Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years Group 3
(Kids & Teens)
Gotowy
Aidan Sexton
ODINS HALLS BJJ
Wygrana walkowerem
Ethan Ferreira Chris Engle Jiu Jitsu/ Cascao Jiu Jitsu
Children Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
6-46
Gotowy
Kimberly Sanjuan
FASI SPORTS
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Cassidy Sinfuego SIMGO Academy
Children Gi (Male) / Intermediate / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
6-49
Gotowy
Levi Rosequist
Vills Bros BJJ
Dominiq Jon Echavez Carlson Gracie Las Vegas Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
8-54
Gotowy
Jude Boggs
Assassin Grappling Academy (AGA) Vegas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Bryan Coca Unlimited Jiu Jitsu
Children Gi (Female) / Advanced / 90 - 99.9 / 10-11 years
Alexis 2nd Division
—
(Kids & Teens)
13-53
Gotowy
Shaniah Kauhi
Xtreme Couture MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Alexis Higgins Vills Bros BJJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
14-49
Gotowy
Elijah Castro
Destiny Health & Mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Elijah Tanzi FTCC LV
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years Group 3
(Kids & Teens)
2-49
Gotowy
Logan Goffstein
SIMGO Academy
Aidan Sexton ODINS HALLS BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
7-49
Gotowy
Ivan Kotenko
GRACIE BARRA HENDERSON LAS VEGAS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Abrianna Hinzo Xtreme Couture MMA
Teens Gi (Male) / Beginner / 160 - 179.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
11-62
Gotowy
Zackery Wilson
Mix It Up Academy / Zenith
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Josiah Fajardo SIMGO Academy
Children Gi (Female) / Beginner / 50 - 59.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
9-59
Gotowy
Audrey Owens
REBEL JIUJITSU
Madeline McPhee Syndicate MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Children Gi (Male) / Beginner / 39.9 & Under / 6-7 years
(Kids & Teens)
3-40
Gotowy
Grayson Moore
Xtreme Couture MMA
Hunter Chau Atos Jiu-Jitsu Las Vegas Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi (Male) / Novice / 145 - 159.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
14-52
Gotowy
Levon Sargsyan
Freestyle MMA Las Vegas
Evan Paszek Carlson Gracie Green Valley Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
8-55
Gotowy
Tyler Wahl
ODINS HALLS BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Alan Jimenez-Tarin MC Unit Academy
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years Group 2
(Kids & Teens)
13-51
Gotowy
Cayla Shih
SIMGO Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Ethan Funt Syndicate MMA
Teens Gi (Male) / Intermediate / 100 - 114.9 / 14-15 years
Aiden 1st Division
—
(Kids & Teens)
10-70
Gotowy
Adrian Estrada
FASI SPORTS
Matthew Ross MC Unit Academy Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
1-50
Gotowy
Lucus Walker
ODINS HALLS BJJ
Jaze Poblete FTCC LV Wygrana na punkty - 03:00
Teens Gi (Male) / Novice / 115 - 129.9 / 16-17 years
(Kids & Teens)
12-45
Gotowy
Myles Embrey
Gracie University (Competition Team)
Dominic Silva Assassin Grappling Academy (AGA) Vegas Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years Group 2
(Kids & Teens)
10-69
Gotowy
Tyson Senters
Animal Instincts Muay Thai & BJJ
Jolivet Rivera Assassin Grappling Academy (AGA) Vegas Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Children Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 10-11 years
(Kids & Teens)
6-47
Gotowy
Neev Judge
FTCC LV
Wygrana na punkty - 03:00
Kimberly Sanjuan FASI SPORTS
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years Group 2
(Kids & Teens)
9-57
Gotowy
Noah Sana
Atos Jiu-Jitsu Las Vegas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Elijah Alderman Syndicate MMA
Children Gi (Male) / Beginner / 39.9 & Under / 6-7 years
(Kids & Teens)
3-41
Gotowy
Aaron Nepomuceno
Atos Jiu-Jitsu Las Vegas
Wygrana na punkty
Benson Harbauer Mix It Up Academy / Zenith
Teens Gi (Male) / Beginner / 160 - 179.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
11-63
Gotowy
Parker Koch
FIGHT CAPITAL GYM
Wygrane przez Poddanie (submission)
Josiah Fajardo SIMGO Academy
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
7-51
Gotowy
Marat Mints
Cobrinha RB BJJ
Ivan Kotenko GRACIE BARRA HENDERSON LAS VEGAS Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years Group 2
(Kids & Teens)
13-52
Gotowy
Kendall Polee
Xtreme Couture MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Jameson Araneta SIMGO Academy
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 12-13 years
(Kids & Teens)
14-50
Gotowy
Aidan Le
Gracie Nevada
Elijah Tanzi FTCC LV Wygrana na punkty - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Kids & Teens)
5-45
Gotowy
Cooper Handl
SIMGO Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Alexander Bickle COBRA KAI/TEAM QUEST
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Kids & Teens)
7-50
Gotowy
GENE LOPEZ
Phenom Brazilian Jiu Jitsu
Abrianna Hinzo Xtreme Couture MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-1
Gotowy
Alejandro Gomez
RoninjitsuLV
Wygrana na punkty - 05:00
Sergio Vega Impact Jiu Jitsu Beaverton
Teens Gi (Male) / Beginner / 160 - 179.9 / 14-15 years
(Kids & Teens)
11-64
Gotowy
Zackery Wilson
Mix It Up Academy / Zenith
Parker Koch FIGHT CAPITAL GYM Wygrana na punkty - 03:00
Women No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
Shai 1st Division
—
(Adults)
1-1
Gotowy
Rianna Tate
Carlos Farias BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Shai Rodriguez Carlson Gracie Henderson
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-2
Gotowy
Brady Branscum
10th Planet Las Vegas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Kenny Caspio Syndicate MMA
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Kids & Teens)
5-46
Gotowy
Carson Sheridan
FTCC LV
Wygrana na punkty - 03:00
Ari Fernandez Carlson Gracie Henderson