Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-3
Završeno
James Mullens
Crazy 88
Pobeda po poenima - 05:00
Anthony Ducato CPAMMA
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 9 years
(Kids and Teens)
3-32
Završeno
Liam Wharton
Coastal BJJ
MARCUS HU Pobeda po poenima - 03:00
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
5-1
Završeno
Jason Canamaso
United Martial Arts Academy
Conor Lauerman Yamasaki Leesburg - IronHide Academy Pobedio Završnicom - 03:31
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
robert div 2
—
(Adults)
8-2
Završeno
Stephen Conner
CLINCH ACADEMY
Pobedio Završnicom - 03:37
Hassan Khan Pure Performance Martial Arts Center
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
6-1
Završeno
Andrew Johnson
GROUND CONTROL
Kevin Peterson OCBJJ-Silverback Academy Pobeda po poenima - 06:00
Men No-Gi / Expert / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
Kurtis 1st Division
—
(Adults)
7-1
Završeno
Kurtis Froling
Team Randori Martial Arts
Pobeda po poenima - 04:00
Michael Sixel Neutral Ground
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-35
Završeno
Jahzara Flores
Infinite Fighting Concepts
Giulia Bastos Fernando Yamasaki Pobedio Odlukom - 03:00
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
5-2
Završeno
Ruben Sagala
One Spirit MA - Pedro Sauer
Darwin Mateo International Training Center Pobedio Završnicom - 03:50
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-2
Završeno
Joseph Flannery
Fifty/50 Martial Arts Academy
Pobedio Završnicom - 00:26
Julian Levy Trafford Judo
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
robert div 2
—
(Adults)
8-3
Završeno
Ahmad Hicks
MMA Institute/Grapplers Guild
Robert Diggle RENZO GRACIE NY Pobedio Završnicom - 01:40
Men No-Gi / Intermediate / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
2-6
Završeno
Pow Srikachorn
The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Jorge Blanco High Noon BJJ Team Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Expert / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
robert div 1
—
(Adults)
9-1
Završeno
Cody Savage
None
Joshua Terao Fifty/50 Martial Arts Academy Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
robert div 2
—
(Adults)
8-4
Završeno
Stephen Conner
CLINCH ACADEMY
Pobeda po poenima - 06:00
John Dooney Fernando Yamasaki
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 9 years
(Kids and Teens)
1-34
Završeno
McKenzie Yates
Team Lloyd Irvin
Emma Roberts Round Table BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Men No-Gi / Expert / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
7-2
Završeno
Thiago Reinaldo
INACTIVE 2024
Pobedio Završnicom - 02:36
Tom Ukah 301 MMA
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
5-3
Završeno
Mendel Bulua
Crazy 88
Edgar Cruz Yamasaki academy Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
6-2
Završeno
Gary Gioni
BETA ACADEMY
Pobedio Završnicom - 00:18
Michael Grzybek Fernando Yamasaki
Women No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
Lauren 1st Division
—
(Adults)
10-1
Završeno
Emma Reiter
Fifty/50 Martial Arts Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Lauren Kerr Tidewater BJJ
Men No-Gi / Expert / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
6-5
Završeno
Brendon Walzak
Breakaway Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:39
Amirsaam Ghaemi High Noon BJJ Team
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-4
Završeno
Julian Levy
Trafford Judo
Pobeda po poenima - 05:00
Anthony Ducato CPAMMA
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
4-1
Završeno
Nazar Mazurkevych
Pentagon MMA
Pobeda po poenima - 05:00
William Hall
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
Kurtis 2nd Division
—
(Adults)
7-3
Završeno
Kurtis Froling
Team Randori Martial Arts
Christian Banghart Big Brothers Pobedio Završnicom - 00:38
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
8-7
Završeno
Marcos Rego
The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Pobedio Završnicom - 04:59
Jeff Palughi High Noon BJJ Team
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
6-3
Završeno
Andrew Johnson
GROUND CONTROL
Pobeda po poenima - 06:00
Michael Grzybek Fernando Yamasaki
Men No-Gi / Intermediate / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
1-1
Završeno
Jay Zamparo
The Lab Easton
Jason Gibbons Fernando Yamasaki Pobeda po poenima - 03:38
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
7-5
Završeno
Christian Davis
OCBJJ-Silverback Academy
Ali Ebadi Vanguard Gym Pobedio Završnicom - 01:23
Women No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
Lauren 1st Division
—
(Adults)
10-2
Završeno
Maria Cannon
Tidewater BJJ
Pobedio Završnicom - 00:31
Beatrice Jin Kogaion Academy
Women No-Gi / Intermediate / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Master (30+)
(Adults)
10-5
Završeno
Jennifer Schubel
Bowerhouse MMA
Pobeda po poenima - 04:00
Maggie Cullinane 301 MMA
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
Kurtis 2nd Division
—
(Adults)
Završeno
TIMOTHY DAWSON
High Noon BJJ Team
Pobeda bez borbe
Kurtis Froling Team Randori Martial Arts
Men No-Gi / Expert / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-7
Završeno
SAMUEL MC COY JR
Crazy 88
Pobedio Završnicom - 05:51
Wyatt Carroll Fernando Yamasaki
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
4-2
Završeno
Mo Michaely
(RAM) Renaissance Martial Arts
William Lomax GROUND CONTROL Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
Kurtis 2nd Division
—
(Adults)
7-4
Završeno
Christian Banghart
Big Brothers
TIMOTHY DAWSON High Noon BJJ Team Pobeda po poenima - 06:00