Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
7-25
Gotowy
Devin Burnison
Wygrana na punkty - 04:00
Samuel Slagle Renzo Gracie Nashville
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Director (40+)
(Adults)
8-29
Gotowy
Adam Beck
Bad wolf MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Shawn Allen Nashville MMA
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
5-27
Gotowy
Bryce Lamb
carlos machado
Timothy Robertson Lucas Lepri BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
Gotowy
Jose Arriaga
Gracie Barra Murfreesboro
Wygrana walkowerem
Griffin Moore Renzo Gracie Nashville
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Nicholas Shepherd
American Killer Bee Somerset/London
John Jones Knoxville Martial Arts Academy Wygrana walkowerem
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
Justin 2nd Division
—
(Adults)
6-28
Gotowy
Jared Cox
FBS Combat Club
Justin Pickett Legion Jiu Jitsu Tennessee Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
5-24
Gotowy
Jacob Haustein
KIOTO BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission)
Joshua Logan American Killer Bee Somerset/London
Men Gi / Brown / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Executive (50+)
Thomas 1st Division
—
(Adults)
9-29
Gotowy
Gurjot Singh
Temple Underground Internal Boxing Gym
Thomas Coulter Lucas Lepri BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Brown / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
8-30
Gotowy
Jerry McCoy
Renzo Gracie Clarksville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Phillip Hazelwood BUSHIDO MMA
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
3-24
Gotowy
Andrew Stewart
Nashville MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Nicholas Stone 10th Planet Huntsville
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
5-28
Gotowy
Isaiah Casey
Team Shaun Hammonds/VIP Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Jedidiah Slayman Borras BJJ
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
8-27
Gotowy
Jaysen Baker
Legion BJJ
Wygrana na punkty - 06:00
Nick Peterson Renzo Gracie Nashville
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
4-22
Gotowy
Troy Sandella
TBJJA
Peymon Emami Renzo Gracie Nashville Wygrana na punkty - 05:00
Men Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-27
Gotowy
Eli Fox
PMA Oak Ridge
Wygrana na punkty - 05:00
Caleb McConnell The Academy/Team Shawn Hammonds
Men Gi / Purple / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
Dustin 1st Division
—
(Adults)
9-30
Gotowy
Dustin Retterer
PMA Oak Ridge
Dustin Hurst Lucas Lepri BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
6-22
Gotowy
Alex DeRiggi
Phoenix MMA and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Jon Pounders Gracie Owensboro
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
7-26
Gotowy
Alfonso RAMIREZ
GRACIE BARRA (USA)
Wygrana na punkty - 04:00
Joseph Perrault BUSHIDO MMA
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
4-25
Gotowy
William Browning
Nashville MMA
Hunter Pilotte Claymore Fighting & Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
5-29
Gotowy
Timothy Robertson
Lucas Lepri BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Eric Ridenour PMA Oak Ridge
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
8-28
Gotowy
Alexander Joss
Renzo Gracie Nashville
Wygrana na punkty - 06:00
Chase Morales Lucas Lepri BJJ
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
7-27
Gotowy
Devin Burnison
John Jones Knoxville Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
9-31
Gotowy
James Hagan
Temple Underground Internal Boxing Gym
Michael Channell SOFTWARE Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-25
Gotowy
Owen Threewit
TBJJA
Luke Backes Renzo Gracie Clarksville Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
4-26
Gotowy
James Marchionni
Legion BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Gunnar Terhune GRACIE BARRA (USA)
Men Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
3-28
Gotowy
Collin Arthur
Team Shaun Hammonds/VIP Martial Arts
Austin Fox PMA Oak Ridge Wygrana na punkty - 05:00
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-29
Gotowy
Travis Jacobs
Kioto BJJ Chatt
Wygrana na punkty - 04:00
Jay Bueno Phoenix MMA and Fitness
Men Gi / Purple / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
9-32
Gotowy
Jesse Brown
Form 7 Martial Arts
Chris Scheele Bad wolf MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
3-30
Gotowy
Adrian Henriquez
Gracie Barra Mt. Juliet
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
James Nagle Nashville MMA
Men Gi / Purple / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Director (40+)
Ryan 2nd Division
—
(Adults)
8-31
Gotowy
Ash Monroe
Lucas Lepri BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Ryan Poli Renzo Gracie Nashville
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
4-27
Gotowy
Jesse Drost
Matrix Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
ANH LE Pyramid Martial Arts
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Dillon Whitaker
Shelbyville Jiu-jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Callum Kerr Nashville MMA
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
7-28
Gotowy
Alfonso RAMIREZ
GRACIE BARRA (USA)
Wygrana na punkty - 04:00
Colin Brewer Renzo Gracie Nashville