Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-8
Gotowy
Kevin O’Connor
Forge Jiu-jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Joshua Rosario Grizzlies W.A
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Director (40+)
(Adults)
5-11
Gotowy
Stephen Marshall
Darkside Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Eric Lemanski Lakeville MMA (Team Chaos)
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
4-9
Gotowy
Joe Shifman
Renzo Gracie RI
Brian Xhullima No Team Wygrane przez Poddanie (submission)
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
3-10
Gotowy
José Costa
Daniel Gracie
Connor Kopp Wai Kru MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Men No-Gi / Novice / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-11
Gotowy
Caleb Redlon
Lakeville MMA (Team Chaos)
Wygrana na punkty - 04:00
Dovlan Ziniak Calandrelli BJJ
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-12
Gotowy
Piotr Gorczynski
Calandrelli BJJ
Tyler Childs Alliance NEBJJ Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Expert / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-6
Gotowy
Andrew Tevay
Black Hole Jiu-Jitsu
Dante DelBonis Iron Faith Wrestling Club Wygrana na punkty - 06:00
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
4-10
Gotowy
James Carnes
South Shore Sportfighting
Jaspreet Cheema AT Jiu-Jitsu NYC Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-7
Gotowy
Anthony Offiaeli
Underdog MMA CT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Andrew Smikle TRITAC Training Center
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
3-11
Gotowy
Oscar Fernandes
Technique BJJ
Michael Hernandez FAA Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-9
Gotowy
Will Doolin
USMMA
Kevin O’Connor Forge Jiu-jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Women No-Gi / Expert / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
6-10
Gotowy
Ashley Barrett
USMMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Jerilyn Reed The Roughhouse
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-13
Gotowy
Isaac Carlson
MassBJJ-Arlington
Wygrana na punkty - 05:00
Seamus Ashburner Crossroads BJJ
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-8
Gotowy
Michael Montagna
Darkside Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Andrew Smikle TRITAC Training Center
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
3-12
Gotowy
Connor Kopp
Wai Kru MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:26
Michael Hernandez FAA
Women No-Gi / Expert / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
Jerilyn xtra match up Wt
—
(Adults)
5-15
Gotowy
Jerilyn Reed
The Roughhouse
Ashley Ferrara SANDERS JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Men No-Gi / Expert / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
Chris xtra division
—
(Adults)
6-11
Gotowy
Chris Almestica
Grizzlies W.A
Wygrana na punkty - 04:00
Jason Fife GRACIE SPORTS USA
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
3-14
Gotowy
Wesley Heard
Forge Jiu-jitsu
Brandon Neiford Grizzlies W.A Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
4-14
Gotowy
Dominic Parrella
USMMA
Wygrana na punkty - 04:00
Caleb Redlon Lakeville MMA (Team Chaos)
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-9
Gotowy
Anthony Offiaeli
Underdog MMA CT
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Montagna Darkside Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
5-14
Gotowy
Tyler Childs
Alliance NEBJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Isaac Carlson MassBJJ-Arlington
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
4-15
Gotowy
Ryan Griffin
Tri-force MMA
Michael Nguyen Practical Self Defense Training Center Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Piotr Gorczynski
Calandrelli BJJ
Seamus Ashburner Crossroads BJJ Wygrana walkowerem
Men No-Gi / Novice / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-16
Gotowy
Mandeep Cheema
No Team.
Sean Kelly Darkside Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
6-12
Gotowy
Jason Fife
GRACIE SPORTS USA
Abraham Pitrowski Tim Burrill BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-13
Gotowy
Chris Almestica
Grizzlies W.A
Daniel Gilliam The Roughhouse Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
6-13
Gotowy
Andre Dickerson
renzo gracie latham
Andrew Tevay Black Hole Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
Gotowy
Abraham Pitrowski
Tim Burrill BJJ
Wygrana walkowerem
Nicholas Caggia Delete
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-17
Gotowy
Dante DelBonis
Iron Faith Wrestling Club
Wygrana na punkty - 05:00
Omer Rona Mat Monsters Academy
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-15
Gotowy
Keven Ribeiro
Alliance Jiu-Jitsu Framingham
Wygrana na punkty - 04:00
Tyler Messinger Ocean State BJJ
Men No-Gi / Novice / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Jared SHAPIRO
Darkside Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Dovlan Ziniak Calandrelli BJJ
Men No-Gi / Novice / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-12
Gotowy
Caleb Redlon
Lakeville MMA (Team Chaos)
Wygrana na punkty - 04:00
Jared SHAPIRO Darkside Jiu-Jitsu