Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Female) / Beginner / 90 - 99.9 / 12-13 years Group 2
Elysa 2nd Division
—
(Kids & Teens)
5-21
Gotowy
Elysa Johnson
Carlson Gracie Team
Wygrana na punkty - 03:00
Desiree Florio ODINS HALLS BJJ
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 145 - 159.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
12-23
Gotowy
Mesay Tamrat
FASI SPORTS
Nick Zaslavskyi 10th Planet - Las Vegas Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Expert / 70 - 79.9 / 12-13 years
Caden & Thomas 1st Division
—
(Kids & Teens)
14-24
Gotowy
Caden Cabanban
Lansang Jiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Thomas Jun Burke SIMGO Academy
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
3-20
Gotowy
Kyani Wells
Atos Jiu-Jitsu Las Vegas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Everett Bilzerian Syndicate MMA
Children Gi (Male) / Beginner / 140 - 154.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
11-33
Gotowy
Reign Medeiros
FTCC LV
Wygrana na punkty - 03:00
Tyson Daniels ORIENT JIU-JITSU (IBJJFF)
Teens Gi (Female) / Expert / 130 - 144.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
13-28
Gotowy
Kaitlyn Marshall
Ribeiro Jiu Jitsu Las Vegas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Kaya Ware Atlas Grappling
Children Gi (Female) / Beginner / 110 - 124.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
10-36
Gotowy
Harper Blackner
Warrior Meets Scholar
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:06
Alexandria Araujo Uprise MMA
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
4-25
Gotowy
Narek Poladyan
Freestyle MMA Las Vegas
DJ Torres Carlson Gracie Green Valley Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 8-9 years
Jayden 2nd Division
—
(Kids & Teens)
8-25
Gotowy
Jayden Noya
ODINS HALLS BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Ethan Zaic Xtreme Couture MMA
Children Gi (Male) / Beginner / 110 - 124.9 / 12-13 years
Cash 1st Division
—
(Kids & Teens)
10-39
Gotowy
Marcus Leard
Xtreme Couture MMA
Alexander Chavez Carlson Gracie Las Vegas Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years Group 2
(Kids & Teens)
6-26
Gotowy
Anthony Simon
Assassin Grappling Academy (AGA) Vegas
Wygrana na punkty - 03:00
Breccan Andrews American Top Team Nevada
Children Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids & Teens)
1-27
Gotowy
Jaydon Shinn
Syndicate MMA
Colton Terlaje Carlson Gracie Henderson Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
9-30
Gotowy
Xavier Ortega-vigil
Carlson Gracie Las Vegas
Elijah Paddock 10th Planet Las Vegas Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years Group 3
(Kids & Teens)
2-27
Gotowy
Ethan Ferreira
Chris Engle Jiu Jitsu/ Cascao Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Jazaiah Deraco GRACIE BARRA HENDERSON (IBJJFF)
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 5 years & younger
(Kids & Teens)
5-23
Gotowy
Taitoa Lafua
Carlson Gracie Henderson
Shane Graybill Morumbi Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 40 - 49.9 / 6-7 years
Gabriel 1st Division
—
(Kids & Teens)
3-23
Gotowy
Kaylani Addington
FTCC LV
Ronnell Stallworth ODINS HALLS BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 140 - 154.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
Gotowy
Angela Hizey
V7 Martial Arts
Wygrana walkowerem
Austin Huntsman COBRA KAI/TEAM QUEST
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 130 - 144.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
12-21
Gotowy
David Rayas
Freestyle MMA Las Vegas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Kristian Angelov FASI SPORTS
Children Gi (Female) / Beginner / 110 - 124.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
10-37
Gotowy
Izabella Askew
Chris Engle Jiu Jitsu/ Cascao Jiu Jitsu
Alexandria Araujo Uprise MMA Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Kids & Teens)
4-26
Gotowy
Unknown User
Assassin Grappling Academy (AGA) Vegas
Wygrana na punkty - 03:00
Tahitoa Shepherd SIMGO Academy
Children Gi (Female) / Novice / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
5-22
Gotowy
Sofia Oubouchou
Freestyle MMA Las Vegas
Wygrana na punkty - 03:00
Kira Hall GRACIE HUMAITA LAS VEGAS
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
9-31
Gotowy
Jacob Rizo
American Top Team Nevada
Mike Twete REBEL JIUJITSU Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years Group 2
(Kids & Teens)
1-25
Gotowy
Daniel Patterson
Syndicate MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Joshua Sison Atlas Grappling
Teens No-Gi (Male) / Intermediate / 145 - 159.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
12-24
Gotowy
Isaac Gates
CASCAO JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Mesay Tamrat FASI SPORTS
Children Gi (Male) / Expert / 50 - 59.9 / 8-9 years
Eli & Ian 1st Division
—
(Kids & Teens)
14-27
Gotowy
Jake Scharf
Gracie Barra Thousand Oaks
Ian Mondragon 10th Planet Orange Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Teens Gi (Male) / Expert / 115 - 129.9 / 14-15 years
Matt 1st Division
—
(Kids & Teens)
13-31
Gotowy
Santino John Acero
Atos Jiu-Jitsu Las Vegas
Wygrana na punkty - 04:00
Dierks Lunde COBRA KAI/TEAM QUEST
Children Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
11-39
Gotowy
Micah Williams
Carlson Gracie Kingman
Aiden Nguyen FTCC LV Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
8-30
Gotowy
Nathaniel Rodriguez
Carlson Gracie Henderson
Wygrana na punkty - 03:00
Unknown User Assassin Grappling Academy (AGA) Vegas
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
2-25
Gotowy
Samuel White
FTCC LV
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Carson Bradbury 10th Planet Las Vegas
Children No-Gi (Female) / Novice / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
7-27
Gotowy
Mileena Tran
Carlson Gracie Green Valley
Karyna HORLADOR ODINS HALLS BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
6-29
Gotowy
Thor Tolar
REBEL JIUJITSU
Hayk Hayrapetyan Freestyle MMA Las Vegas Wygrana na punkty - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
2-26
Gotowy
Benjamin Myers
Atos Jiu-Jitsu Las Vegas
Kaden Reyes FTCC LV Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45