Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Purple / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Executive (50+)
(Adults)
8-44
Završeno
David McAllister
Megalodon Gym
James Jones Combat Performance Pobedio Završnicom - 01:26
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
6-30
Završeno
Trevor Ward
Helix BJJ
Pobedio Završnicom - 03:05
Jack Woods 10th planet Atlanta
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-35
Završeno
Gary Nihart
LINIC Jiu Jitsu
Jonathan Montalvo Bad Apple MMA Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / Purple / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
Jamie Div 1
—
(Adults)
4-32
Završeno
Henry James
Tribe BJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Justin Thompson Roberto Traven BJJ
Women Gi / White / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
Shaelyn Div 2
—
(Adults)
1-38
Završeno
Amanda Bear
Juanaconda BJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Shaelyn Hawke Rolling Panda BJJ
Men Gi / White / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Director (40+)
(Adults)
3-33
Završeno
Randy Dean
Southeast Martial Arts Center
Pobeda po poenima - 04:00
Britt Fike Tribe BJJ
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
2-35
Završeno
Jose Hernandez
Team Victory BJJ
Luke Rutledge Kenny Kim Ares BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Men Gi / White / 225 - 249.9 (Super Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
8-40
Završeno
Kevin Bear
Juanaconda
Joshua Brown Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
7-36
Završeno
Mehedi Patwary
Alliance Gainesville GA
Jordan Krueger Rise Up BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / Blue / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Adults)
9-35
Završeno
Austin Shumate
PSBJJ Winston Salem / Lucas Lepri BJJ
Pobedio Završnicom - 01:01
Cameron Day Killer Bee BJJ College
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
9-39
Završeno
Michael Dunham
Greubel's MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Richard Munguia Gracie Barra Columbus
Women Gi / White / 110 - 119.9 (Straw Weight) / Adult
(Adults)
1-39
Završeno
Cristina Morales
Bad Apple MMA
Pobedio Završnicom - 03:16
Anna Nam ATOS Atlanta
Men Gi / Purple / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
Jamie Div 1
—
(Adults)
4-33
Završeno
Jamie Phillips
Nucleus Brazilian Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:37
Michael Smith North Georgia Martial Arts
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
6-32
Završeno
Brent Novinger
Scramble BJJ & Wrestling
Pobedio Završnicom
Colton Mcdaniel Militia MMA
Women Gi / Blue / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Adults)
8-45
Završeno
Amanda Ashley
Knuckle up Fitness Douglasville
Vinita Patel Southeast Martial Arts Center Pobeda po poenima - 05:00
Men Gi / Blue / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Adults)
2-38
Završeno
Johnny Nunes
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:47
Ethan Jones Tick Tock BJJ
Men Gi / Black / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
4-34
Završeno
Casey Baynes
Megalodon Gym
Mark Acord Tribe BJJ Pobedio Završnicom - 00:40
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
6-33
Završeno
Michael Punungwe
Underdogs Jiujitsu
Jack Woods 10th planet Atlanta Pobeda po poenima - 04:00
Women Gi / White / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Master (30+)
(Adults)
1-40
Završeno
Megan Stone
Militia MMA
Pobedio Završnicom - 02:24
Irina Bukshteyn SPARTAK ATL
Men Gi / Blue / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Director (40+)
(Adults)
2-40
Završeno
Keenan Clark
Warrior Academy Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:19
Jerome Moore Macon Jiu Jitsu Academy
Men Gi / White / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-36
Završeno
Dave McPherson
J3 Jiu Jitsu
Justin Smith Wolfhunter JiuJitsu Club Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
9-40
Završeno
Lee Alarcon
Scramble BJJ & Wrestling
Pobedio Završnicom - 00:09
Michael Scott Southeast Martial Arts Center
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Master (30+)
(Adults)
7-39
Završeno
David Hollifield
American Top Team - Team Lima
Pobedio Završnicom - 03:15
Deanthony Bateman Intercity jitsu
Men Gi / Blue / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
9-41
Završeno
Anthony Vazquez
Gracie Barra Columbus
Pobedio Završnicom - 01:05
Michael Wigal Buckhead Jiu-Jitsu
Men Gi / Purple / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
Jamie Div 1
—
(Adults)
4-35
Završeno
Justin Thompson
Roberto Traven BJJ
Pobedio Završnicom - 00:48
Michael Smith North Georgia Martial Arts
Absolute No-Gi Men / 18 & above / Novice/Beginner
(Adults)
3-29
Završeno
Nathan Taubert
Rise Up BJJ
Trevor Ward Helix BJJ Pobedio Završnicom - 01:59
Women Gi / White / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
Shaelyn Div 2
—
(Adults)
1-41
Završeno
Jordan Armstrong
Militia MMA
Pobeda po poenima - 04:00
Amanda Bear Juanaconda BJJ
Women Gi / Purple / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Adults)
8-46
Završeno
Rachel Davis
Tribe Bjj Team
Megan Bader Juanaconda BJJ Pobedio Završnicom - 01:23
Men Gi / Blue / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
2-36
Završeno
Tammer Elkadi
J3 Jiu Jitsu
Jonathan De La Cruz Scramble BJJ & Wrestling Pobeda po poenima - 05:00
Men Gi / Blue / 129.9 & Under (Fly weight) / Adult
(Adults)
9-43
Završeno
Jonas Lovern
Raven Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Cory Williams Greubel's MMA
Men Gi / White / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Adults)
6-34
Završeno
Donell Morgan
American Top Team - Team Lima
Augustus Egbokwu Roberto Traven BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Adults)
5-37
Završeno
Abdou Daouda
Kenny Kim Ares BJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Gary Nihart LINIC Jiu Jitsu