Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Beginner / 39.9 & Under / 6-7 years
(Kids and Teens)
11-42
Gotowy
Aaron Nepomuceno
Atos Jiu-Jitsu Las Vegas
Wygrana na punkty - 03:00
Liam Wanless Syndicate MMA
Children Gi (Male) / Intermediate / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
7-48
Gotowy
Samuel White
FTCC LV
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Julian Jauregui Cage Combat Academy
Children Gi (Male) / Advanced / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
10-40
Gotowy
SeanJohn Mata Gueso
SIMGO Academy
Matthew Ross MC Unit Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-43
Gotowy
Jace Martinez
Carlson Gracie Henderson
Nathaniel Contreras Riverside Submission Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-39
Gotowy
Cruz Beckering
Cage Combat Academy
Billy Wolford Syndicate MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Teens Gi (Male) / Intermediate / 150 - 159.9 / 14-15 years
Landon 2nd Division
—
(Kids and Teens)
15-42
Gotowy
Landon Carrera
Syndicate MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Kolton Martin Carlson Gracie Team
Teens Gi (Female) / Intermediate / 120 - 129.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
14-43
Gotowy
Olivia Montenegro
Vills Bros BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Jada Flores Gracie Nevada
Children Gi (Male) / Novice / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
12-46
Gotowy
Cameron Laub
ODINS HALLS BJJ
AERON BERNAL Vills Bros BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
5-42
Gotowy
Kaylani Polee
VMBJJ
Violet Garcia Vills Bros BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 39.9 & Under / 6-7 years
(Kids and Teens)
11-44
Gotowy
Hunter Chau
Atos Jiu-Jitsu Las Vegas
Chandler Casillan Vills Bros BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-46
Gotowy
Eveen Zamora
Vills Bros BJJ
Milana Todorovic FTCC LV Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Teens Gi (Male) / Beginner / 160 - 169.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
14-39
Gotowy
Malahkai Berry
Vills Bros BJJ
Wygrana na punkty
Connor Rice The Ludus MMA
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-45
Gotowy
Cesar Medrano Jr
Cage Combat Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Andrew Mixon Atos Jiu-Jitsu Las Vegas
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
1-38
Gotowy
Josiah Fernandez
ODINS HALLS BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Alaka’i Bradley SIMGO Academy
Teens Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
15-43
Gotowy
Jayden Chance Rodriguez
Drysdale/Zenith
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Ethan Araki Sergio Penha's Brazilian Jiu-Jitsu academy
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
9-47
Gotowy
Ivan Kotenko
GRACIE BARRA HENDERSON LAS VEGAS
Cameron Ross MC Unit Academy Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi (Female) / Expert / 110 - 119.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
13-44
Gotowy
Aileen Luis
FIGHT CAPITAL GYM
Kayli Rhodes NOVA UNIAO LAS VEGAS/ RIVALS BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Children Gi (Female) / Beginner / 80 - 89.9 / 12-13 years
Alexis 1st Division
—
(Kids and Teens)
10-39
Gotowy
Morgan Val
ODINS HALLS BJJ
Alexis Higgins Vills Bros BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
5-45
Gotowy
Zachery Dublin
Fredson Paixão Academy
Braden Graffio Carlson Gracie Green Valley Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Advanced / 80 - 89.9 / 10-11 years
Logan 2nd Division
—
(Kids and Teens)
Gotowy
Frankie Ramirez
CARLSON GRACIE BRAWLEY
Wygrana walkowerem
Logan Arenas Art of JiuJitsu
Teens Gi (Male) / Beginner / 160 - 169.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
Gotowy
Nikolaos Tsiouris
RoninjitsuLV
Connor Rice The Ludus MMA Wygrana walkowerem
Children Gi (Female) / Intermediate / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
4-49
Gotowy
Alina Haines
Black Dragon Martial Arts Borger TX
Kaylani Addington FTCC LV Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Advanced / 80 - 89.9 / 10-11 years
Logan 2nd Division
—
(Kids and Teens)
Gotowy
Samson Paulino
Atos Jiu-Jitsu Las Vegas
Wygrana walkowerem
Logan Arenas Art of JiuJitsu
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
6-47
Gotowy
Lynzie Higgins
Vills Bros BJJ
Pricila Zurita ODINS HALLS BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
16-48
Gotowy
Ethan Funt
Syndicate MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Cruz Montes Cage Combat Academy
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-44
Gotowy
Triton Tilley
Vills Bros BJJ
Darian Dent Zangief bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Children Gi (Male) / Beginner / 39.9 & Under / 6-7 years
(Kids and Teens)
11-43
Gotowy
Aaron Nepomuceno
Atos Jiu-Jitsu Las Vegas
Wygrana na punkty - 03:00
Austin Alvarez CARLSON GRACIE BRAWLEY
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
1-36
Gotowy
Roman Karnowski
MC Unit Academy
James Tyler Burke SIMGO Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Advanced / 80 - 89.9 / 10-11 years
Logan 2nd Division
—
(Kids and Teens)
7-49
Gotowy
Frankie Ramirez
CARLSON GRACIE BRAWLEY
Samson Paulino Atos Jiu-Jitsu Las Vegas Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
8-46
Gotowy
Zelin Kamanu
Atos Jiu-Jitsu Las Vegas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Brody Webb Komainu Yemaso BJJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
12-44
Gotowy
Jaden Nieto Rama
Vills Bros BJJ
Azzad Zamora Vills Bros BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
3-41
Gotowy
Kendall Polee
VMBJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Billy Wolford Syndicate MMA