Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Beginner / 129.9 & under (Fly weight) / Adult
(Adults)
2-12
Završeno
Abner Castro
Team Ferreira BJJ
Pobedio Odlukom
Unknown User Team Ferreira BJJ
Men No-Gi / Beginner / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
4-11
Završeno
Enrique Tapia
Team Ferreira BJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Justin Anderson Carlson Gracie San Antonio
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
1-13
Završeno
Jesse Hernandez
10th Planet San Antonio
Pobedio Završnicom - 02:35
Morgan Rushing Core UFC Gym - Baton Rouge
Men Gi / Blue / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-13
Završeno
Anthony Salinas
Shadowhouse South Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:49
Juan Garza SPI BJJ
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
9-15
Završeno
George Rodriguez
CASTANO BJJ
Daniel Duke Gracie Barra San Antonio Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
2-16
Završeno
Joshua James
Carlson Gracie San Antonio
Pobeda po poenima - 04:00
Casey Johnson Combat Base Boerne
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Intermediate
(Adults)
13-15
Završeno
Monica Flores
Inochi Alliance of Mixed Martial Arts
Delia Mata Ultimate Submission Academy Pobedio Završnicom - 00:45
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Director (40+)
(Adults)
8-4
Završeno
Edgar Gonzalez
UFC Gym McAllen
Pobeda po poenima - 04:00
Unknown User Angelo MMA
Men Gi / Blue / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
5-14
Završeno
Will Locke
Shadowhouse South Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom
Anthony Salinas Shadowhouse South Jiu Jitsu
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
12-14
Završeno
Isaiah Martinez
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Troy Mercer Pedigo Submission Fighting Pobedio Završnicom - 02:46
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
12-11
Završeno
Brian Geiger
10th Planet Riverside
Roy Maldonado UFC Gym McAllen Pobedio Završnicom - 02:06
Men No-Gi / Novice / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
6-14
Završeno
Alexander Avila
South Texas Fight Academy
Louis Almodovar RDA Judo/Team Bluejitsu Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / Purple / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
3-17
Završeno
John Blair
Diaz Martial Arts
Pobeda po poenima - 04:00
BJ Turner Roger Gracie Texas
Women Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
11-18
Završeno
Itzel Padilla
Team Ferreira BJJ
Pobeda po poenima
Lizbeth Benitez Ohana Academy (San Antonio)
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
12-15
Završeno
Roy Maldonado
UFC Gym McAllen
Michael Lugo GRACIE TAMPA SOUTH Pobedio Završnicom - 01:54
Men Gi / Purple / 150 - 159.9 (Light Weight) / Master (30+)
Robert 2nd Division
—
(Adults)
9-18
Završeno
Thomas Atencio
Otero Combat Sports / TDBJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Robert Perez South Texas Fight Academy
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
1-12
Završeno
Aaron Baldonado
Aaron Baldonado
Charles Freeman RDA Judo/Team Bluejitsu Pobedio Završnicom - 00:50
Men Gi / Blue / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
5-16
Završeno
J B Garcia
Six Blades JiuJitsu NW San Antonio
Pobedio Završnicom - 01:56
Blake Hause Ohana Jiu-Jitsu
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Expert
(Adults)
12-16
Završeno
Leonard Ellison
ONE JIU JITSU
Troy Mercer Pedigo Submission Fighting Pobedio Završnicom - 01:09
Absolute No-Gi Women / 18 & above / Intermediate
(Adults)
13-17
Završeno
Samantha Guerra
UFC Gym McAllen
Delia Mata Ultimate Submission Academy Pobedio Završnicom - 01:30
Men No-Gi / Novice / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Adult
(Adults)
10-13
Završeno
Peter Sherry
10th Planet San Antonio
Pobeda po poenima - 04:00
Wyatt Lucas Warriors Heart
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Adults)
2-17
Završeno
Jason Bennett
Gracie Barra South Austin
Pobeda po poenima - 04:00
Luis Cristobal
Men No-Gi / Novice / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
6-15
Završeno
Joseph Toates
10th Planet San Antonio
Pobeda po poenima - 04:00
Arturo Vela UFCGYMMCALLEN
Men No-Gi / Beginner / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Adults)
8-8
Završeno
Richy Alvarado
The Empire Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:22
Mark Rincon South Texas Fight Academy
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
5-18
Završeno
Kevyn ONeill
Gracie Barra San Antonio
Pobedio Odlukom - 03:20
Rene Martinez UFC Gym McAllen
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
12-19
Završeno
Dustin Rotan
Double Five jiu jitsu
Pobedio Završnicom - 03:31
Chris Espinoza GFT
Men Gi / Blue / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Adults)
1-16
Završeno
King Christopher Okoli
Gracie Barra San Antonio
Pobeda po poenima - 05:00
Dylan Matthews ONE JIU JITSU
Men No-Gi / Beginner / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
4-12
Završeno
Alex Padron
Vasquez Academy
Enrique Tapia Team Ferreira BJJ Pobedio Odlukom - 04:00
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
7-19
Završeno
Derrick Thomas
Pobeda po poenima - 05:00
Daniel Perez South Texas Fight Academy
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
2-20
Završeno
Roberto Morales
No team/ association
Pobeda po poenima - 04:00
JAY HALE Narvaez Brazilian Jiu Jitsu
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-17
Završeno
Gabriel Ramirez
Team Rabadi
Joseph Florida Bayou Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:10
Men Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Adults)
6-18
Završeno
Arturo Castro
South Texas Fight Academy
Daniel Burnett MAKHUWA BJJ Pobeda po poenima - 05:00