Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
2-1
Završeno
Warren Evans
LCCT BJJ
Jando Rivera Sauk Valley Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 02:55
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
5-1
Završeno
Spencer Sandquist
10th Planet - Lombard
Pobedio Završnicom - 00:46
Liam Fahey UofGF/New Lenox
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
3-2
Završeno
Trevor Stevens
Bloomington Team one Brazilian jiu-jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Alex Johnson Zero Ego
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
5-2
Završeno
Trenton Bowden
Victory MMA
Pobeda po poenima - 04:00
Patrick Cruickshank Team O'Connor
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
6-1
Završeno
Sergio Martinez Jr.
10th Planet - Chicago
JT Brown Chicago Fight Team Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
2-2
Završeno
Caleb Peecher
Choke House Grapple Club
Rashad Richardson UFC GYM Brazilian Jiu-Jitsu Program Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Novice / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
1-2
Završeno
Nicholas Bordis
Clay Guida's MMA Stop
Muneer Abuzir PREVAIL combat sports Pobedio Završnicom - 02:42
Men No-Gi / Beginner / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 3)
4-1
Završeno
Stephen Blum
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Raquan Coleman Victory MMA Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
3-5
Završeno
Noah Bellini
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Unknown User Gracie Barra Deerfield
Men No-Gi / Novice / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
1-3
Završeno
Irem Hernandez
Torres Martial Arts Academy
Orlando Salas Carlson Gracie /maxim gym Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
5-3
Završeno
Spencer Sandquist
10th Planet - Lombard
Pobedio Završnicom - 00:19
Zacharie Tyrka Team Colon MMA
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
Završeno
Juan Corona
No team/association
Jordan Castle Chicago Mixed Martial Arts Pobeda bez borbe
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
2-5
Završeno
Euvangalos Tsakopoulos
Carlson Gracie Team
Pobeda po poenima - 04:00
Gary Edwards Garcia jiu jitsu
Men No-Gi / Beginner / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 3)
4-2
Završeno
Aleksey Shevtsov
Victory MMA
Pobeda po poenima - 04:00
Gustavo Serrano Midwest Training Center
Men No-Gi / Novice / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
3-3
Završeno
Chase Fisher
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Alex Johnson Zero Ego
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
6-2
Završeno
JT Brown
Chicago Fight Team
Pobeda po poenima - 04:00
Steven Rendon CARLSON GRACIE TEAM / MGA
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
5-5
Završeno
Vitalii Kvas
LCCT
Brody Ivey Sauk Valley Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Novice / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
1-4
Završeno
Muneer Abuzir
PREVAIL combat sports
Pobedio Završnicom - 01:50
Arben Xheka Sauk Valley Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 3)
Završeno
Stephen Blum
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Gustavo Serrano Midwest Training Center Pobeda bez borbe
Men No-Gi / Beginner / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
3-6
Završeno
Grant Metzger
Rothwell MMA LCCT
Mo Khateeb Midwest Training Center Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
5-4
Završeno
Trenton Bowden
Victory MMA
Pobeda po poenima - 04:00
Kevin Korney Midwest Training Center
Men No-Gi / Novice / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
2-3
Završeno
Warren Evans
LCCT BJJ
Caleb Peecher Choke House Grapple Club Pobedio Završnicom - 00:30
Men No-Gi / Novice / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
4-4
Završeno
Unknown User
Pobeda po poenima - 01:48
Andy Ma Redzovic Jiu Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
2-6
Završeno
Krzysztof Czopek
10th Planet - Lombard
Jack Bullock 10th Planet - Chicago Pobedio Završnicom - 02:58
Men No-Gi / Beginner / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Session 3)
1-7
Završeno
Bekmurod Mamatisakov
10th Planet - Lombard
Pobedio Završnicom - 00:21
Tony Salomon Victory MMA
Men No-Gi / Beginner / 200 - 224.9 (Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
6-3
Završeno
Jordan Castle
Chicago Mixed Martial Arts
Pobedio Završnicom - 01:52
Christopher Zanayed None
Men No-Gi / Novice / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
4-5
Završeno
Evan Grady
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Joshua Jared Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Novice / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Session 3)
1-5
Završeno
Irem Hernandez
Torres Martial Arts Academy
Pobedio Završnicom - 02:06
Arben Xheka Sauk Valley Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Beginner / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 3)
5-6
Završeno
Spencer Sandquist
10th Planet - Lombard
Pobedio Završnicom - 02:17
Hilario Barreto Jr. Midwest Training Center
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 3)
6-6
Završeno
Chris Johannsen
Sauk Valley Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:17
Chris Salazar AOA Champion Jiu Jitsu
Men Gi / White / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
2-9
Završeno
Bryan Zamago
LCCT BJJ
Michael Willis Chicago Fight Team Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Beginner / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 3)
3-7
Završeno
Omar Mondragon
Infinito BJJ
Noah Bellini Sauk Valley Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 04:00