Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teens Gi (Male) / Expert / 140 - 149.9 / 14-15 years
Carlos 2nd Division
—
(Kids and Teens)
Gotowy
Stephen C Seymour
Hollister Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Carlos Galvao Apex BJJ
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Kids and Teens)
3-37
Gotowy
Chloe Cox
Infinite Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Oran Mc Atamney El Niño Training Center
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 6-7 years
Daniel 2nd Division
—
(Kids and Teens)
1-41
Gotowy
Daniel Takahashi
Charles Gracie Fremont
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Connor Hewitt
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
Collin 2nd Division
—
(Kids and Teens)
2-40
Gotowy
Adnan Presswala
Combat Sports Academy (CSA)
Collin Gonzalez Elite Team International Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Children Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 12-13 years
Kayleb 1st Division
—
(Kids and Teens)
5-33
Gotowy
Kayleb Chao
Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Adam Maldonado Jr. House of Moons
Teens Gi (Male) / Expert / 140 - 149.9 / 14-15 years
Carlos 2nd Division
—
(Kids and Teens)
6-33
Gotowy
Fnu Mahtabuddin
Akbari BJJ
Stephen C Seymour Hollister Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-34
Gotowy
Jalon Samonte
Darcio lira
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Ricky Maki Granite Bay Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
Alex 2nd Division
—
(Kids and Teens)
1-43
Gotowy
Alex Garcia
Checkmat / Antdawgs MMA
Maddox Mayora AMERICAN ELITE GRAPPLING Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
2-41
Gotowy
Gabriel Varon
Caio Terra Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Jayden Aguirre Mindset Martial Arts
Children Gi (Male) / Expert / 150 - 159.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
6-38
Gotowy
Troy Roser
Marco Nascimento bjj
Wygrana na punkty - 03:00
Diego Castillo Behring Last Stand
Children Gi (Male) / Intermediate / 120 - 129.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
2-42
Gotowy
Joseph Rabara
Cordero BJJ
William Gilleland Waza BJJ Elk Grove Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Teens Gi (Male) / Beginner / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
1-38
Gotowy
Akshat Debnath
Serao Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Anthony Ayala Sensei Studios
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Kids and Teens)
3-38
Gotowy
Orria Chavez
Granite Bay Jiu-Jitsu
Cayden Ancheta Knoxx Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-35
Gotowy
Roman Cabaccang
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Ricky Maki Granite Bay Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Kids and Teens)
Gotowy
Oran Mc Atamney
El Niño Training Center
Orria Chavez Granite Bay Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 6-7 years
Daniel 2nd Division
—
(Kids and Teens)
1-42
Gotowy
Javier Casillas
Ralph Gracie Modesto
Wygrana na punkty - 03:00
Daniel Takahashi Charles Gracie Fremont
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Kids and Teens)
3-39
Gotowy
Chloe Cox
Infinite Jiu-Jitsu
Cayden Ancheta Knoxx Gym Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
4-36
Gotowy
Dyami Lejeau
Granite Bay Jiu-Jitsu
Jalon Samonte Darcio lira Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Advanced / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
6-39
Gotowy
Andrew Cortinas
Cordero BJJ
Ayden Mangabat Bay Area Fight Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Children Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 12-13 years
Kayleb 2nd Division
—
(Kids and Teens)
5-36
Gotowy
Adam Maldonado Jr.
House of Moons
Wygrana na punkty - 04:00
Kayleb Chao Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 12-13 years
Kayleb 2nd Division
—
(Kids and Teens)
5-37
Gotowy
Vinny Becker
Crispim BJJ
Kayleb Chao Team Maxwell Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Children Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 12-13 years
Kayleb 2nd Division
—
(Kids and Teens)
5-38
Gotowy
Ricardo Alonso
Lansang Jiujitsu
Adam Maldonado Jr. House of Moons Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Teens Gi (Female) / Intermediate / 99.9 & Under / 14-15 years
(Kids and Teens)
6-40
Gotowy
Mylan Nguyen
Caio Terra Academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:16
Hannah Jane Casero Mindset Martial Arts
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
1-1
Gotowy
Jonathan Harris
Team Santos
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Aaron Candieas N/A - no affiliation
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-1
Gotowy
Kevin Chang
Ralph Gracie San Francisco
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Jose Perez 10th Planet Jiu Jitsu San Mateo
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
1-3
Gotowy
Mark Gallegos
Elite team monterey
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:00
Jordan Vieira Team Take Flight
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
3-1
Gotowy
Abtin Olaee
Baem Jui Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Keith T no name
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
1-2
Gotowy
Jonathan Harris
Team Santos
Eric Cortez TEAM ALPHA MALE Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
4-1
Gotowy
Keith Hodgson
Jean Jacques Machado BJJ Academy
Gavin Geronimo Kugtar MMA Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
2-4
Gotowy
Erik Ibarra
10th Planet Jiu Jitsu San Mateo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Branden Quichocho Figo/Bonsai Jiu Jitsu Guam
Men No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
4-3
Gotowy
Andrei Torres
Charles Gracie Daly City
Wygrana na punkty - 05:00
Alejandro Galindo Lovell 10th planet Daly city
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-1
Gotowy
Derrick Suarez
Modesto Power
Chris Vickers 10th Planet Walnut Creek Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23