Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Hunter Gribble
KMD Self-Defense
Wygrana walkowerem
Tyler James JWB Dojo
Women Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
Christy 1st Division
—
(Adults)
5-15
Gotowy
Shaniqua Lloyd
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Bethany Waddle MidSouth LCCT Brazilian Jiu Jitsu Academy
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
1-18
Gotowy
Joshua Neely
OFK BJJ
Clay Sealy Borras BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Adults)
Gotowy
Zachary Paulson
Midtown Grappling Academy
Wygrana walkowerem
William Russell Borras BJJ
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
2-17
Gotowy
Joel Bennette
LAW SCHOOL MMA
Unknown User Midtown Grappling Academy Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-20
Gotowy
Craig Murphy
Ground Game BJJ Cleveland
Wygrana na punkty - 04:00
Robert Lockhart LAW SCHOOL MMA
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-25
Gotowy
Reginald Adams
LAW SCHOOL MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:44
Nathan Gilmore Rock City MMA
Women Gi / White / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
5-19
Gotowy
Ally Bowen
OFK BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Savannah Healy Stratos Jiu Jitsu
Women Gi / Blue / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Adult
(Adults)
5-21
Gotowy
Amber Sonderman
MidSouth LCCT Brazilian Jiu Jitsu Academy
Latasha Woolems Rock City MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
2-18
Gotowy
David Murchison
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Jordan Wright Team Shawn Hammond's/Nashville MMA Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-22
Gotowy
Matthew Howell
Ground Game BJJ - GRENADA
Coty Britt Get Real Academy Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-22
Gotowy
Jesse Medlock
Borras BJJ
Tyler Howell Infinity Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-21
Gotowy
Philip Baruch
Collective Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Colin Sperry GF Team
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-21
Gotowy
Craig Murphy
Ground Game BJJ Cleveland
Chad Connolly Team LDMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-24
Gotowy
Neil Taylor
Ingram's Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Zachary Paulson Midtown Grappling Academy
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
2-19
Gotowy
Joel Bennette
LAW SCHOOL MMA
David Murchison Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
1-24
Gotowy
Elliot McClintock
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Troy Aucoin MidSouth LCCT Brazilian Jiu Jitsu Academy
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-22
Gotowy
Alex Boland
Tupelo Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Colin Sperry GF Team
Women Gi / Purple / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
(Adults)
5-22
Gotowy
Brooke Childress
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Christian Gibbs Border Martial Arts Academy
Women Gi / White / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
5-20
Gotowy
Gerda Seredyte
Border Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Ally Bowen OFK BJJ
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
6-26
Gotowy
Mujahid Ahmed
Nashville MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Tyeus Westmorland Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
Gotowy
Craig Murphy
Ground Game BJJ Cleveland
Wygrana walkowerem
Matthew Howell Ground Game BJJ - GRENADA
Men No-Gi / Beginner / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-24
Gotowy
KeAaron Harris
LAW SCHOOL MMA
Javontay Reggans LAW SCHOOL MMA Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
Jonathan 2nd Division
—
(Adults)
6-29
Gotowy
Wilbert Redmond
LAW SCHOOL MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Jonathan Suh GF TEAM
Women Gi / Purple / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
(Adults)
5-23
Gotowy
Madison Malone
Triad Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:53
Christian Gibbs Border Martial Arts Academy
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
2-20
Gotowy
Unknown User
Midtown Grappling Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Jordan Wright Team Shawn Hammond's/Nashville MMA
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
6-27
Gotowy
Ryan Butler
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Tyeus Westmorland Memphis Judo and Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Women Gi / White / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-25
Gotowy
Lisa Long
MidSouth LCCT Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Sherri Laue Team LDMA
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-23
Gotowy
Philip Baruch
Collective Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Alex Boland Tupelo Jiu Jitsu Academy
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-23
Gotowy
Chad Connolly
Team LDMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Coty Britt Get Real Academy
Women Gi / White / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Director (40+)
(Adults)
5-26
Gotowy
Jennifer Shearon
TBJJA
Christina Blackwell Midtown Grappling Academy Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
6-30
Gotowy
Iliamin Turdubaev
Queen City Grappling Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Nicholas Chapman USA Jiu-Jitsu/The Grappling Barn