Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 1)
4-16
Završeno
Joseph Sindoni
South Jersey Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:24
Bobby Riordan Asbury Park Jiu Jitsu
Women No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 1)
1-18
Završeno
Amina Dugulubgova
Atreus MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Maka Vickers Coastal BJJ
Men No-Gi / Expert / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 1)
16-14
Završeno
Corey Dorsey
Team Lloyd Irvin
Andrew Kochel Valley Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 01:00
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Director (40+)
(Session 1)
8-11
Završeno
John Kyrtatas
McHugh BJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Jack Hulla Tiger Schulmann's Tottenville
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Session 1)
15-18
Završeno
Whitney BULLY Jean- Francois
Brooklyn mixed martial arts
Jonathan Shew RENZO GRACIE NY Pobeda po poenima - 06:00
Men No-Gi / Expert / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 1)
12-15
Završeno
Mark Walyga
Bayshore bjj
Joshua Sachetti Dauntless Gym Pobeda po poenima - 06:00
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 1)
10-3
Završeno
Dominick Sanchez
Driven Gym
Jack Farinaro Pobedio Završnicom - 01:14
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 1)
4-17
Završeno
Kurtis Welch
CPAMMA
Ryan Vogt VAMOS MIXED MARTIAL ARTS Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:17
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Session 1)
Završeno
Bryan Rios
Tiger Schulmann's White Plains
Thomas Salas Strategic Academy Pobeda bez borbe
Women No-Gi / Novice / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Master (30+)
(Session 1)
3-19
Završeno
Amy-Lynn Camilli
Tap House JiuJitsu
Jennielyn Aguon Notorious MMA Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Master (30+)
(Session 1)
7-13
Završeno
William Araneta
BUCTOWN MMA
Christopher Garcia Zentai Martial Arts Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 1)
2-14
Završeno
Frank Wells
Renzo Gracie Academy NYC
Pobeda po poenima - 05:00
Jamal Mustafa Up Top Brazilian Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Expert / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Adult
(Session 1)
16-16
Završeno
Daniel Babajko
Brunswick BJJ
Michael Darmanin Notorious MMA Pobeda po poenima - 06:00
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Master (30+)
(Session 1)
11-18
Završeno
Craig Alexander
Tiger Schulmann's White Plains
Pobedio Završnicom - 01:14
Steven Meiluta Renzo Gracie PA Academy
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 1)
5-18
Završeno
Michael Gardinet
Bronx Jiu Jitsu
Dylan Garofalo Pobedio Završnicom - 03:57
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 1)
Završeno
Joseph Guiseppe
North Star MMA
Pobeda bez borbe
Michael Maxwell Driven Gym
Men No-Gi / Intermediate / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 1)
4-19
Završeno
Chase Helwig
AMA Fight Club
Joseph Sindoni South Jersey Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Intermediate / 140 - 149.9 (Feather weight) / Adult
(Session 1)
9-5
Završeno
Thomas Salas
Strategic Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Trevor Gouveia Ocean County Brazilian Jiu-Jitsu
Women No-Gi / Intermediate / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Adult
(Session 1)
1-17
Završeno
Zeline Chacon
SubForceBJJ
Marie Eliza Cordero Unity Jiu Jitsu School Pobedio Završnicom - 01:38
Men No-Gi / Beginner / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 1)
10-2
Završeno
Isaiah Faulk
None.
Pobeda po poenima - 04:00
Eliran Assaraf My Parents Basement Dojo
Men No-Gi / Intermediate / 170 - 179.9 (Middle Weight) / Adult
(Session 1)
14-15
Završeno
Kevin Rupinski
Notorious MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Robert Sullivan Codella Brazilian Jiu Jitsu
Men No-Gi / Novice / 130 - 139.9 (Bantam Weight) / Master (30+)
(Session 1)
6-22
Završeno
Shane Moran
Gracie NEPA
SJ Perniciaro Long Island MMA Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Expert / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 1)
13-19
Završeno
Keith Krikorian
10th Planet San Diego
Pobedio Završnicom - 03:50
Daniel Pizzo Serra BJJ
Women No-Gi / Novice / 140 - 149.9 (Feather Weight) / Adult
(Session 1)
3-22
Završeno
Radhika Pandya
Tap House JiuJitsu
Pobedio Završnicom - 03:35
Ashley Hermansen Hassetts Jiu Jitsu Team Balance
Men No-Gi / Novice / 180 - 189.9 (Light Heavy Weight) / Adult
(Session 1)
11-21
Završeno
Unknown User
PURE MMA
Dylan Hauver Atreus MMA Pobedio Završnicom - 03:46
Men No-Gi / Novice / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 1)
12-18
Završeno
Joshua Ona
Tiger Schulmann's Elmwood Park
Nicholas Varricchio Tiger Schulmann's New Dorp Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Intermediate / 250 & Over (Ultra Heavy Weight) / Master (30+)
(Session 1)
7-16
Završeno
Jonathan Pellot
McHugh BJJ
Pobedio Završnicom - 02:40
Vince Ciulla Jr Wright Fight Concepts
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 1)
8-13
Završeno
Thomas Maxwell
Webb MMA
Pobedio Završnicom - 01:04
Chase Leon Martinez BJJ
Men No-Gi / Intermediate / 150 - 159.9 (Light Weight) / Adult
(Session 1)
2-15
Završeno
Daniel Kline
Elite Jiu-Jitsu (RMNU)
Tyler Carroll Amerikick Delran Pobedio Završnicom - 00:32
Women No-Gi / Intermediate / 120 - 129.9 (Fly Weight) / Adult
(Session 1)
1-14
Završeno
Dana Christensen
Ocean County Brazilian Jiu-Jitsu
Jennifer Gola Gracie Humaita Philadelphia Pobedio Završnicom - 04:33
Men No-Gi / Intermediate / 190 - 199.9 (Cruiser Weight) / Adult
(Session 1)
8-14
Završeno
Javier Castro
Prolific bjj
Maxwell Dolan CT Combat Training Center Pobedio Završnicom - 00:36
Men No-Gi / Expert / 160 - 169.9 (Welter Weight) / Adult
(Session 1)
Završeno
Matt Turnbull
Martinez BJJ
Pobeda bez borbe
Antonio Santos Carlson Gracie Team Brightman