Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / White / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
13-34
Gotowy
Richard Bauerle
Titan Jiu-Jitsu
Kevin Konopka Webb MMA Wygrana na punkty - 04:00
Women Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
3-33
Gotowy
Mylla Da Silva
JABJJACADEMY
Wygrana na punkty - 01:29
Ashley Simpson Gracie Humaita Philadelphia
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
14-35
Gotowy
Jeremy Reifinger
Hellfish MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Jedadiah Frank CPAMMA
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
5-35
Gotowy
Chandler Smith
Tap House JiuJitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
ILIA DRONOV Nick catone mma
Absolute Gi Men / 18 & above / Purple
(Adults)
16-34
Gotowy
Justin High
Gracie 717
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:36
Andrew Smith Asbury Park Jiu Jitsu
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
6-38
Gotowy
Brett Brooks
Titan Jiu Jitsu
Ivan Thomas Navy Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
10-39
Gotowy
Adriano Maestri
Alliance Pennsylvania
Wygrana na punkty - 04:00
Brian Lomonaco Ares Athletic Club and Martial Arts
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
14-36
Gotowy
Scott Wiese
Silva Fusion MMA & BJJ
Jedadiah Frank CPAMMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
1-32
Gotowy
Patrick Shipp
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Nick Walsh Draza MMA
Women Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
3-34
Gotowy
Lia Knox-Hershey
Shorty's
Annabelle Christie Crazy 88 Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-35
Gotowy
Mario Pelaez
Yamasaki NJ - Loggi MMA
Jarrad Southern Studio X Mixed Martial Arts & Fitness Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
11-29
Gotowy
Garret Thrower
The Lab Easton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Matthew Hatfield Reality Martial Arts
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
James Hufnagle
No team/ association
Matthew Brechbill Hanover boxing club Wygrana walkowerem
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
1-33
Gotowy
Matthew Brechbill
Hanover boxing club
Ryan Loehr Hammer Sports & Performance Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
6-39
Gotowy
ILIA DRONOV
Nick catone mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Brett Brooks Titan Jiu Jitsu
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
2-37
Gotowy
Nicholas Noel
Gracie 717
Adam K Tong Dragon MMA/Cabeça BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
11-30
Gotowy
Sebastian Ljoka
Snake Pit U.S.A. MMA/Machado BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Xavier English-Tisdale Beacon Mixed Martial Arts
Men Gi / White / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
13-37
Gotowy
Kevin Lam
Webb MMA
James Mitchell INSTINCT FITNESS & MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
10-36
Gotowy
Van Wirebach
Navy Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Jalen May Navy Jiu Jitsu
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
14-37
Gotowy
Scott Parke
Gracie 717
Jeremy Reifinger Hellfish MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Men Gi / Purple / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
15-33
Gotowy
CJ Berkheimer
Paramount Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Kamau Modraza Draza MMA
Men Gi / White / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
4-36
Gotowy
Dan Redmond
Spear Jiu Jitsu
Nick Walsh Draza MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
10-37
Gotowy
David Kushner
302 BJJ / Balance
Wygrana na punkty - 04:00
Van Wirebach Navy Jiu Jitsu
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
5-36
Gotowy
Chandler Smith
Tap House JiuJitsu
Ivan Thomas Navy Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
Gotowy
James Harris
Quintella MMA
Mohamed Elsayed Crazy 88 Wygrana walkowerem
Women Gi / White / 180 - 189.9 (Light-Heavy Weight) / Master (30+)
Lauren div 2
—
(Adults)
3-36
Gotowy
Lauren Verso
Valley Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Alysa Couce Freedom Jiu-Jitsu
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
7-37
Gotowy
Harden Boldt
Navy Jiu Jitsu
Johnny Berardi Navy Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
2-38
Gotowy
Ethan Mowery
The Lab Easton
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:51
Jalen May Navy Jiu Jitsu
Men Gi / Purple / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
15-34
Gotowy
Isaiah Gray
Good Vibes Brazilian Jiu-Jitsu
Kamau Modraza Draza MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
2-39
Gotowy
Jalen May
Navy Jiu Jitsu
Nicholas Noel Gracie 717 Wygrana walkowerem
Absolute Gi Men / 18 & above / White
(Adults)
1-35
Gotowy
Patrick Shipp
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Ryan Loehr Hammer Sports & Performance
Men Gi / White / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
2-40
Gotowy
Ethan Mowery
The Lab Easton
Adam K Tong Dragon MMA/Cabeça BJJ Wygrana na punkty - 04:00