Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women Gi / Blue / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Teens, Women, Men Intermediate, Expert, Blue Belt & Higher)
Children Gi (Male) / Intermediate / 40 - 49.9 / 8-9 years
(Children 13 & Under)
2-18
Završeno
Darren DeBilio
Daniel Gracie Academy of Northborough
Maria Oliveira GFTeam Massachusetts
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 6-7 years
(Children 13 & Under)
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Hudson 1st Div
—
(Children 13 & Under)
7-17
Završeno
Hudson Garrity
Juniko
Hamzah Senckowski Daniel Gracie Academy of Northborough
Men No-Gi / Beginner / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Men Novice, Beginner, White Belt)
6-3
Završeno
Dakoda Simula
Lakes Region Vale Tudo
Timothy Sagendorf
Teens No-Gi (Male) / Expert / 110 - 119.9 / 14-15 years
Guy Div 1
—
(Teens, Women, Men Intermediate, Expert, Blue Belt & Higher)
6-3
Završeno
Finley O'Brien
South Shore Sportfighting
Cristian Medina Long Island MMA
Children Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Children 13 & Under)
2-20
Završeno
Philip Watson Jr
Alliance BJJ Framingham
Rhett Shevlin Juniko
Children Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 10-11 years
Logan Div 2
—
(Children 13 & Under)
5-27
Završeno
David Kong
GFTeam Massachusetts
Max Cherry South Shore Sportfighting
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
Hamzah Div 2
—
(Children 13 & Under)
7-12
Završeno
Bryson Bourassa
Xcel BJJ
Adriel Roland Atlas Jiu-Jitsu
Children Gi (Male) / Advanced / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Children 13 & Under)
5-24
Završeno
Angel Romero
Gft Massachusetts
Sam Berenfeld Training Grounds BJJ and MMA
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
Gauge Div 1
—
(Children 13 & Under)
9-15
Završeno
Gauge DeGeorge
Lauzon Savery Comp Team
Thomas Tasso Alliance BJJ Framingham
Absolute Gi Women / 18 & above / White
(Teens, Women, Men Intermediate, Expert, Blue Belt & Higher)
1-38
Završeno
Tanya Reese
Northeast BJJ Alliance
Leticia Santos Discover jiu-jítsu
Children No-Gi (Male) / Beginner / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Children 13 & Under)
6-1
Završeno
Marcos Desouza Dasilva
ZENITH BJJ
Pobedio Završnicom - 02:40
Eden Nova Renzo Gracie RI
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
Sam Div 1
—
(Children 13 & Under)
8-1
Završeno
Maceo Boates
South Shore Sportfighting
Pobeda po poenima - 03:00
Sam Ferrol Weissmuller Academy
Children No-Gi (Female) / Novice / 70 - 79.9 / 6-7 years
Mianna div 1
—
(Children 13 & Under)
1-1
Završeno
Mianna Cueto
Julio Binda BJJ
Raphaella Carneiro Gentle Art Dojo Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Children 13 & Under)
6-2
Završeno
Wesley Raposo
Xcel BJJ
Gauge DeGeorge Lauzon Savery Comp Team Pobedio Završnicom - 01:16
Children No-Gi (Female) / Novice / 130 - 139.9 / 12-13 years
Malorie Div 1 (without subs)
—
(Children 13 & Under)
3-1
Završeno
Sabrina Bossaneli
BMAC
Malorie Suber Icon Jiu Jitsu Team USA Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Hamzah Div 1/Hayden Div 1
—
(Children 13 & Under)
7-1
Završeno
Hamzah Senckowski
Daniel Gracie Academy of Northborough
Pobeda po poenima - 03:00
Hayden Bolduc Xcel BJJ
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Children 13 & Under)
4-1
Završeno
Brent Malecki
York Martial Arts
Logan Febo Casa of Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Intermediate / 110 - 119.9 / 12-13 years
(Children 13 & Under)
9-1
Završeno
Boden Kuhnel
Daniel Gracie Academy of Northborough
Talynne Lombardo Alchemy Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Children 13 & Under)
8-2
Završeno
Max Manning
Eduardo Ferrugem BJJ
Pobedio Završnicom - 01:18
Jack Vautour Cesario bjj
Children No-Gi (Male) / Novice / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Children 13 & Under)
5-1
Završeno
Camdyn Stewart
Icon Jiu Jitsu Team USA
Joao Felipe Miranda Daniel Gracie Academy of Northborough Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Male) / Beginner / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Children 13 & Under)
6-5
Završeno
Nycolas Souza
BMAC
Darius Mondesir Boston Brazilian Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Children No-Gi (Female) / Novice / 39.9 & Under / 6-7 years
(Children 13 & Under)
1-2
Završeno
Ivy BURRILL
South Shore Sportfighting
Pobeda po poenima - 03:00
Patrick Gilligan Lauzon Savery Comp Team
Children No-Gi (Male) / Beginner / 170 & Over / 12-13 years
(Children 13 & Under)
9-2
Završeno
Elijah Wood
Marcelo Cavacanti bjj
Dietrich Schulz Brunswick Martial Arts Academy Pobedio Završnicom - 02:15
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 8-9 years
(Children 13 & Under)
4-2
Završeno
Evan O'Keefe
Daniel Gracie Academy of Northborough
Pobeda po poenima - 03:00
Mia Perez Atlas Jiu-Jitsu
Children No-Gi (Female) / Beginner / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Children 13 & Under)
3-2
Završeno
Sufina Grajo
Renzo Gracie RI
Pobedio Završnicom - 01:36
Slava Kazakova Juniko
Children No-Gi (Male) / Novice / 50 - 59.9 / 5 years & younger
Nicholas div 1
—
(Children 13 & Under)
2-1
Završeno
Hudson Adams
Boston Bjj Stoughton
Pobeda po poenima - 03:00
Kaelynn OBrien Icon Jiu Jitsu Team USA
Children No-Gi (Male) / Expert / 90 - 99.9 / 12-13 years
Michael 2nd Division
—
(Children 13 & Under)
7-2
Završeno
Brent Von Magnus
South Shore Sportfighting
Pobedio Završnicom - 00:02
Michael Owens Jr. No Team
Children No-Gi (Male) / Beginner / 110 - 119.9 / 10-11 years
(Children 13 & Under)
8-5
Završeno
Logan Caneira
Xcel BJJ
Max Cherry South Shore Sportfighting Pobedio Završnicom - 01:06
Children No-Gi (Male) / Advanced / 60 - 69.9 / 10-11 years
Sam 1st div
—
(Children 13 & Under)
7-3
Završeno
Nathan Gonsalves
Xcel BJJ
Sam Berenfeld Training Grounds BJJ and MMA Pobedio Završnicom - 00:25
Children No-Gi (Male) / Expert / 120 - 129.9 / 10-11 years
(Children 13 & Under)
9-3
Završeno
Lucas Gabriel Alves
GFTeam Massachusetts
Mason Trela ZENITH BJJ Pobeda po poenima - 04:00