MMA
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-47
Gotowy
Robert Colon
The Shark Tank BJJ Vineland NJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Dmitry Samuylov Summus Jiu Jitsu
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-45
Gotowy
Robert Hooks
Webb MMA
Qaadir PRATT Quintella MMA Wygrana na punkty - 05:00
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
10-45
Gotowy
Jacob Abill
Grappling University
Wygrana na punkty - 04:00
Seth Pletcher Mid World Martial Arts
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-41
Gotowy
Forrest Honadle
Contact Sports Club / Mansfield, PA
Kyle Palinkas No Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:26
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-46
Gotowy
Adam Swindell
Hoboken Fight Club
Daniel Lawson PELLEGRINO MMA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Men Gi / Purple / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-56
Gotowy
David Wojcik
Endgame BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Stephen Bednarik Top Team Combat Sports
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
2-43
Gotowy
Justin Leedom
Gracie 717
Junnior Carias 609 Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
7-42
Gotowy
Miguel Quiñones
Jersey Kickboxing and Mixed Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Adam Bielous Up Top Brazilian Jiu-Jitsu
Women Gi / Blue / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
8-49
Gotowy
Miranda Zona
Ocean County Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Alaina Dutill Team Pereira/ Jucao
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-40
Gotowy
Jake Bair
Endgame BJJ
Stanley Breish Endgame BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:07
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
1-51
Gotowy
Tim Harvey
MPR Endurance MMA
Chandler Sammartino Impact Martial Arts NJ Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-49
Gotowy
Frank Naylor
Endgame BJJ
Joseluis Tola Marshall Hoboken Fight Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06