Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 120 - 129.9 / 12-13 years
Joey div 1/Artur div 1
—
(Kids and Teens)
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 5 years & younger
(Kids and Teens)
7-21
Završeno
Timothy Furia
Quintella MMA
Kasper Tomczak Endgame BJJ
Teens No-Gi (Female) / Expert / 110 - 119.9 / 14-15 years
A. D. 2nd Division, Sophie div 2
—
(Kids and Teens)
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Director (40+)
(Adults)
5-9
Završeno
Michael Cowell
Top Team Combat Sports
Alexander Greenberg DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Men No-Gi / Expert / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-11
Završeno
Patrick Brady
The Vault BJJ
Brian Sheehan Evolution Submission Grappling
Children Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
9-23
Završeno
NOAH DOCKERY
Una BJJ
Owen Woll Schuylkill County Brazilian Jiu Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
Children Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
8-31
Završeno
Justin Stassi
Tiger Schulmann's Tottenville
Kevin Entrades DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Children No-Gi (Male) / Advanced / 120 - 129.9 / 12-13 years
Joey div 2
—
(Kids and Teens)
Women No-Gi / Novice / 200 & Over (Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-34
Završeno
Jeymarie Reyes
BUCTOWN MMA
LesleyAnn Boucaud Tiger Schulmann's Wayne
Children No-Gi (Male) / Beginner / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Kids and Teens)
3-12
Završeno
Lacey Cartagena
10th Planet Bethlehem
Ben Pienkowski Grindhouse MMA & Fitness
Children Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
Raymond div 1
—
(Kids and Teens)
9-16
Završeno
Jaden Murray
Good Tree MMA
Enzo Tiago Gonçalvez Teixeira
Teens Gi (Female) / Intermediate / 130 - 139.9 / 14-15 years
(Kids and Teens)
4-22
Završeno
Sofia Holodick
Altered Beast
Kahyla Tubbs World Class Martial Arts
Teens Gi (Male) / Advanced / 150 - 159.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
8-28
Završeno
Austin Yalowitz
BUCTOWN MMA
Matthew Masch Black Hole Jiu-Jitsu
Teens Gi (Male) / Expert / 130 - 139.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
Children Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 10-11 years
1st match for Mason is Intermediate
—
(Kids and Teens)
5-9
Završeno
Mason Wilson
Quintella MMA
Benjamin Radzicki Hellfish MMA
Women No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
Adrianna div 1
—
(Adults)
8-3
Završeno
Nubia Loniewski
BJJ Shore Academy - Bill Scott
Adrianna Rosario SJBJJ
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
nathan 1
—
(Kids and Teens)
4-1
Završeno
Nathan Diaz
Tiger Schulmann's White Plains
Abdurhmon Kamalov Kozma BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Female) / Expert / 110 - 119.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
3-1
Završeno
Taina Fernandez
Carlos Catania BJJ
London Navarro Form Jiu Jitsu Pobedio Odlukom - 04:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
Jax 1st Division
—
(Kids and Teens)
2-1
Završeno
Jax Lepoidevin
Silva Fusion MMA & BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Gabriel Beltran The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Children No-Gi (Female) / Beginner / 90 - 99.9 / 8-9 years
Ana div 1
—
(Kids and Teens)
1-1
Završeno
Ana Rosa Quintella
Quintella MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Lia Peralta DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Children No-Gi (Male) / Beginner / 60 - 69.9 / 10-11 years
Raymond div 1
—
(Kids and Teens)
6-1
Završeno
Raymond Bates
Tri State G13
Pobeda po poenima - 03:00
Enzo Tiago Gonçalvez Teixeira
Children No-Gi (Male) / Advanced / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Kids and Teens)
5-1
Završeno
Rafer Tavolaro
10th Planet Bethlehem
Johnny Bonura Nick catone mma Pobeda po poenima - 03:00
Teens No-Gi (Male) / Advanced / 150 - 159.9 / 16-17 years
Matthew div 1
—
(Kids and Teens)
8-1
Završeno
Austin Yalowitz
BUCTOWN MMA
Pobedio Završnicom - 01:24
Matthew Masch Black Hole Jiu-Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
Jax 1st Division
—
(Kids and Teens)
2-2
Završeno
Christian Salazar
The Compound BJJ | Muay Thai | Combatives
Jacob Jellison Quintella MMA Pobedio Završnicom - 00:30
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 12-13 years
Zachary div 1
—
(Kids and Teens)
1-2
Završeno
Zachary Luongo
Endgame BJJ
Alexis Hollenweger Impact Martial Arts NJ Pobedio Završnicom - 01:11
Teens No-Gi (Male) / Beginner / 140 - 149.9 / 16-17 years
(Kids and Teens)
8-4
Završeno
Fernando Collado
BUCTOWN MMA
Pobedio Završnicom - 02:26
Jake Osinski Leve Brazilian Jiu Jitsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Kids and Teens)
4-2
Završeno
Leo Brand
Quintella MMA
Zaidan Ewis Altered Beast Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Novice / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Kids and Teens)
6-2
Završeno
Samuel Radzicki
Hellfish MMA
Gabriela Whealton Stafford MMA Pobeda po poenima - 01:55
Teens No-Gi (Female) / Expert / 99.9 & Under / 16-17 years
Sophie div 1
—
(Kids and Teens)
3-2
Završeno
Mandy Gavares
No team/association
Pobeda po poenima - 04:00
Sophie Sharp Studio 84
Children No-Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
Jax 1st Division
—
(Kids and Teens)
2-4
Završeno
Jax Lepoidevin
Silva Fusion MMA & BJJ
Pobedio Završnicom - 02:07
Jacob Jellison Quintella MMA
Children No-Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 12-13 years
Justin div 1
—
(Kids and Teens)
9-1
Završeno
Justin Stassi
Tiger Schulmann's Tottenville
Pobedio Završnicom - 00:34
Xander Bartuck DANTE RIVERA BJJ ACADEMY