Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens Gi (Female) / Expert / 45 - 49.9 / 14-15 years
(All Divisions)
10-10
Gotowy
Armegisa Shpuza
Champions Academy Brussels
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:00
Bayane Zoourak Champions Academy Brussels
Men No-Gi / Intermediate / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
8-23
Gotowy
Thibaut Pistore
Will Jarque Gracie Garraf Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Children Gi (Male) / Novice / 25 - 29.9 / 8-9 years
Aganov 1st Division
—
(All Divisions)
1-21
Gotowy
Nohra Vanbockryck
JII ON DU
Wygrana na punkty - 03:00
Agabek Sagidov Moka Team 443
Children Gi (Male) / Expert / 25 - 29.9 / 10-11 years
Marlo & Issa 2nd Division
—
(All Divisions)
4-26
Gotowy
Issa DYA
DEO JIU JITSU / CDK TEAM
Boris Myakishev Ratiborets Vienna Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Children No-Gi (Male) / Expert / 20 - 24.9 / 6-7 years
(All Divisions)
2-16
Gotowy
Laurin Bayer
Matrix Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Ivan Savchenko BROTHERHOOD
Children Gi (Male) / Expert / 35 - 39.9 / 10-11 years
Myriam 1st Division
—
(All Divisions)
9-18
Gotowy
Adam ALAOUI
DEO JIU JITSU / CDK TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Ulysses Sanner Matrix Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
7-19
Gotowy
Jordan Chermanne
URBAN TEAM
Sam KACHANI Fight industrie Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
3-25
Gotowy
Zwetkow Alexander
Garage BJJ
Ruben Holkenov SIAM BJJ / Halavanca Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Teens No-Gi (Male) / Expert / 45 - 49.9 / 14-15 years
Haroun Div 2
—
(All Divisions)
10-12
Gotowy
Joseph Fleming
Next Generation MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Haroun Zoourak Champions Academy Brussels
Children Gi (Male) / Beginner / 35 - 39.9 / 12-13 years
Julian 1st Division
—
(All Divisions)
2-17
Gotowy
Julian Espinal
Matrix Jiu-Jitsu
Enzo Truffin ASC59 Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Children Gi (Male) / Expert / 35 - 39.9 / 10-11 years
Myriam 1st Division
—
(All Divisions)
9-19
Gotowy
Temirlan Valiyev
Moka Team 443
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Borys Chalawa Zenith bjj
Children Gi (Male) / Beginner / 20 - 24.9 / 6-7 years
Antoine 1st Division
—
(All Divisions)
1-19
Gotowy
Arvid Lundin
CANTAGALO INTERNATIONAL
Antoine Ho Carlson Gracie Luxembourg Wygrana na punkty - 03:00
Men No-Gi / Intermediate / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
8-24
Gotowy
Damian Malenczyk
Serpentes Słupsk
William Grenier Wygrana na punkty - 04:00
Children Gi (Male) / Expert / 40 - 44.9 / 12-13 years
Joel & Alexander 1st Division
—
(All Divisions)
9-20
Gotowy
Alexander Enikeev
A-FORCE BJJ
Joel Noten Gracie Barra Utrecht Wygrana na punkty - 04:00
Children No-Gi (Male) / Expert / 30 - 34.9 / 12-13 years
Anis 1st Division & Adam 2nd Division
—
(All Divisions)
2-20
Gotowy
Anis Hannan
MMA FACTORY
Adam ALAOUI DEO JIU JITSU / CDK TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
3-26
Gotowy
Igor Cesar Teixeira Fortes
Carlson Gracie Luxembourg
Wygrana na punkty - 05:00
Zwetkow Alexander Garage BJJ
Men No-Gi / Intermediate / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
10-13
Gotowy
Driss Delubac
Uplay Martial Arts Luxembourg
Guillaume Comyn team challenge Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Teens Gi (Male) / Expert / 65 - 69.9 / 16-17 years
Volodimir 2nd Division
—
(All Divisions)
7-14
Gotowy
Georg Rasumny
POUND FOR POUND TEAM
Matsu Major Gracie Jiu Jitsu Oostende Wygrana na punkty - 04:00
Women No-Gi / Expert / 55 - 59.9 (Fly Weight) / Master (30+)
(All Divisions)
9-23
Gotowy
Malgorzata Ptaszynska
COPACABANA FIGHT CLUB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:59
Katia Winklmaier-Peran Top Brother Europe
Children Gi (Male) / Beginner / 35 - 39.9 / 12-13 years
Julian 1st Division
—
(All Divisions)
2-18
Gotowy
Keanu Vanbockryck
JII ON DU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Julian Espinal Matrix Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Intermediate / Light Weight (70 Kg to 74.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
7-20
Gotowy
Maxime Flores
Black anaconda team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Enrico Peterson WingTsun Gera
Men No-Gi / Intermediate / Cruiser Weight (85 Kg to 89.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
10-14
Gotowy
Philip Schmitz
Top Brother Europe
Ramazi Kvetenadze Fighting Club Luxembourg Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
4-28
Gotowy
Lucas Barthelemy
Black anaconda team
Wygrana na punkty - 05:00
Mandiaye Ba Gallygator
Men No-Gi / Intermediate / Heavy Weight (90 Kg to 99.9 Kg) / Master (30+)
(All Divisions)
8-25
Gotowy
Manuel Berg
Grappling Pandas BJJ - TuS Büchenbeuren
Wygrana na punkty - 04:00
Will Jarque Gracie Garraf
Men No-Gi / Intermediate / Welter Weight (75 Kg to 79.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
3-27
Gotowy
Julien Bodet
Core BJJ Arlon
Ruben Holkenov SIAM BJJ / Halavanca Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Children Gi (Male) / Beginner / 20 - 24.9 / 6-7 years
Antoine 1st Division
—
(All Divisions)
1-20
Gotowy
Haris MOHAMMAD
Fightzone Malmö
Logan McDonald The MMA Academy Liverpool Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 60 - 64.9 / 12-13 years
Fahim 2nd Division
—
(All Divisions)
3-29
Gotowy
Max Wuerstle
Fightzone Remagen Checkmat
Vertti Puurtinen Uplay Martial Arts Luxembourg Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Teens Gi (Male) / Expert / 65 - 69.9 / 16-17 years
Volodimir 2nd Division
—
(All Divisions)
7-16
Gotowy
Georg Rasumny
POUND FOR POUND TEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Volodimir Hryhorchuk GBROTEAM
Children Gi (Male) / Novice / 25 - 29.9 / 8-9 years
Aganov 1st Division
—
(All Divisions)
1-22
Gotowy
AGANOV David
GRACIE BARRA PARIS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Agabek Sagidov Moka Team 443
Teens Gi (Female) / Expert / 45 - 49.9 / 14-15 years
(All Divisions)
10-11
Gotowy
Joseph Fleming
Next Generation MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:53
Armegisa Shpuza Champions Academy Brussels
Women No-Gi / Intermediate / 55 - 59.9 (Fly Weight) / Adult
(All Divisions)
9-24
Gotowy
Unknown User
Top Brother Europe
Nikoleta Ruci italian defence academy Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / Feather Weight (65 Kg to 69.9 Kg) / Adult
(All Divisions)
4-29
Gotowy
Leo Peguy
BJJ Metz-Cuvry
Laid Guedouari RONIN FIGHT TEAM Wygrana na punkty - 05:00