Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
1-20
Gotowy
Miguel Rodriguez
Team Santos
Wygrana na punkty
Kimble Wiggins Graciefighter Caribou
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-22
Gotowy
Helton Junior
TEAM LINK
Alex Ripianzi Defensive Edge Wygrana na punkty
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
5-27
Gotowy
Colin Mcleod
Lions Den Martial Arts
Alexander Green TRITAC Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Women Gi / Blue / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-27
Gotowy
Kathleen Johnson
Lions Den Martial Arts
Wygrana na punkty
Paula Dias Casa of Jiu Jitsu
Men No-Gi / Novice / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
4-25
Gotowy
Steven Miller
Lions Den Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Jacob Quintana Hudson Combat Academy
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
8-18
Gotowy
Ravi Hemlani
UMass BJJ Club
Wygrana na punkty - 04:00
Anthony Ruelle
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
Gotowy
Daniel Pizzo
Serra BJJ
Wygrana walkowerem - 06:00
Marcello Viktor TEAM LINK
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-17
Gotowy
Robert LaBonte
Performance Combat MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Randy Felion Independent Competitor
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
7-25
Gotowy
Julian Jiminian
GladiatorBJJ
Northern McCullough Clever Combat Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
10-20
Gotowy
Donavan Lozada
GladiatorBJJ
Wygrana na punkty
Michael Gallagher START BRAZILIAN JIUJITSU
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-23
Gotowy
Justin Cichy
Hyannis MMA
David Strumke Ultimate MMA Wygrana na punkty
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
(Adults)
3-23
Gotowy
Michael Irwin
Burgess Academy of BJJ and MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Andrew McCabe TEAM LINK
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
5-28
Gotowy
Christian Machado
Brazilian Top Team Boston
Pedro Bretas 617 Fight Sports Wygrana na punkty
Men No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Josiah Hrusch
Grove City Brazilian Jiu Jitsu Academy
Alex Tresselt Performance Combat MMA Wygrana walkowerem - 04:00
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
1-18
Gotowy
David Dzidakhanov
Independent Competitor
Daniel Hernandez Bronx Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
7-23
Gotowy
Peter Theoharidis
Renzo Gracie RI
Wygrana na punkty
Connor Kopp Independent Competitor
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
8-21
Gotowy
Maxwell Rogers
Team Lawton Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Kyle Macey GladiatorBJJ
Men No-Gi / Novice / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
4-26
Gotowy
Connor Wallace
TEAM LINK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
Jacob Quintana Hudson Combat Academy
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
10-21
Gotowy
Stephan Gristina
Orange County Fight Club
Daniel Pizzo Serra BJJ Wygrana na punkty
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-25
Gotowy
John Murray
Atlas Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Cameron Atkinson Gracie Sports USA/Macarra BJJ Hamden
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-24
Gotowy
Graham Leger
Manchester BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Brody Moran Real BJJ
Men No-Gi / Novice / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
4-27
Gotowy
Nicholas DeLeonardo
Ultimate MMA
Steven Miller Lions Den Martial Arts Wygrana na punkty
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
8-22
Gotowy
Ryan Colucci
Lauzon Savery Comp Team
Bobby Fryar Darkside Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Women Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
Men No-Gi / Beginner / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-23
Gotowy
Ned Kenney
10th Planet Springfield MA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Edgar Hernandez GladiatorBJJ
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-24
Gotowy
Josh Scott
Lauzon Savery Comp Team
Samuel Colenback TEAM LINK Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:13
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-25
Gotowy
Alex Ripianzi
Defensive Edge
Wygrana na punkty
David Strumke Ultimate MMA
Men No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Kimble Wiggins
Graciefighter Caribou
Wygrana walkowerem - 04:00
Josiah Hrusch Grove City Brazilian Jiu Jitsu Academy
Men No-Gi / Beginner / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
1-22
Gotowy
Mark Estes
TEAM LINK
Jesse Castro TRITAC Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Director (40+)
(Adults)
4-28
Gotowy
Jason Soukup
TEAM LINK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:03
MICHAEL HARTLING Manchester BJJ
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
Gotowy
Russell Koster
Behring Jiu Jitsu New York
Brian O'Neil Brazilian Martial Arts Center Wygrana walkowerem - 04:00
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
8-19
Gotowy
Joseph Notkin
TEAM LINK
Unknown User Warrior Poet Academy Wygrana na punkty