Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Brown / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-25
Gotowy
Erich Mundt
Fight City
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
Nicholas Miller Freestyle MMA Las Vegas
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
10-25
Gotowy
Laquan Jenkins
CASCAO JIU JITSU
Wygrana na punkty - 04:00
Dino Hopper ODINS HALLS BJJ
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
11-23
Gotowy
Truong Nguyen
SIMGO Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Ruben Willie Carlson Gracie Team
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-19
Gotowy
Deaven Miller
ODINS HALLS BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Caleb Henry SIMGO Academy
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
Gotowy
Rich Kaul
SIMGO Academy
Andrii Poliakov Team Nogueira Dubai Wygrana walkowerem - 00:16
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
14-21
Gotowy
Danielson Garcia
CASCAO JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
KYLE WOODALL Zangief bjj
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-25
Gotowy
Fabian Parrales
Atlas Grappling
Jeff Leider Xtreme Couture MMA Wygrana na punkty - 04:18
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
12-25
Gotowy
Jeremy Albertson
Mix It Up Academy / Zenith
Unknown User RoninjitsuLV Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Women Gi / White / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Master (30+)
Michelle 1st Division
—
(Adults)
3-21
Gotowy
Amanda Alvaro
Chris Engle Jiu Jitsu/ Cascao Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Michelle Thorton Assassin Grappling Academy (AGA) Vegas
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
8-22
Gotowy
Liam Tinder
Chris Engle Jiu Jitsu/ Cascao Jiu Jitsu
Keith Milkie Carlson Gracie Kingman Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:55
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
4-22
Gotowy
Alan Ramos
Atlas Grappling
Christopher Fatkin Unlimited Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
6-21
Gotowy
David McCoy
Fusion MMA & Jiu Jitsu
Fernando Tovar CASCAO JIU JITSU Wygrana walkowerem - 00:26
Men Gi / White / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
14-22
Gotowy
Johnny Batres
Ricardo Calvacanti Las Vegas
Steve Vaccaro Carlson Gracie Henderson Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
(Adults)
2-27
Gotowy
Vincent Perpinan
Carlson Gracie Henderson
Wygrana na punkty - 04:00
Russ Prado CASCAO JIU JITSU
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
11-25
Gotowy
Jason Symonds
Atlas Grappling
Will Ingerly REBEL JIUJITSU Wygrana walkowerem
Women Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
(Adults)
1-23
Gotowy
Vendella Lunde
Joe Stevensons Cobra Kai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:25
Jeanine Varilla Fredson Paixão Academy
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
12-26
Gotowy
Jordan Copeland
CASCAO JIU-JITSU LAS VEGAS (IBJJFF)
Aaron Najera Jr Las Vegas Krav Maga Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Purple / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
5-24
Gotowy
Alexander Price
Carlson Gracie Henderson
Dalton Delong Gracie University Torrance Wygrana walkowerem
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
4-23
Gotowy
Jose Fernandez-Maldonado
Carlson Gracie Henderson
Deaven Miller ODINS HALLS BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Women Gi / White / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
3-23
Gotowy
Yumira Cervantes
Ribeiro Jiu Jitsu Las Vegas
Kimberly Banagan Syndicate MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
14-23
Gotowy
Nick Hartman
Drysdale/Zenith
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Kaimoni Operana SIMGO Academy
Men Gi / Black / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
13-23
Gotowy
Kimo Lizama
ODINS HALLS BJJ
Douglas Ruiz Morumbi Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Men Gi / White / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
12-28
Gotowy
Ricardo Ixta
Carlson Gracie Las Vegas
Wygrana na punkty - 04:00
Max Drzewiecki Ricardo Cavalcanti Brazilian Jiu Jitsu - Lawton OK
Women Gi / Purple / 120 - 139.9 (Fly Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-26
Gotowy
Laura Merzlock
Fusion MMA & Jiu Jitsu
Jennifer Cox Carlson Gracie Henderson Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
TYLER 2nd division
—
(Adults)
7-26
Gotowy
Aleksei Kiser
Bali MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Tyler Malkovich Carlson Gracie Green Valley
Men Gi / Purple / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-22
Gotowy
KYLE WOODALL
Zangief bjj
Hector Parrales NOVA UNIAO LAS VEGAS/ RIVALS BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Director (40+)
(Adults)
11-27
Gotowy
Jason Paszek
Carlson Gracie Green Valley
Wygrana na punkty - 04:00
Chris Twete REBEL JIUJITSU
Men Gi / White / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
14-24
Gotowy
Talon Goon
Xtreme Couture MMA
Brian Goyen ODINS HALLS BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
6-22
Gotowy
Kosisonna Ugochukwu
RoninjitsuLV
Wygrana na punkty - 04:00
David Mai Milestone Martial Arts
Men Gi / Purple / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Director (40+)
(Adults)
5-25
Gotowy
Eyrick Gibson
Atlas Grappling
Wygrana na punkty - 04:00
Arthur Hsu SIMGO Academy
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
7-27
Gotowy
Raphael Soteras
SIMGO Academy
Wygrana walkowerem
Fabian Parrales Atlas Grappling
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
8-23
Gotowy
Levron Norvell
SIMGO Academy
Shimon Fuller Carlson Gracie Green Valley Wygrana na punkty - 04:00