Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Children Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 12-13 years
(Session 1)
7-64
Završeno
Madelyn Kerns
Team Taino Martial Arts and Fitness
Pobedio Završnicom - 00:33
Karlina Jones Tri State G13
Teens Gi (Female) / Intermediate / 170 - 179.9 / 16-17 years
(Session 1)
1-69
Završeno
Alina Ortiz
RH Studios BJJ
Mae Isaacs Spear Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:37
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Session 1)
10-60
Završeno
Logan Shultis
The MMA Collective/Kore BJJ
Pobedio Završnicom - 00:45
Owen Greene Lions Den Martial Arts
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 10-11 years
Trent 2nd Division
—
(Session 1)
3-65
Završeno
Trent Bowerman
Team Taino Martial Arts and Fitness
Chad Marchewski Martinez BJJ Pobedio Završnicom - 02:11
Children Gi (Female) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
(Session 1)
8-64
Završeno
Ashley Hiles
Impact Martial Arts NJ
Pobeda po poenima - 03:00
Laila Patterson Stafford MMA
Children Gi (Male) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
7-62
Završeno
Mason Reuss
Team Taino Martial Arts and Fitness
Vincenzo Romeo DANTE RIVERA BJJ ACADEMY Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Session 1)
12-57
Završeno
Kristian Warywoda
Tri State G13
Pobedio Završnicom - 02:14
Carmela Mancuso RABJJ Academy
Teens Gi (Female) / Beginner / 190 - 199.9 / 16-17 years
(Session 1)
14-64
Završeno
Sasha Schaeffer
Team Pereira/ Jucao
Pobedio Završnicom - 00:44
Rebecca Huerta Beacon Mixed Martial Arts
Children Gi (Female) / Beginner / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
5-59
Završeno
Sofia Calderon
Paige Quinn Endgame BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Session 1)
4-69
Završeno
Dennis Borcky
World Class Martial Arts
Jonah Bissol MPR Endurance MMA Pobedio Završnicom - 02:41
Children Gi (Male) / Expert / 60 - 69.9 / 8-9 years Group 2
(Session 1)
15-52
Završeno
Bryce Teixeira
Abusado Team
Pobedio Završnicom - 01:00
Dylan Cramer Impact Martial Arts NJ
Children Gi (Male) / Novice / 70 - 79.9 / 8-9 years
(Session 1)
1-66
Završeno
Mason Mc Creesh
Ludus Magnus MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Ryan Bates Tri State G13
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Mason 2nd Division
—
(Session 1)
9-57
Završeno
Mason Wilson
Quintella MMA
Pobedio Završnicom - 01:02
Ricardo Brosen DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Children Gi (Male) / Intermediate / 50 - 59.9 / 10-11 years
Trent 2nd Division
—
(Session 1)
Završeno
Zaidan Ewis
Coalition Grappling Club
Pobeda bez borbe
Trent Bowerman Team Taino Martial Arts and Fitness
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
Mason 1st Division
—
(Session 1)
Završeno
Jackson Medrano
NEPA MMA
Pobeda bez borbe
Liam Schwesig South Jersey Brazilian Jiu Jitsu
Children Gi (Male) / Intermediate / 80 - 89.9 / 10-11 years
Mason 1st Division
—
(Session 1)
8-67
Završeno
Danny Bongiorno
South Jersey Brazilian Jiu Jitsu
Mason Wilson Quintella MMA Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 6-7 years
Lola 1st Div
—
(Session 1)
6-36
Završeno
Zahan Dotiwala
Algeo MMA
Pobedio Završnicom - 00:25
Lola Madlin The Lab Easton
Children Gi (Male) / Beginner / 50 - 59.9 / 6-7 years
(Session 1)
4-68
Završeno
Cebastian Pabon
Altered Beast
Pobedio Završnicom - 02:08
Dylan Orenstein World Class Martial Arts
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 8-9 years
(Session 1)
10-58
Završeno
Mikey Scott
Stafford MMA
Takeo Dawson Tri State G13 Pobedio Završnicom - 01:10
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Session 1)
3-63
Završeno
Jackson Scott
Primus Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:09
Ryot Quinn Endgame BJJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 10-11 years
(Session 1)
5-66
Završeno
Timothy McGeady
McHugh BJJ
Jace Moore The MMA Collective/Kore BJJ Pobedio Završnicom - 01:06
Children Gi (Male) / Expert / 80 - 89.9 / 8-9 years
(Session 1)
1-70
Završeno
Tyler Monte
Revolution Academy of Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:10
Mason Madlin The Lab Easton
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Session 1)
15-54
Završeno
Nikita Zolotarov
DANTE RIVERA BJJ ACADEMY
Pobedio Završnicom - 00:29
Alexis Cossaboon Impact Martial Arts NJ
Children Gi (Male) / Intermediate / 60 - 69.9 / 6-7 years
Lola 1st Div
—
(Session 1)
6-37
Završeno
Travis Rhinehart
Esoteric Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Zahan Dotiwala Algeo MMA
Children Gi (Female) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
(Session 1)
9-56
Završeno
Kahlen Haught
Lions Den Martial Arts
LAYLAH KINSEY Martinez BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Children Gi (Male) / Intermediate / 120 - 129.9 / 12-13 years
(Session 1)
12-58
Završeno
Vitor Fonseca
Pizol Brazilian Jiu Jitsu
Carmela Mancuso RABJJ Academy Pobeda po poenima - 03:00
Teens Gi (Female) / Beginner / 190 - 199.9 / 16-17 years
(Session 1)
14-65
Završeno
Marielis Martinez
BUCTOWN MMA
Rebecca Huerta Beacon Mixed Martial Arts Pobedio Završnicom - 02:59
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 10-11 years
(Session 1)
15-55
Završeno
Unknown User
Strategic Combat/TRBJJ
Nikita Zolotarov DANTE RIVERA BJJ ACADEMY Pobedio Završnicom - 02:01
Children Gi (Female) / Intermediate / 60 - 69.9 / 8-9 years
(Session 1)
5-64
Završeno
Lola Madlin
The Lab Easton
Abigail Rowley Strategic Academy Pobedio Završnicom - 02:42
Children Gi (Male) / Beginner / 40 - 49.9 / 6-7 years
(Session 1)
3-64
Završeno
Lucas Leddy
Stafford MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Cameron Bickerton Monster Brazilian Jiu Jitsu and MMA
Children Gi (Male) / Intermediate / 100 - 109.9 / 12-13 years
(Session 1)
Završeno
Kaleb Fitzwater
GROUND CONTROL
Cash Kawczak Lions Den Martial Arts Pobeda bez borbe
Children Gi (Male) / Intermediate / 90 - 99.9 / 10-11 years
Mason 2nd Division
—
(Session 1)
9-58
Završeno
Joseph Gomez
302 BJJ / Balance
Christopher Cappello Team Balance Pobedio Završnicom - 02:48