Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Novice / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-19
Gotowy
Felix Gonzalez
Manchester BJJ
John Altamirano Jonesly MMA Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Director (40+)
(Adults)
9-28
Gotowy
Justin Tejada
RENZO GRACIE BROOKLYN
Ben Coburn Montpelier Martial Arts BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-19
Gotowy
Dan Rich
Teixeira MMA
Wygrana na punkty - 04:00
James Solaris GRACIE SPORTS USA
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
8-20
Gotowy
Max Nace
Binghamton University BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Matthew Hopkinson Black Hole Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
5-17
Gotowy
Ian Sausville
RGS Underground
Wygrana na punkty - 04:00
Dan Clark Graciefighter Caribou
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-14
Gotowy
Marc Dube
The Rough
Geoffrey Toal Renzo Gracie Milford academy Wygrana na punkty - 04:00
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Intermediate
(Adults)
10-22
Gotowy
Kaitlyn Boland
Radius Martial Arts/10th Planet Fairfield
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:39
Dominique Vranos Renzo Gracie CT
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
8-24
Gotowy
Trevor Torres
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Amadeo Bugatti Black Wolf Martial Arts
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
9-26
Gotowy
Cristian Jimenez
RENZO GRACIE NY
Javan Bresler Iron Guard BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
Men No-Gi / Novice / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
Felix Gonzalez
Manchester BJJ
Wygrana walkowerem
Alexander Padilla Manchester BJJ
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-15
Gotowy
Marcus Olayo
S.S.D.A. MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Unknown User
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
9-27
Gotowy
James Elia
ProFit Judo Club
Angelo Coschignano American Top Team CT / Kore BJJ Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-20
Gotowy
Jacob Chwiedz
Black Wolf Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Tariq Lembrick UnderdogBJJ
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
5-20
Gotowy
Joseph Carey
Calandrelli BJJ
Gabriel Pineda Long Island MMA Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-16
Gotowy
Daniel McDonald
Renzo Gracie Milford
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-22
Gotowy
Delano Littleton
Graciefighter Caribou
Inshal Malik Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:48
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-21
Gotowy
Brandon Loyd
New England Submission Fighting (NESF)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Matthew Hopkinson Black Hole Jiu-Jitsu
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
9-29
Gotowy
Julio Valdez
Precision Boxing & MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Thomas Kempton Jr Manchester BJJ
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Intermediate
(Adults)
10-23
Gotowy
Alyssa Tortora
Lauzon Savery Comp Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Dominique Vranos Renzo Gracie CT
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Master (30+)
(Adults)
7-16
Gotowy
Bill Nick
Radius Martial Arts/10th Planet Fairfield
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Jith Ennacheril Arena Training Center
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
8-25
Gotowy
Sergio Ferreira
Casa of Jiu Jitsu
Elvis Hernandez De Souza ICON JIU JITSU TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:54
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
4-22
Gotowy
Dan Rich
Teixeira MMA
George Lianos Binghamton University BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-20
Gotowy
Jose Rodriguez
Calandrelli BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Dan Rich Teixeira MMA
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
7-19
Gotowy
Nuh Ajdinoski
American Top Team CT / Kore BJJ Association
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Ethan Savluk Ascension Athletics
Men No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
5-22
Gotowy
Gion Rosario
Underdog MMA CT
Anthony Romei TRITAC Training Center Wygrana na punkty - 04:00
Women Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
10-26
Gotowy
Jeevanie Liliah
Kai MMA
Rachel Hamilton Michael DeLuca Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
6-23
Gotowy
Aidan Miller
Radius Martial Arts/10th Planet Fairfield
Wygrana na punkty - 04:00
Dean Accomando No academy, no affiliate
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
8-26
Gotowy
Antoine Pindrys
Renzo Gracie Milford
Billy Goff The Rough Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:23
Men No-Gi / Novice / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
4-21
Gotowy
John Altamirano
Jonesly MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:31
Joseph Galperin Binghamton University BJJ
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
3-21
Gotowy
Adam Wright
Long Island MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Tariq Lembrick UnderdogBJJ
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Intermediate
(Adults)
7-20
Gotowy
Michael Nguyen
Practical Self Defense Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Jith Ennacheril Arena Training Center
Men Gi / Blue / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
9-30
Gotowy
Nathan Roth
Hammer Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Cahill CARLSON GRACIE JIU JITSU TEAM