Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
1-10
Gotowy
Cleo Gonzalez
New Braunfels Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
AARON RUIZ A Force Eagle Pass
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
6-4
Gotowy
Landon Lowrance
Strong Arm BJJ
Wygrana na punkty - 02:59
Austin Benavidez Carlson Gracie San Antonio
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
5-7
Gotowy
Valentin Serrano
Tntxjiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Solomon Vasquez Carlson Gracie San Antonio
Children No-Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
7-14
Gotowy
Faith Canales
A Force Eagle Pass
Skylar Blanco Maciel Ground Savage Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
3-10
Gotowy
Evan Nunez
Carlson Gracie San Antonio
Wygrana na punkty - 03:00
Connor Zarethiel Gerez CASTANO BJJ
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
Jesus 2nd Division
—
(Kids and Teens)
4-10
Gotowy
Michael Arellano
The Woodlands Jiu Jitsu
Gustavo Salazar Pinnacle Martial Arts/Rodrigo Cabral Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Children No-Gi (Female) / Beginner / 90 - 99.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
8-10
Gotowy
Ariana Gonzalez
Ohana Academy (San Antonio)
Mya Valentin Pinnacle Martial Arts/Rodrigo Cabral Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 150 - 159.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
4-12
Gotowy
Andrew Pando
10th Planet San Antonio
Achilles Murad Modern Jiu-Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:09
Children No-Gi (Male) / Novice / 39.9 & Under / 5 years & younger
(Kids and Teens)
2-6
Gotowy
Unknown User
Unity Training Center
Wygrana na punkty - 03:00
Ezekiel Santos A Force Eagle Pass
Children No-Gi (Female) / Beginner / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
1-12
Gotowy
Ayden Escamilla
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Sophia Trejo SOTX BJJ
Children Gi (Male) / Advanced / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
9-14
Gotowy
Hunter Fazand
John's Gym Liberty Hill
Wygrana na punkty - 03:00
Jonathan Campbell NBTC BJJ
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
5-8
Gotowy
Jordan Sanchez
Team Ferreira BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Ryson Richman Narvaez Brazilian Jiu Jitsu
Children No-Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
7-12
Gotowy
Sofia Ramirez
Ohana Academy (San Antonio)
Mila Purser Pinnacle Martial Arts/Rodrigo Cabral Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
3-11
Gotowy
Billy Dingle
Ismael Perez III Tntxjiujitsu Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 110 - 119.9 / 12-13 years
Ema 2nd Division
—
(Kids and Teens)
8-13
Gotowy
Jackie Fernandez
Montaña Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Lizette Hernandez Ohana Academy (San Antonio)
Children No-Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
6-6
Gotowy
Merrick Maffry
Carlson Gracie San Antonio
Piper BRUNSON Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 140 - 149.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
4-15
Gotowy
Ethan Mendoza
GRACIE BARRA (USA)
Gavin Garza Ohana Academy (San Antonio) Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-14
Gotowy
Frank Archibald
Ohana Academy (San Antonio)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Andrew Campbell NBTC BJJ
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
Sadie 1st Division
—
(Kids and Teens)
8-16
Gotowy
Elle Swanson
Cooper MMA
Sadie Johnson 10th Planet San Antonio Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Children No-Gi (Female) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
7-13
Gotowy
Camila Torres
TNT FUENTES MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Adelaide Daly Carlson Gracie San Antonio
Children Gi (Male) / Beginner / 39.9 & Under / 5 years & younger
(Kids and Teens)
3-13
Gotowy
Unknown User
House of Jiu-Jitsu
Zion Rodriguez Trinity Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Children No-Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
9-11
Gotowy
Lincoln Spielmann
Ohana Academy (San Antonio)
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
David Schilling Gracie Barra Heights
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
1-16
Gotowy
Alexander Gonzalez
Modern Jiu-Jitsu
Levi McCloy Strong Arm BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:35
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-9
Gotowy
Thomas Elsarelli
A Force Del Rio
Wygrana na punkty - 02:59
Lazarus Casas House of Jiu-Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-10
Gotowy
Luis Eduardo Perez
A Force Eagle Pass
Wygrana na punkty - 03:00
Vaughn Gallo NBTC BJJ
Children No-Gi (Female) / Beginner / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
1-13
Gotowy
Ava Lopez
BJJ Revolution Team
Ayden Escamilla Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 150 - 159.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
4-13
Gotowy
Ivan Remley
Luling Mixed Martial Arts
Andrew Pando 10th Planet San Antonio Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Children No-Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
6-8
Gotowy
Landon Carney
10th Planet San Antonio
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
John Garcia Tntxjiujitsu
Children No-Gi (Female) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
5-13
Gotowy
Zoe Atkins
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Victoria Rodriguez A Force BJJ
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
2-10
Gotowy
Ronan Riley
Brazilian Top Team- San Antonio
Wygrana na punkty - 03:00
Tomas Munoz A Force Eagle Pass
Children No-Gi (Female) / Intermediate / 110 - 119.9 / 12-13 years
Ema 2nd Division
—
(Kids and Teens)
8-14
Gotowy
Ema Navar
Carlson Gracie San Antonio
Wygrana na punkty - 03:00
Lizette Hernandez Ohana Academy (San Antonio)
Children No-Gi (Female) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
7-15
Gotowy
Mileena Waterman
Gracie Barra Corpus Christi
Wygrana na punkty - 03:00
Zoe Bermudez A Force Del Rio