Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
8-13
Gotowy
David Aguero
GRACIE BARRA (USA)
Arturo Garcia Gracie Barra Corpus Christi Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Children No-Gi (Female) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-8
Gotowy
Amelia Middlebrook
Ohana Jiu-Jitsu
Aaleah Munoz South Texas Fight Academy Wygrana na punkty - 00:02
Children No-Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
13-10
Gotowy
Sophia Gonzalez
10th Planet El Paso
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Maddox Aguirre Team Bluejitsu
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-14
Gotowy
Alyson Caballero
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrana na punkty - 03:00
Romeo Fernandez RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Teens No-Gi (Male) / Expert / 140 - 149.9 / 14-15 years
Malachi 1st Division
—
(Kids and Teens)
12-19
Gotowy
Malachi Castano
CASTANO BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Gavin Duenas Lost Sierra BJJ
Children No-Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-9
Gotowy
Adrienne Najera
Vagabond Brazilian Jiu Jitsu
Adilynn Melancon Cross Collar Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Children No-Gi (Male) / Novice / 130 - 139.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
11-2
Gotowy
Weston Haney
Inochi Alliance of Mixed Martial Arts
Wygrana na punkty
Thomas Woolbright Legends BJJ Temple, Tx
Children No-Gi (Female) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
10-15
Gotowy
Krystal Rae Gomez
Ohana Academy (San Antonio)
Arianna Cardenas Kenpo 5.0 San Antonio Texas Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Teens No-Gi (Female) / Expert / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
12-22
Gotowy
Alyssa Reyes
South Texas Fight Academy
Jisella Wightman Legends BJJ Temple, Tx Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 8-9 years
Liam 2nd Division
—
(Kids and Teens)
9-24
Gotowy
Liam De Los Santos
A Force Eagle Pass
Wygrana na punkty - 03:00
Michelle Tennard Cross Collar Jiu Jitsu
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Kids and Teens)
3-20
Gotowy
Alana Arispe
A Force Eagle Pass
Sophia Pinachio Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
7-3
Gotowy
Roze Fraley
Warlord MMA
Ryan Ayala South Texas Fight Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-15
Gotowy
Blake Hutchins
Shadowhouse South Jiu Jitsu
Alex Rodriguez CASTANO BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
9-22
Gotowy
Carlos Rodriguez
CASTANO BJJ
Michaelangelo Luna BUSHIDO MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-10
Gotowy
THEODORE GONZALEZ
Unknown User Ultimate Submission Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
5-7
Gotowy
Augustus Negley
Ty Lock Marra Senki Brazilian Jiu Jitsu Academy LLC Wygrana na punkty
Children No-Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 10-11 years
Ynissa 2nd Division
—
(Kids and Teens)
13-8
Gotowy
Ynissa Wightman
Legends BJJ Temple, Tx
Connor Stallmer Warrior Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Andreu & Liam 1st Division
—
(Kids and Teens)
10-16
Gotowy
Liam De Los Santos
A Force Eagle Pass
Andreu Porras CASTANO BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Children No-Gi (Female) / Beginner / 110 - 119.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
3-21
Gotowy
Natalie Guerra
RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Wygrana na punkty - 03:00
Kenley Haines The Works MMA
Children No-Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
13-11
Gotowy
Giancarlo Maldonado
Warlord MMA
Maddox Aguirre Team Bluejitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
Hannah 1st Division
—
(Kids and Teens)
7-5
Gotowy
HANNAH RATLIFF
MAKHUWA BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Marley Garza Ohana Academy (San Antonio)
Children No-Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
1-7
Gotowy
Chloe Cavallaro
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrana na punkty - 03:00
Athena Aguilar 210 JIU-JITSU/Kraken JIU-JITSU
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
5-10
Gotowy
Zachry Moore
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 02:17
Carrson Hernandez CASTANO BJJ
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
4-8
Gotowy
Gannon Gillia
Bruno Guimaraes BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Ian Del Campo Brazilian Top Team Lake Jackson
Children No-Gi (Female) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
10-14
Gotowy
Lizette Hernandez
Ohana Academy (San Antonio)
Jordin Trevino Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
9-23
Gotowy
Andrew Valbuena
Warlord MMA
Christian Schroeder Cross Collar Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-11
Gotowy
Silas McInroe
MAKHUWA BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Cash Triesch Fighting Chance Academy
Teens No-Gi (Female) / Expert / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
12-23
Gotowy
GIDEON SANCHEZ
Ultimate Submission Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Alyssa Reyes South Texas Fight Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
4-7
Gotowy
Cooper Smith
Virtues Jiu-Jitsu
Brycen McCulloch Marra Senki Brazilian Jiu Jitsu Academy LLC Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-17
Gotowy
Alyson Caballero
Ohana Academy (San Antonio)
Alex Rodriguez CASTANO BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 110 - 119.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
3-22
Gotowy
Layla Silva
Ultimate Submission Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Savannah Servin RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Teens No-Gi (Male) / Expert / 140 - 149.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
12-25
Gotowy
Andrik Martinez
A-Force Bjj Eagle Pass Texas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Malachi Castano CASTANO BJJ