Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 12-13 years
Isaac 2nd division
—
(Kids and Teens)
3-22
Gotowy
Guilherme Martins
GFTeam Massachusetts
Robert Colenback TEAM LINK
Women No-Gi / Intermediate / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
1-4
Gotowy
Lizandra Rodriguez-Pagan
Mosher Bjj
Traci Baldwin Thornton Martial Arts
Women No-Gi / Intermediate / 100 - 109.9 (Atom Weight) / Adult
(Adults)
1-7
Gotowy
Samantha Bertini
TEAM LINK
Meiya Berkey GladiatorBJJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-20
Gotowy
Bryce Teixeira
Abusado Team
Anthony Stevens No team/association
Children No-Gi (Male) / Novice / 90 - 99.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-6
Gotowy
Micah Sweet
TEAM LINK
Domenic Acampora Calandrelli BJJ
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-40
Gotowy
Elshaddai Vanhoesen
Lions Den Martial Arts
Miguel Bonilla TEAM LINK
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-14
Gotowy
Tanner Tate
GONZALEZ GRAPPLING
Alex Nimiroski Mayo Quanchi Judo & Wrestling
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Women Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
5-41
Gotowy
Carolyn Trottier
TEAM LINK
Carollyne Conway Combat Fitness MMA
Children No-Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 12-13 years
Isaac 2nd division
—
(Kids and Teens)
1-13
Gotowy
Robert Colenback
TEAM LINK
Wygrana na punkty - 04:00
Isaac Alonzo Abusado Team
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 6-7 years
Tristan 2nd Div
—
(Kids and Teens)
3-1
Gotowy
Josiah Haubert
GFTeam Massachusetts
Wygrana na punkty - 03:00
Tristan Marzullo Jiu Jitsu Life
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
1-1
Gotowy
Mackenzie Blake
York Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Micah Betancourt Carlson Gracie Team Brightman
Children No-Gi (Female) / Novice / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-1
Gotowy
Aubrey Venegas
New Haven PAL Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Mia Serna GFTeam Massachusetts
Children No-Gi (Male) / Novice / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
3-2
Gotowy
Micah Sweet
TEAM LINK
CHASE HAUSCHILD GladiatorBJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-2
Gotowy
Tristan Marzullo
Jiu Jitsu Life
Gunnar Charette York Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
4-1
Gotowy
Asher Sweet
TEAM LINK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Emma Ketzer Lions Den Martial Arts
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-2
Gotowy
Jaxson Blake
York Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Roberto Mathews New Haven PAL Jiu-Jitsu
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-4
Gotowy
Anthony Castellanos
GladiatorBJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Knox Oliver
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
4-4
Gotowy
Connor Lowe
Relson Gracie CT
Kieth Sloan Boston Bjj Stoughton Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
3-3
Gotowy
Andrew Smith
New Haven PAL Jiu-Jitsu
Nicholas Demartino Calandrelli BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Teens No-Gi (Male) / Novice / 160 - 169.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
5-1
Gotowy
Samwise Bentley
York Martial Arts
Elijah Wood Mayo Quanchi Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-6
Gotowy
Reisy Lima
Icon Jiu Jitsu Team USA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Emma Marzullo Jiu Jitsu Life
Children No-Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
4-2
Gotowy
Isaac Alonzo
Abusado Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Emma Ketzer Lions Den Martial Arts
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-3
Gotowy
Gunnar Charette
York Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Deandre Smith New Haven PAL Jiu-Jitsu
Children No-Gi (Male) / Novice / 90 - 99.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-4
Gotowy
Micah Sweet
TEAM LINK
Wygrana na punkty - 03:00
Domenic Acampora Calandrelli BJJ
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 14-15 years
Moved to Teen Males and weight
—
(Kids and Teens)
5-2
Gotowy
Giovanna Martins
GFTeam Massachusetts
Caden Carll Evolution Athletix Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
4-5
Gotowy
Rafael Lima
GFTeam Massachusetts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Aiden Ketzer Lions Den Martial Arts
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
3-7
Gotowy
Brent Malecki
York Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Addison Lacy Jiu Jitsu Life
Children No-Gi (Male) / Novice / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-3
Gotowy
Hunter Jackson
New Haven PAL Jiu-Jitsu
Nicholas Acampora JR. Calandrelli BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
4-6
Gotowy
Nathan Schonton
GFTeam Massachusetts
Jackson White Lions Den Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-7
Gotowy
Clara Brown
Jiu Jitsu Life
Zoey Dexter Carlson Gracie Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19